Ranji Kupası: Himanshu Mantri'nin Yenilmeyen Tonu, Madhya Pradesh'i Bengal'e Karşı 271/6'ya Aldı

ranji-kupasi:-himanshu-mantri'nin-yenilmeyen-tonu,-madhya-pradesh'i-bengal'e-karsi-271/6'ya-aldi

HImanshu Mantri iyi bir ton almak için yolda.© BCCI

Madhya Pradesh kaleci-vurucu Himanshu Mantri, Ranji Trophy yarı finallerinin ilk gününde Bengal’e yenilmez olarak ilgi odağı oldu 134 takımı altı kişi için 271 yönlendirdi. O gün, Bengal saldırısını hüsrana uğrattığı için 28 yaşındaki solak açıcı Mantri’ye aitti. vuruş vuruşlarını demirlerken. 280-top vuruşlarında, Mantri 81 kadar vuruş yaptı. sınırlar ve bir maksimum. Diğer kayda değer katkı, Akshat Raghuwanshi’den (28) o ve Mantri, can sıkıntısından sonra MP vuruşlarını toplarken geldi. 97 dört kişilik. İkili, hazırlık maçı pistinde beşinci kale için çok önemli bir 55 koşu standı kurdu.

Chandrakant Pandit’in antrenörü olan taraf, kapıcı Mukesh Kumar (2/55 tarafından küçük kapıların önünde sıkışıp kaldıktan sonra açıcı Yash Dubey’i (9) ucuza kaybetti. ).

Milletvekili kaptanı Aditya Srivastava’nın vuruş kararı, Mantri hariç, üst sıralarından sonra geri tepti gibi görünüyordu, sefil bir şekilde başarısız oldu.

Bir taraftan güçlenen Mantri, ortaklardan yoksundu. One-down Shubham Sharma (14), Rajat Patidar (7) ve Srivastava (10) Bengal’e üstünlük sağlamak için köşkün yolunu tuttu. )Ama sonra Mantri için mükemmel ikinci kemanı oynayan Raghuwanshi’de yürüdü. 14 yaşındaki sağ elini kullanan vurucu, sekiz sınırı ve iki altıyı vurdu. – MP duruşmaya hakim olduğu için top vuruşu.

Ancak, Raghuwanshi büyük gol atacak gibi göründüğünde, Bengal pacer Akash Deep (2/55) tarafına çok ihtiyaç duyulan bir atılım yaptı. Raghuwanshi’yi küçük kapının önünde tuzağa düşürdü ve ardından Saransh Jain’i (17 doğu tarafı olarak ele geçirdi. geri dönmeye çalıştı.

Kütükler çekildiğinde, Mantri ve Puneet Datey (9) kaleyi tutuyorlardı.

Terfi edildi

Bengal için Mukesh Kumar ve Akash Deep bowling oynayanların seçimiydi.

Bengal teknik direktörü Arun Lal, “Wicket çekül vuruş pisti, bu küçük kapı üzerinde bowling oynamak zor. Herhangi birini çıkarmak için özel teslimatlar yapmanız gerekiyor. İki hızlı bowling oyuncumuz harika bir iş çıkardı ama iplikçilerimiz için sıradan bir gündü. ”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.