Royal Challengers Bangalore Vs Punjab Kings: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

royal-challengers-bangalore-vs-punjab-kings:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 20.0 fazla, Royal Challengers Bangalore, 210 hedefini kovalarken, /9. Royal Challengers Bangalore vs Punjab Kings puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün maç, top yorum, Royal Challengers Bangalore vs. ile favori topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin Punjab Kings, Royal Challengers Bangalore – Punjab Kings canlı skoru, Royal Challengers Bangalore – Punjab Kings skor kartı. Canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu takip edebileceğiniz için Hindistan Premier Ligi’nin 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin.

Bu maç için işlemler böylece sona erer. Cumartesi günü, 14 Mayıs, Kalküta 7’de Haydarabad ile karşılaşacak.124 IST (2:00 GMT) bu sezonun bir başka önemli maçında. İnşa için önceden bize katılabilirsiniz. O zamana kadar, elveda ve şerefe!

Jonny Bairstow’a Maçın Oyuncusu ödülü verildi 66 kapalı 29 toplar. Çıktığı günlerden biri olduğunu söylüyor. Josh Hazlewood’u ele geçirmekle ilgili olarak Jonny, Hint T’de birçok kaliteli bowling oyuncusu olduğunu söylüyor Lig ve sadece Josh’u boyundan uzaklaştırmaya çalıştı ve işe yaradı. Bairstow, milli takımı için ve bu Lig’de farklı pozisyonlarda forma giyerken İngiltere’yi temsil etmenin ve Punjab için oynamanın tamamen farklı olduğunu söylüyor ancak istatistikler, vuruşu açmayı sevdiğini gösteriyor.

Punjab’ın kaptanı Mayank Agarwal, sopayla harika olduklarını söylüyor ve Jonny Bairstow ve Liam Livingstone’un vuruş çabalarını harika olarak nitelendiriyor. Tarzlarını çok değiştirmediklerini ve koşulları değerlendirip buna göre uyum sağlamanın önemli olduğunu da ekliyor. Sınırların vurucuları içine alacak kadar uzun olmadığı ve topla agresif olmanız gerektiği için topla çok fazla savunma yapamayacaklarını söyler. Takım için iki puanın daha önemli olduğunu düşünüyor. Arshdeep Singh ile ilgili olarak, Mayank ona çok enerjik ve kendine çok güvenen bir adam diyor.

Liam Livingstone (106483 kapalı 42 toplar) sohbete geliyor! İngiliz gülümsüyor ve sıkı bir baldırı olduğunu ve bantlamanın sadece bir önlem olduğunu söylüyor. Kriketlerini bu şekilde oynamak istediklerini belirtiyor. Tonu ayarlamak için Jonny Bairstow’a teşekkür ediyor ve büyük hitlere gitmeden önce sadece durumu değerlendirdiğini ve köşeyi döndüğünü bildiriyor. Olduğunu hissediyor – yetersiz kalıyor ve tüm krediyi bowling oyuncularına veriyor. Muhalefeti baştan baskı altına aldıklarını belirtiyor. Kişisel formuyla ilgili olarak, Liam bunun farklı bir rol olduğunu ve mümkün olan her şekilde katkıda bulunmaya çalıştığını söylüyor. Ayrıca topu iyi gördüğünü ve birkaç sayı atmanın güzel olduğunu söylüyor. Ayrıca, farklı pozisyonlarda vuruş yapabilme yeteneğiyle gurur duyduğunu ve kaptanı ve koçunun istediği her yerde vuruş yapmaya hazır olduğunu da ekliyor.

Bangalore kaptanı Faf du Plessis, iyi bir skor olduğunu söylüyor ve Bangalore bowling oyuncularına baskı yapan Jonny Bairstow’un vuruşunu övüyor. 200 bu sahada eşit bir puandı. Bir kümede küçük kapıları kaybettiklerinden ve bunun onlara yardımcı olmadığından bahseder. Virat Kohli’nin kurtulmanın farklı yollarını bulması üzerine du Plessis, Virat’ın görevden almalarının daha hafif taraflarını gördüğünü ve Faf’ın tüm meselenin nasıl pozitif ve motive kaldığınızla ilgili olduğunu hissettiğini söylüyor. Virat Kohli’nin her şeyi idare etme şeklinden memnun ve köşede büyük bir skorun geleceğini umuyor. Biraz ara verdiklerini ve bu kaybı unutmaya çalışacaklarını ve tüm enerjilerini kazanmaları gereken bir sonraki maça harcayacaklarını paylaşıyor. Bir net oturumun daha sizi harika bir oyuncu yapmayacağını ve bunun tamamen güçlü bir zihniyetle ilgili olduğunu ekler. Çok iyi bir takım olduklarını hissediyorum ama bu akşam uygulama kısmını doğru yapmamışlar.

