“Southee'den Biraz Daha Hızlı, Eh”: Virat Kohli'nin İngiltere Yıldızına Karşı Vahşi Kızağı. İzlemek

“southee'den-biraz-daha-hizli,-eh”:-virat-kohli'nin-ingiltere-yildizina-karsi-vahsi-kizagi.-izlemek

ENG vs IND: Virat Kohli, Jonny Bairstow’u görevden almak için yakaladıktan sonra kutluyor. © AFP

Virat Kohli rakibin altına nasıl girileceğini biliyor ve vuruş yapanların konsantrasyonunu bozmak için elinden geleni yapıyor. Bu yüzden Kohli’nin devam eden Edgbaston Testinin 2. Gününde vuruş yapmak için dışarı çıkarken Jonny Bairstow’u denemeye karar vermesi sürpriz olmadı. İngiltere forveti bu yaz takımın en iyi oyuncusu oldu ve Trent Bridge ve Headingley’de Yeni Zelanda’ya karşı yüzyıllarca gol attı. Bairstow vuruş vuruşunda ilerlemeye çalışırken, Kohli’nin kütük mikrofonunda İngiltere vuruşunu incelediği duyuldu. güdük mikrofon, “Southee’den biraz daha hızlı, ha?” Jasprit Bumrah, Mohammed Shami ve Mohammed Siraj, İngiltere’nin şut kadrosuna baskı yaparken.

pic .twitter.com/CZELBTGkqk

— Guess Karo (@KuchNahiUkhada) 3 Temmuz 2022Bairstow ve Kohli arasındaki kızak yarışması, Edgbaston Testinin devam eden 3. Gününde devam etti. Kameralar Kohli’yi önce Bairstow’a doğru yürürken, kırışıklarında durmasını işaret ederken yakaladı ve daha sonra eski Hindistan kaptanı el hareketleri yaparken görüldü. Daha sonra Bairstow’a sessiz kalması için el hareketi yaptığı görüldü. koluna dostça bir yumruk gibi.

Bairstow düşmeden önce parçalamaya devam etti 07 Muhammed Shami’ye.

İngiltere yüzbaşısını görevden almak için ilk kaymayı yakalayan Kohli, Hindistan büyük atılımı kutlarken öpüşürken görüldü.

İngiltere sonunda 284 için bowling oynadı ve bir 605 kabul etti. -ilk vuruşta öne geç.

Terfi edildi

İlk vuruşta, Kohli, Matthew Potts tarafından oyundan atılmadan hemen önce 22 attı.

Hindistan Pant ve Jadeja’dan yüzyıllar sonra gol atmaya devam etti 190 ve Anderson İngiltere adına beş kale aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.