Punjab Kings Vs Lucknow Super Giants Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

punjab-kings-vs-lucknow-super-giants-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin . Sonrasında 20.0 fazla, Punjab Kings, 154 hedefini kovalarken, 121/8. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün Punjab Kings ve Lucknow Super Giants arasındaki maçı takip edin. Punjab Kings ve Lucknow Super Giants maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Punjab Kings – Lucknow Super Giants canlı skoru ile güncel kalın. Punjab Kings – Lucknow Super Giants puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

O zaman bu oyundan bu kadar! Cumartesi günü, sizin için sıraya dizilmiş iki oyun var. Eylem 190 IST’de ( başlar. GMT) Gujarat ile Bangalore’u ele geçirdi. Ardından Mumbai ve Rajasthan arasında 1930 IST’de (1400 GMT). Ancak birikim çok daha erken başlar. O zamana kadar hoşçakalın ve kendinize iyi bakın.

Krunal Pandya topla yaptığı olağanüstü büyüyle Maçın Adamı ödülünü kazandı. Son 8 aydır bowlinge çok çalıştığını söylüyor. Becerilerini geliştirmeyi hedeflediğini ve sonucun herkesin görebileceğini ekliyor. Ayrıca, adımının çok büyük olduğunu fark ettiğini söylüyor. Bu yüzden ona çok yardımcı olan bazı ince ayarlar yaptı. Henüz bıçağıyla parlamadığı için biraz hayal kırıklığına uğradığını da ekliyor. Ancak önümüzdeki dönemde bıçakla katkıda bulunabileceğine inanıyor.

Kazanan kaptan KL Rahul sohbete geldi. İlk vuruşlardan sonra sinirlendiğini söylüyor. Vuruşları özetlemekte sert ve bunun aptalca bir vuruş olduğunu söylüyor. Bu oyunun tamamen bowling oynayanlar tarafından ele alındığından bahseder. Ölümde çok önemli bir vuruş yaptılar ve muhalefet vuruşlarını iyi sınırladılar. Ayrıca, küçük kapının zor olduğunu bildiklerini ve asla bir 116 artı olmayacağını da ekliyor. Puan. Pandya’nın orta sahalarda küçük kaleler seçmesi için taraf için çok önemli olduğunu ekliyor. Bishnoi de çok önemli küçük kapıları almaya devam ediyor. Bunun takım olarak onlara çok fazla güven vereceğini ve bir sonraki maçta gelişmeyi umacağını söylüyor.

Sunum için bizi izlemeye devam edin…

Quinton de Kock bir anlık röportaj için burada. Dürüst olmak gerekirse, tarafının çizgiyi aşmasına şaşırdığını söylüyor. Taraf için işi yapanlar oldukları için bowling oynayanları takdir ediyor. Ayrıca Mohsin Khan ve Chameera’nın bowling çabasını övüyor. Diyor ki, sadece lehimlemeye devam etmeyi ve her şeyi oyun maç almayı hedefliyor.

Mayank Agarwal, Punjab kaptanı sohbet için burada. Düzenli olarak küçük kapıları kaybetmeye devam ettiklerini ve oyunu burada kaybettiklerini söylüyor. Gerçekten hayal kırıklığı yaratan gerçekle yüzleşmeleri gerektiğini söylüyor. Yeni topun gerçekten çok önemli olduğunu, ancak vurucuların kendilerini uygulayamadıklarını ekliyor. Ayrıca, bir bowling birimi olarak sürekli olarak kutuları işaretlediklerini ve Rabada’nın sürüye liderlik etme şeklinden memnun olduklarını söylüyor.

Punjab sopayla iyi bir başlangıç ​​yaptı ama onların sorunu şuydu: crunch durumlarda küçük kapı kaybetmek. Tüm en iyi oyuncular, Livingstone, Shikhar Dhawan, Mayank ve Bairstow başladı, ancak hiçbiri başarılı olamadı ve ihtiyaçları olan buydu. Sonunda, Lucknow için rahat bir galibiyet oldu.

Lucknow’dan mükemmel bir bowling gösterisi ve yine bir hedefi savunmayı başardılar. Küçük kapı seçmek onlar için anahtardı ve bunu yaptılar. İlkini beklemek zorunda kaldılar ama ondan sonra düzenli aralıklarla atılımlar yapmaya devam ettiler. Lucknow tarafından 6 bowling oyuncusu kullanıldı ve sadece bir tanesine bowling oynayan Holder dışında, diğerleri rol aldı. Mohsin Khan ve Dushmantha Chameera ilk başta gerçekten iyiydi. Avesh iyi başlamadı ama sonunda güçlü bir şekilde geri döndü. Molaları uygulayan Krunal’dı ve Bishnoi, Shikhar Dhawan’ın önemli kalesini aldı.16.6 fazla (0 Koşu) Vuruşları bitirmek için süratlide dört nokta! Tam boy, dışarısı kapalı. Rishi Dhawan onu yavaşlatmaya çalışır ama tamamen ıskalar. Lucknow oyunu kazanır 20 koşar.

