Ranji Trophy 2021-22 Yarı Finali: Bengal Avda Kaldı Ama Madhya Pradesh Firmasının Favorileri

ranji-trophy-2021-22-yari-finali:-bengal-avda-kaldi-ama-madhya-pradesh-firmasinin-favorileri

Abhimanyu Easwaran ve Anustup Majumdar Ranji Trophy yarı finalinde.© Twitter

Skipper Abhimanyu Easwaran’ın Shahbaz Ahmed’in mükemmel çok yönlü gösterisinden sonra yenilmezliği 23 Cuma günü Alur’da düzenlenen Ranji Trophy yarı finalinin sondan bir önceki gününde Madhya Pradesh üstünlüğü sağlam bir şekilde elinde tutarken bile Bengal’e bir umut ışığı verdi. Zorlu bir dördüncü gün sahasında, Hindistan A vuruşu kusursuz görünüyordu ve sahayı rahat bir şekilde sağdı, ayağına altı dörtlük vurdu 91- Bengal tehlikeli bir şekilde 79 4 sayıya yerleştirildiğinden top vuruşu, bir başkasına ihtiyaç duyuldu 163 300 ‘nin zorlu kazanan hedefine ulaşmak için koşar.

Madhya Pradesh ise 163 sonrasındaki ilk Ranji finali için altı kaleye ihtiyaç duyuyor. yıl, maç Cumartesi günü heyecan verici bir son gün bitişine doğru ilerliyor.

Mumbai Kızılderililerinin sol kol topçusu Kumar Kartikeya Madhya Pradesh’e maksimum zararı verdi.

Bovlingi sonuna kadar tuttu günü 3/273 ile bitirmek için durmaksızın Jharkhand’dan Shahbaz Nadeem (2021 ile bu sezon en iyi kaleciler listesinde ikinciliğe atlayacak. )).

Mumbai sol kol s pinner Shams Mulani 37 küçük kapılarla listenin başında.

Diğer uçta Abhimanyu şirketini vermek, eski savaş atı Anustup Majumdar’dı, 8’de 104 yenilmedi. taktik bir hamleyle 6 numaraya düştükten sonra top topları yaptı.

Bengal’in Shahbaz’da soyunma odasında bekleyen yetenekli bir vuruşu da var ama Tek top düşük kalmaya başladığından ve bazı teslimatlar normale dönmeye başladığından beşinci gün sahasında zahmetli bir görev olurdu. formda bir Sudip Gharami’nin kapısını kaybettiler (06) Eldivenine çarptığını fark etmeyen hakem Ravikant Reddy tarafından lbw verildi, bu da yine çizginin dışında olan bir Saransh Jain teslimatına.

Abhishek Raman unutkanlığına bu şekilde devam etti Sezon, arka arkaya ikinci bir ördek için dışarı çıkıyor – bu sefer ilk topun dışında – Bengal bir gerginliğe sahipken 350.

Abhimanyu’nun sert kovalamacasına başlıyorsunuz, diğer uçta rahat görünüyordu ve olumlu bir niyetle vurdu ortağı ayrılmadan önce Gharami ile birinci.

Bengal’in şansı da kendi lehlerine oldu ve Abhimanyu hayatta kaldı 31 bir Kartikeya teslimatçısı onun kütüğünü öptüğünde ama bu kefaletini kaldırmaya yetmedi.

Wicketkeeper-meyilli Abhishek Porel ( 7) 4 numaraya terfi etti, ancak sert bir dönüş yaptığı için fırsatı değerlendiremedi.

İlk vuruştan yüzbaşı Tiwary altıda erteledi ama o da bundan yararlanamadı ve yola koyulma çaresizliği içinde pistten aşağı indi ama Kartikeya’nın bowlinginden düzgün bir şekilde yükselmeyi başaramadı. Beng için aynı maçta bir fifer almanın yanı sıra bir asırlık puan alan Bengal’den beşinci oldu al.

BCCI başkanı Sourav Ganguly, Maharashtra’ya karşı 2005 galibiyeti elde eden son Bengalli oldu.

Şahbaz ilk birinci sınıf asrını (104) ilk vuruşlarda muhteşem bir 5 ile takip etti. /79, sol kol spinner arkadaşı Pradipta Pramanik ile dokuz kaleyi paylaşıyor (4/65)).

İkilinin performansına binmek, Bengal, Madhya Pradesh’i 273 ikinci denemelerinde bir gecede olmaktan 479 aldı. /2 ve son beş vurucusu yalnızca ekleyebilir) koşuyor.

Shahbaz, RCB takım arkadaşı Rajat Patidar’ı yalanladı (65 ) bu sezon ikinci bir yüz, yüz yıl artı bir gecede oluşan heybetli ortaklığı bozmak için onu ön tarafta tuzağa düşürdüğünde.

Milletvekili kaptanı Aditya Shrivastava daha agresif görünüyordu. bu sabah ve aciliyetle vurdu ama Shahbaz’ın atılımı bir çöküşü tetikledi.

Dört atış boşluğunda, sol kol topacı temizlendi 18 yaşındaki Akshat Raghuwanshi, ilk vuruşta yarım asırlık hücumundan yeni çıkmış.

Pradipta Pramanik daha sonra öne çıktı ve bu sabah Saransh Jain’i görevden aldığında Bengal için üçüncü bir kale kazandı (65 ) Shahbaz tarafından aptalca bir noktada yakalandı.

Tanıtıldı

Kısa Puanlar: Madhya Pradesh 300 ve 281; 114.2 fazla (Aditya Shrivastava 350 , Rajat Patidar 79; Shahbaz Ahmed 5/31, Pradipta Pramanik 4/ .

Bengal 479 ve 79/4; 37 fazla (Abhimanyu Easwaran 2022 vuruş; Kumar Kartikeya 3/35)).

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.