Röportajlar için takipte kalın…

Pencap için bu zafer, İngiltere’den güç ikilisi Jonny Bairstow ve Liam Livingstone tarafından kuruldu. İlki Powerplay’de bir gösteri yaptı ve ikincisi orta geçişlerde gezindi ve Punjab’a güçlü bir bitiş sağladı. Genel bowling iyiydi ve Kagiso Rabada 3-fer ile öne çıktı. Rishi Dhawan ve Rahul Chahar da etkileyici bir iş çıkardılar.

Bu kovalamaca Bangalore için göz korkutucu bir görevdi ve onlardan başlangıç ​​parlak ve havadardı. Virat Kohli iyi durumda görünüyordu, ancak kalışı çok kısaydı. Bangalore için arka arkaya üç kale düştü ve kısa süre sonra tüm momentum onların köşesinden çekildi. Maxwell ve Patidar kısa bir süre için tehdit ettiler, ancak ikisi de üç top boşluğunda ayrıldı ve bundan sonra işler hızla çözüldü. Bu aşamada büyük bir yenilgi, Bangalore’nin NRR’si üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır.

Zafer gerekliydi, zafer elde edildi ve Punjab’ın bu sezonki kampanyası ayakta kalmaya devam ediyor! Kısa bir süre Glenn Maxwell ve Rajat Patidar tarafından baskı altına alınmasına rağmen, onların klinik bir bowling gösterisiydi. Pencap, morallerini yükseltebileceği için bu başarıdan çok memnun olacak.14.6 fazla (1 Koşu) A uzunluk top, ortada. Siraj çekiyor gibi görünüyor, ancak alt kenarlarda bir single için uzun sürüyor. Pencap galibiyeti 54 koşularla!

.5 fazla (0 Koşu) Daha kısa ve ortada. Siraj sallanır ve ıskalar.10.4 over (1 Run) Bacağında açı yapıyor, Josh Hazlewood yer açıyor ama iç kenarlarını tek bir ince bacak için kısaltır.

15.3 fazla (4 Tur) DÖRT! Tam top, daha yavaş ve yuvada. Josh Hazlewood çizgiyi geçiyor ve sınır için derin kale ortasına gönderiyor.

14.2 fazla (1 Koşu) Daha yavaş bir teslimat, daha dolgun ve ortada. Siraj onu derin bir sipere sürüklüyor. Top, Harpreet Brar’ın önünde beceriksizce sekiyor ama o, topu çitten uzak tutmakta başarılı. Bir tek.

16.1 over (1 Run) Bir yorkçuyu ortadan kaldırmaya çalışır, Josh onu ortaya iter kapanır ve hızlı bir single için koşar.16.6 fazla (0 Koşu) Bu dışarıda ve daha yavaş olanıdır. Siraj sopasını atıyor ama ıskalıyor.10.5 fazla (0 Koşu) Tam top, dışarıda kapalı. Siraj ortalığı karıştırır ve onu yakalamaya çalışır ama ıskalar.18.4 fazla (4 Tur) DÖRT! Sinirli! Daha dolgun top, ortada. Siraj sopasını tekrar savuruyor ve bu sefer üçüncü adama sınır için bir dış kenar sağlıyor.

10.3 fazla (0 Koşu) Üstünde bir uzunluk topu. Siraj geri çekilir ve kollarını serbest bırakır ama bağlanamaz..2 fazla (1 Koşu) Kısa uzunluğunda ve dışarıda, Hazlewood onu derin bir geriye doğru rampalar. Saha oyuncusundan çok kısa. Bir tek.

16.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Kaptandan muhteşem yakalama! Bu dolu ve kapalı. Patel şehir merkezine gitmek istiyor ama zamanı ve gece gökyüzündeki balonları tamamen yanlış anlıyor. Mayank Agarwal, koruma bölgesinden soluna doğru koşuyor ve takla atıyor. Bu Punjab’ın NRR’sine çok yardımcı olacaktır.

