Wriddhiman Saha'ya Herhangi Bir Teklifte Bulunmadım: En İyi GCA Ve BCA Yetkilileri

wriddhiman-saha'ya-herhangi-bir-teklifte-bulunmadim:-en-iyi-gca-ve-bca-yetkilileri

Wriddhiman Saha’nın dosya görüntüsü© AFP

Profesyonel olarak ticaret yapmak için Bengal’den ayrılmak isteyen Wriddhiman Saha, iddiasının aksine üst düzey devletlerin hiçbirinden önemli bir teklif almadı. Saha’nın muhtemel eyaletler arası transferi ile bağlantılı olan Gujarat ve Baroda, 40-Test gazisi için herhangi bir teklifte bulunmayı reddetti. Saha, “birkaç devlet derneğinden teklif aldığını ancak ikisine de onay vermediğimi” iddia etmişti. Kıdemli GCA yetkilisi, “Gujarat Kriket Derneği’nin Wriddhiman Saha’ya böyle bir teklifte bulunmadığını doğrulayabilirim. Het Patel adında bizim için çok iyi olan genç bir kalecimiz var. Dünyada neden onun kariyerini mahvetmeye çalışalım?” Anil Patel, PTI’ye anlattı.

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Baroda CA sekreteri Ajit Lele ile temasa geçildiğinde, derneklerinin Saha’ya yaklaştığı konusunda herhangi bir bilgisinin olmadığını söyledi.

“Son bir aydır Hindistan’da değilim ama BCA söz konusu olduğunda Ambati Rayudu’yu profesyonel olarak zaten eğittik. Bildiğim kadarıyla, henüz yapmadık. Sahadan ses geldi” dedi Lele. maç ücretinin üzerindeki profesyonel ücretler düşünülebilecek bir şey değil.

Tripura CA sekreteri Kishor Das’a yorum için ulaşılamadı.

Derneğin ortak sekreteri Debabrata Das’ın Bengal Cricket’e olan bağlılığını alenen eleştirmesinin ve Ranji Trophy maçlarını atlamak için sakatlık taklidi yaptığını iddia etmesinin ardından Saha’nın kendi derneği CAB’den İtiraz Yok Sertifikası (NOC) istediğini belirtilmelidir.

Kızgın bir Saha Das’tan koşulsuz özür diledi ama olmadı.

Aslında Das şu anda Hindistan takımının İngiltere’deki idari menajerliğini yapıyor, bu da şahitliktir. Saha, devlet ekibi görevlerinden uzaklaşmaya karar verdikten sonra CAB, yöneticisinin sıkı bir şekilde arkasında.

BCCI başkanı ve ulusal seçimde düzenli kazılar

Tanıtıldı

Hindistan teknik direktörü Rahul Dravid ona 190 , milli takım için yedek kaleci olmak için çok yaşlı, farklı forumlarda kızgın bir Saha, BCCI başkanı Sourav Ganguly’nin güvencelerine rağmen bırakıldığını açıkça yorumladı.

“Saha’nın hayal kırıklığını tamamen anlıyoruz Hint takımından düştükten sonra nt. Ancak bir BCCI kaynağı anonimlik koşulları hakkında PTI’ye verdiği demeçte, her medya etkileşiminde sinsice BCCI başkanını tekrar tekrar getiriyor ve aynı zamanda merkezi sözleşmeli oyuncunun maddesini ihlal eden seçim konularından bahsediyor.”Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.