Hindistan Vs Güney Afrika: Hindistan Vs Güney Afrika 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

hindistan-vs-guney-afrika:-hindistan-vs-guney-afrika-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. .0 fazladan sonra , Güney Afrika, 63 hedefini takip ediyor, 40/4. Hindistan – Güney Afrika puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan ve Güney Afrika’daki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 116013. Hindistan – Güney Afrika 2022 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin, top yorum , Hindistan – Güney Afrika, Hindistan – Güney Afrika canlı skoru, Hindistan – Güney Afrika puan kartı. Hindistan – Güney Afrika 70 heyecanını Sports.NDTV.com’dan canlı olarak takip edin. platformumuz aracılığıyla güncellemeler ve canlı kriket skoru.

9.6 fazla (4 Koşu) Dört!

9.5 fazla (0 Tur) Koşu yok.

9.4 fazla (1 Koşu) 1 koşu.

9,3 fazla (0 Tur) Koşu yok.

9,2 fazla (1 Koşu) Hoşçakal! Axar Patel’den bir güzellik! Bu, kolla geliyor, daha hızlı top, ortada. Heinrich Klaasen buna engel olmak istiyor ama ıskalıyor. Top, kütükleri geçerek Pant’tan ince bacağa doğru gider. Vurucular gizlice güle güle!

9.1 pas (0 Run) Fuller, orta ve kapalı. Heinrich Klaasen sürüyor ama noktaya doğru bir dış avantaj elde ediyor.

David Miller geliyor.

8.6 fazla (0 Dışarı koşmak! ARKADAŞLAR! Yuzvendra Chahal ve Hindistan için iki vuruşta iki kale burada zirvede! Güney Afrika burada canını sıkıyor! Daha hızlı, Dönerek uzaklaşıyor, dışarıda. Dwaine Pretorius geride kalıyor ve bunu kesmeye çalışıyor ama hafif bir dış avantaj elde ediyor. Rishabh Pant yine keskin bir yakalama yaptı.

8.5 üst (4 Tur) DÖRT! Orta ve bacak çevresinde tekrar düzleştirin. Dwaine Pretorius onu yere indiriyor. Top, bir sınır için iplerin üzerinden bir sekerek gider.

8.5 fazla (1 Tur) Geniş! Loopy top, havaya fırlatıyor, auta çıkıyor. Dwaine Pretorius oyunu yalnız bıraktı.

8.4 pas (1 Run) Off direğin etrafında bir bacak molası. Heinrich Klaasen tek bir vuruş için uzuna doğru itiyor.

8.3 fazla (1 Run) Daha dolgun top, şimdi daha düz, etrafında orta. Dwaine Pretorius, melon oyuncunun kafasına tek bir vuruş yapıyor.

8.3 fazla (1 Run) Geniş! Geniş kapalı, daha dolgun top. Dwaine Pretorius onu yalnız bırakıyor.

8.2 fazla (0 Run) Daha kısa ve kapalı. Pretorius sert bir şekilde kesiyor ama doğrudan geriye doğru. . Klaasen, tek bir vuruş için uzun atıyor. Pretorius bir kez daha yumruk atıyor ama direkt olarak kaleye gidiyor.

7,5 fazla (0 Run) Yukarı fırladı, dışarı çıktı, Pretorius itiyor

7,4 fazla (0 Koşu) Daha düz ve kapalı. Pretorius yer açıyor ve yumruk atıyor ama melon oyuncuya yanlış yapıyor. Biraz kısa ve ortada bırakır. Dwaine Pretorius elinden gelenin en iyisini yapıyor ve bir biggie için orta kapıdan yukarıya doğru sallıyor.

7,2 fazla (1 Tur) Bir kol topu, kapalı, bir kez daha uzatmak için tekrar itti.7,1 fazla (1 Koşu) Daha düz ve dışa kapalı, tokat atmak için tek

6,6 fazla (0 Koşu) Daha kısa top, kapalı. Heinrich Klaasen yer açıyor ve bunu ortadan kaldırmaya çalışıyor ama tekrar pabuçlarına bir iç avantaj sağlıyor.

6.5 üst (0 Koşu) DIŞARI! ARKADAŞLAR! Yuzvendra Chahal şimdi saldırıyor ve Rassie van der Dussen’den kurtuluyor! Güney Afrika burada arka arkaya küçük kapılar kaybetti! Daha kısa bir top, dönüyor, dışarıda. Rassie van der Dussen bunu uzaklaştırmaya çalışıyor ama kaleciye hafif bir dış avantaj sağlıyor. Rishabh Pant güvenli bir şekilde poşetler.

6,4 fazla (1 Tur) Orta ve bacak çevresinde daha kısa top. Rassie van der Dussen onu kareye sıkıştırıyor ve bir tek alıyor. dolu, orta ve kapalı. Rassie van der Dussen bir single için uzun mesafeye doğru itiyor.

6,2 fazla (0 Run) Şimdi daha kısa, ortalarda ve kapalı. Rassie van der Dussen topu melon oyuncuya geri itiyor.

6.1 fazla (0 Run) Dönen top, dolu, ortada . Rassie van der Dussen onu savunuyor.

Rassie van der Dussen yeni adam.

5.6 fazla ( 0 Koş) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Harshal Patel’den muhteşem dönüş! Altı kişi vurulduktan sonra Reeza Hendricks’in kalesini takip ediyor. Daha dolgun bir top, orta ve kapalı, temposu daha yavaş. Reeza Hendricks, orta sahayı temizlemeye çalışırken Powerplay’in son topunu tam olarak kullanmaya çalışıyor. Top sopanın altından çıkıyor, yüksekte ve orta vuruşta uçuyor. Yuzvendra Chahal gözlerini topun altında tutuyor ve iyi bir yakalama yapıyor.

5.5 üst (6 Tur) ALTI! BANG! Güney Afrika için çok ihtiyaç duyulan maksimum! Bu vesileyle bir uzunluk topu, bacak güdük çizgisi. Reeza Hendricks bir biggie için onu derin kare bacağın üzerine fırlatıyor.

5.4 fazla (1 Koşu) Bir boyda, orta ve bacak çevresinde olta atma. Dwaine Pretorius tek bir kareye doğru çekiyor. dışarıda, bir uzunlukta. Reeza Hendricks ofsayt tarafını itiyor gibi görünüyor, ancak top kısa ince bacağa doğru iç kenardan tek bir vuruşla gidiyor.

5.2 fazla (1 Koşu) Şimdi daha dolgun, biraz daha yavaş, ortalarda. Dwaine Pretorius, boş orta küçük kapı bölgesinde tek bir vuruş için havadan fişliyor.

5.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Sinirli sınır! Ama Güney Afrika buna aldırmayacak! Harshal Patel dışarıda daha kısa bir topla başlıyor. Dwaine Pretorius kendi sahasında duruyor ve bunu ortadan kaldırmak istiyor ama top dış kenardan üçüncü adama doğru gidiyor ve sınır oluşturuyor.

116039Maç RaporlarıBu yazıda bahsedilen konular

116043116038

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.