15.6 fazla (0 Koşu) Kısa bir top, orta ve Siraj sırtını büküyor ama kaldıramıyor

.5 fazla (0 Koşu) Singh açılar bir yorker, ortada. Siraj sadece kapalı taraftan çıkarabilir.14.4 over (2 Run) A uzunluk top, dışarıda. Siraj derin bir noktaya, saha oyuncusunun dışına vuruyor ve iki tane alıyorlar.14.3 fazla (1 Koşu) Boyu kısa ve dışı kapalı, bir tek derine kadar tokatlanmış.

15.2 fazla (1 Koşu) Başka bir york’lu ve bu sefer Siraj üçüncü adama bekarlığa yardım ediyor.

.1 fazla (1 Koşu) Daha yavaş bir york, ortada. Patel tek bir numarayı göstermek için sıkıyor.

10.6 fazla (0 Koşu) Daha düz ve açık kapalı. Siraj kapalı tarafta tutuyor.10.5 fazla (0 Koşu) Dolu, dışarıda kapanıyor, uzaklaşıyor. Siraj savunmak için eğiliyor ama ıskalıyor..4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Derinlerde Brar’dan parlak! Yukarı fırladı, ortada, aynı zamanda uzaklaştı. Hasaranga, yavaşlamak için dizinin üstüne çöküyor ve çok iyi vuruyor. Derin küçük kapıdaki Harpreet Brar, uçuşu mükemmel bir şekilde değerlendirir ve yakalar. İvmesi onu iplerin üzerine çekiyordu, bu yüzden ipi sallıyor, geri geliyor ve yakalamayı tamamlıyor. Üçüncü hakem kontrol etmek istiyor ve oldukça dardı ama Harpreet Brar çitlere hiç dokunmadı. Pencap sahada mükemmeldi. Sırada Muhammed Siraj var.

.3 fazla (1 Koş) Çok dolu ve ortada. Patel, melon oyuncusunu bir tane daha özlemek için tokatlıyor. .3 fazla (1 Koşu) Geniş! Dolu ve dışı kapalı, Patel onu geniş bir yere bırakır.

.2 fazla (4 koşu) DÖRT! Yukarı fırladı, dışarı çıktı, arkasını döndü. Patel sopasını fırlatıyor ve top bağlantı noktasından çıkıp noktayı aşıyor ve çite doğru koşuyor.

.1 fazla ( 1 Koşu) Kısa ve geniş, fırıl fırıl dönerek, Hasaranga onu tek kişilik derine vurur.

.6 fazla (4 Koşu) DÖRT! Çizgili! Bir uzunlukta ve dışarıda. Patel büyük görünüyor ama bir dış avantaj elde ediyor ve bir sınır için üçüncü adama koşuyor.

.6 fazla (2 Koşu) İKİ GENİŞ! Ortada daha yavaş bir fedai. Hasaranga ördekleri. Top, toplamaya çalışan kalecinin önüne sekiyor ve ince bacağa doğru sekiyor. Tek alınan..5 fazla (0 Koşu) Bir york, kapalı. Hasaranga bunu tam olarak ortaya koyuyor.

Wanindu Hasaranga yeni hamur.

. 4 fazla (0 Koş) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Ahmed şimdi gidiyor ve Punjab’ın oyunu bu olmalı! Biraz kısa, dışarıda ve Rabada parmaklarını onun üzerinde gezdiriyor. Ahmed kesiyor gibi görünüyor, ancak dış kenarı kalınlaşıyor ve Bhanuka Rajapaksa bir başka basit yakalama daha yapıyor.

. 3 over (2 Run) Boyu kısa ve ortada. Ahmed zıplayan melon üzerine tokat atıyor. Uzun saha oyuncusu karşı karşıya gelir ve vuruşlar bir çift alır. TV hakemi kısa bir süre olup olmadığını kontrol ediyor ama Ahmed iyi görünüyor.10.2 fazla (2 Koşu) Uzunluk topu, 90 tıklamalarda dışarıda. Ahmed sallanıyor ama birkaç koşuda üçüncü adama bir dış üstünlük sağlıyor.10.1 fazla (0 Koşu) Biraz kısa ve bacak etrafında. Ahmed topa bakmadan çekiyor ve kalçasının yanından vuruluyor. Başlamak için bir nokta topu!

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

106483106483106483

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.