Rishabh Pant, Cheteshwar Pujara, Jasprit Bumrah, Prasidh Krishna, Isınmada Rohit Sharma Liderliğindeki Kızılderililere Karşı Leicestershire İçin Oynayacak

rishabh-pant,-cheteshwar-pujara,-jasprit-bumrah,-prasidh-krishna,-isinmada-rohit-sharma-liderligindeki-kizilderililere-karsi-leicestershire-icin-oynayacak

Cheteshwar Pujara dosya resmi© Twitter2022

1 Temmuz’da İngiltere’ye karşı planlanan beşinci Test maçı öncesinde, Hindistan takımı Perşembe günü başlayacak dört günlük bir ısınma maçında Leicestershire ile boynuzları birbirine bağlayacak. Yeniden planlanan maç, geçen yılki beş maçlık Test serisinin dördüncü Testten sonra bir Covid-19 salgını nedeniyle ertelenmesi gereken bir parçası. Hint kampı. Isınma fikstürü, Mavi Giyen Adamlar için çok önemli beşinci Test için uzun bir aradan sonra kendilerini yeni durumda çimentoya almaları için bir fırsat olacak. Seri, geçen yıl Oval’deki dördüncü Testte ev sahibini 157 koşularla mağlup ettikten sonra 2-1 önde gelen ziyaretçilerin lehine.

Bu arada Hindistan ekibi Cheteshwar Pujara, Rishabh Pant, Jasprit Bumrah ve Prasidh Krishna’nın yıldız oyuncuları rakip Leicestershire County Kriket Kulübü (LCCC) kadrosuna eklendi. İlçe kaptanı Sam Evans’ın altında oynayacaklar.

“Hindistan süper yıldızları Cheteshwar Pujara, Rishabh Pant, Jasprit Bumrah ve Prasidh Krishna, açılış topa vuran oyuncu Sam Evans’ın kaptanlığını yaptığı Leicestershire takımıyla birlikte çalışacak, İngiltere kulübü bir açıklamada bulundu.

“LCCC, BCCI ve ECB, ziyaret kampındaki dört oyuncunun sırasıyla Koşu Tilkileri tarafında yer almasına izin vermeyi kabul etti. seyahat eden tarafın tüm üyelerinin fikstüre katılmasına izin vermek (uygunluğa tabidir).

“Maç 190 ile oynanacaktır. Daha fazla esneklik sağlamak ve bowling iş yüklerini yönetmeye yardımcı olmak için her tarafta oyuncular.”

Kaptan Rohit Sharma, Leicestershire’a karşı oynadıkları ısınma maçında Hindistan’a da liderlik edecek. 1 Temmuz’da Edgbaston’da başlayan İngiltere’ye karşı yeniden planlanmış Test maçında olduğu gibi.

“Hindistan, Pazartesi günü Uptonsteel County Ground’da ilk antrenmanlarını ve net oturumunu gerçekleştirmeden önce Pazar günü Leicestershire’a geldi. rning,” İngiltere yavru bildirisi eklendi.

“Dünyanın en iyi ikinci Test sıralamasında yer alan tarafı, yarınki Koşan Tilkilere karşı yeniden planlanan dört günlük fikstürden önce üç gün boyunca antrenman yaptı. Temmuz başında Edgbaston’da İngiltere’ye karşı Beşinci Test.”

Hindistan: Rohit Sharma (Kaptan), Shubman Gill, Virat Kohli, Shreyas Iyer, Hanuma Vihari, KS Bharat (hafta), Ravindra Jadeja, Shardul Thakur, Mohammed Shami, Mohammed Siraj ve Umesh Yadav.

Tanıtıldı

Leicestershire CCC: Sam Evans (Kaptan), Rehan Ahmed, Sam Bates (hafta), Nat Bowley, Will Davis, Joey Evison, Louis Kimber, Abi Sakande, Roman Walker, Cheteshwar Pujara, Rishabh Pant, Jasprit Bumrah ve Prasidh Krishna.

ANI girişleri ile

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.