IPL 2022: Jonny Bairstow, Liam Livingstone Power PBKS, RCB'ye Karşı 54-Run Win'i Çarpıştıracak

ipl-2022:-jonny-bairstow,-liam-livingstone-power-pbks,-rcb'ye-karsi-54-run-win'i-carpistiracak

IPL 2022: PBKS, RCB’yi ile) yendi koşular.© BCCI/IPL2022

Punjab Kings, play-off umutlarını canlı tutarken Royal Challengers Bangalore’u bir dizi koşunun altına gömdü.) – Cuma günü Jonny Bairstow ve Liam Livingstone’dan yarım asırlık muhteşem sürüşle IPL’de 2022 zafer kazandı. Bairstow (66 kapalı 74 toplar) ve Livingstone (54 kapalı topları) Punjab Kings’i 9 için 83 zorunlu olarak- oyunu kazan ve skorbord her zaman RCB’nin 9 inç için 190 ile sınırlı olduğunu söyleyecekti. fazla.

Punjab ile karışımda kalırken birçok oyundan puan, marj zafer, net çalışma oranlarını 0’a 83 ve 300 olmasına rağmen RCB’yi önemli ölçüde iyileştirdi. 54 noktasından 54 maçlar -0.190 RCB son maçını kazanıp 17’na geçmek zorunda kalacak. puan, ancak şimdi birkaç olumlu sonuçla birlikte yeşilin biraz ovuşturulması gerekiyor.

Başka bir gündü ve başka bir başarısızlık e bayılan Virat Kohli (13 için) -eldivenleri uyluk kısmına çarpmadan ve Kagiso Rabada’nın kısa ince bacağına kadar sallanmadan önce eldivenlerinin kenarlarını gıdıkladı (4-0-74 -3) teslimat.

Rabada iyi bir tempoda çalıştığı ve ideal uzunluğa ulaştığı gün kelimenin tam anlamıyla oynanamaz haldeydi. büyüsünün daha iyi bir parçası.

Rishi Dhawan (4-0-34 -2), belki de Punjab saldırısındaki en zayıf halkaydı, ardından Faf du Plessis kütüklerin arkasından Jitesh Sharma’ya keskin bir vuruş yaparken ve Mahipal Lomror’un törpüleyen vuruşu Shikhar Dhawan tarafından yapılırken, temposuzluğunu kusursuz uzunluğa vurarak telafi etti. .

Rajat Patidar (21 ) ve Glenn Maxwell (34) ekledi 2022 koşar ama ikisi de arka arkaya hızla ayrılırken asla oyuna girmediler.

Ve Dinesh Karthik ( )) ut tarafından parlak Arshdeep Singh (4-0-27-1) ile bir geniş yorker ve çemberdeki kısa üçüncü adam tarafından bir yakalama, RCB bir anda fışkırdı.

Daha önce, Bairstow’un açılış yıldırımı, Livingstone’un bitirici katliamında ideal eşleşmesini buldu.

Bairstow temelleri 29-top- 66, Livingstone 190 konusunda eşit derecede iyiydi. -top-54 çünkü RCB bowling oyuncuları unutmak istedikleri bir gün geçirdiler acelesi var.

Turnuvanın önceki aşamasında paslanmış olan Bairstow, tam anlamıyla cehenneme gittiği bir vuruş sırasında yedi altı ve dört sınırla elementine geri döndü. deri için.

Onun hakimiyeti o kadar fazlaydı ki, Powerplay’in altı overs’i sona erdiğinde, Bairstow yedi yükselen altıya ve Shikhar Dhawan’a (806 ulaşmıştı. kapalı 15 toplar) yaraya bir başkasıyla tuz bastı, bu da onu toplamda sekiz yaptı. Glenn Maxwell ile altı kez (1/34 2 overde), Josh Hazlewood (0/64 4 overde) ve Muhammed Siraj’a (0/34 2 defada) mutlak bir küçümsemeyle davranılıyor.

Maxwell, Dhawan’ı almayı başarırken, hem Hazlewood hem de Siraj, gerçek bir sıçrama sunan bir sahada kısa bowling oynamaktan suçluydu. Bairstow onları zahmetsizce çekti ve stantlara fırlattı ve zamanla teslimatlar başladı, onlar da stantlara indi. Sadece bir taraftaki sınırın sadece 66 metre olması yardımcı oldu, bu da herhangi bir güç vurucu için bir rüyadır.

Siraj unutulabilir bir ilk büyü yaptı ve burada dört altılık isabet aldı, Hazlewood ise ilk vuruşunda gitti 16. Avustralyalı şimdiye kadarki en kötü IPL rakamlarına sahipti.

Ancak Powerplay sonrası, bir kez Wanindu Hasaranga (2/66 4 over) ve Shahbaz Ahmed (1/83 4 overs’de çalışmaya başladı, RCB, küçük kapıdan küçük kapıya sıkı bir bowling ile koşuların akışını engelledi.

Bengal sol kol spinner Shahbaz Bairstow sonunda bir tanesini yanlış zamanlayınca ve Siraj kayakçıyı iyi bir şekilde kestiği için sıkı çizgileri için ödüllendirildi.

Sonra 66 ilk altıda, olarak puanlamada ciddi bir düşüş oldu.) 7 ile arasında geldi th over.

Hem Hasaranga hem de Shahbaz, Livingstone ve Agarwal’ın piste hücum etmesine izin vermemek için kütüğün dışında genişçe yuvarlandılar.

)Terfi edildi

Yine de İngiliz, iyi formunu sürdürmek için birkaç altılık ve ters süpürme sınırı başardı. rekabet ve daha sonra s içine kaslı Harshal Patel (4/34 4’te) olağanüstü olsa bile ibne ucuna doğru ilerliyor ölümünde.

Ellisi çıktı 29 toplar ve dışarı çıktığı zaman, bunlardan dördü vardı 10 Pencap vuruşunda altılar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.