16.5 fazla (0 Koşu) Yine bir şey yok! İyi uzunluk, kapalı. Rishi Dhawan onu uzun ama doğruca Jason Holder’a çekiyor.12.4 fazla (0 Koşu) Arka bir uzunluk, dışarıda. Rishi Dhawan, alt yarıyı uzatmak için çekiyor. Bekarlığa karşı çıkmaya karar verir.

16.3 fazla (0 Koşu) Mükemmel yorker, dışarıda. Rishi Dhawan onu kısa üçüncü adama indiriyor. Yine de doğrudan saha oyuncusuna.19.2 fazla (4 Tur) DÖRT! Ok gibi düz. Bu dolu, kapalı. Rishi Dhawan, melon oyuncunun kafasına bir sınır getirmek için içiyor. ilk iki teslimattan. Rishi Dhawan düşünülemez olanı yapabilir mi?

12.1 fazla (6 koşu) ALTI! Merhaba! Rishi Dhawan şimdi hava yolunu kullanıyor. Bu, çok sesli, dışarısı kapalı. Rishi Dhawan bağlanıyor ve uzun çitin üzerinden yelken açıyor.

10.6 fazla (0 Koşu) Süratlide iki nokta! Dushmantha Chameera’nın sondan bir öncekine güçlü bir son. Uzunluk top, dışarıda. Arshdeep Singh karşıdan karşıya geçer ve topu almaya çalışır ama topa vuramaz.10.5 fazla (0 Koşu) Tam boy, dışarıda. Arshdeep Singh onu uzaklaştırmaya çalışır ama başaramaz.16.5 fazla (1 Koşu) GENİŞ ! Vücut hattında kısa bir top. Arshdeep Singh onun altına eğiliyor. Hakem geniş bir işaret veriyor.18.4 over (1 Run) Bir boy gerisi, dışarıda kapalı. Rishi Dhawan kesmeye gidiyor ama iç kenardan dışarı çıkmasını sağlıyor. Bir tane alırlar.10.3 over (0 Run) Daha yavaş bir top, bir uzunlukta, dışarıda . Rishi Dhawan onu çekmeye çalışıyor ama sadece ince hava ile bağlantı kuruyor.10.2 fazla (4 koşu) DÖRT! Ne atış! Tam boy, dışarıda. Rishi Dhawan orta vuruşta yüzüyor ve bir sınır oluşturuyor.

.1 fazla (0 Koşu) Bir boy arkası, açık kapalı. Dhawan onu kovalamaya çalışır ama ıskalar.15.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Mohsin Khan’ın hisseleri Hint T’nin bu sayısında yükselmeye devam ediyor15 Lig. Dolgun, ortası ve paçası. Rahul Chahar ön bacağını temizliyor ve havadan orta küçük kapıya doğru fırlatıyor. Ayush Badoni yine çarpıcı bir yakalama için orada. Arshdeep Singh numaradan geliyor .17.5 fazla (0 Koşu) Ne teslimat! Tam uzunlukta, bacak tarafında. Rahul Chahar o tarafa doğru hareket eder ve onu yerden kaldırmaya çalışır ama ıskalar.

16.5 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Bir boy geri, kapalı. Rahul Chahar onu çekmeye çalışıyor ama ıskalıyor. Hakem yükseklik nedeniyle geniş işaret veriyor.15.4 fazla (4 Koşu) DÖRT! Güzel oynadı. Kısa bir top, kapalı. Chahar bir sınır için orta kapıdan çekiyor.

.3 fazla (0 Koş) Daha yavaş bir fedai, açık. Chahar sınırı aşmak istiyor ama ıskalıyor.

Rahul Chahar dizideki yeni adam.

.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Bir diğeri tozu ısırır. Tıpkı Lucknow gibi, Punjab da artık vuruş sırası arka ucunda kümelenmiş küçük kapıları kaybediyor. Dışarıdan kısa bir top. Kagiso Rabada kılıcını ona doğru fırlatıyor ve dış kenarlarını süpürücü kapağına doğru çeviriyor. Ayush Badoni altına yerleşir ve keskin bir yakalama yapar.

.1 fazla ( 0 Koş) Kagiso Rabada bacak tarafına geçiyor, Mohsin Khan onu uzun bir top ile takip ediyor, Kagiso Rabada boşlukta kalıyor. Onu kovalamaya çalışır ama ıskalar.16.6 fazla (1 Koşu) Tam boy, dış mekan kapalı. Kagiso Rabada orta vuruşun sağına tokatlıyor. KL Rahul sağına koşuyor ve keskin bir şekilde duruyor. Bir tane alırlar.10.5 fazla (0 Koşu) Salıncak ve bir ıska! Uzun bir top, dışarıda. Kagiso Rabada onu kovalamaya çalışıyor ama ıskalıyor.10.4 fazla (1 Koşu) uzunluk, dışarıda. Rishi Dhawan, bir single için derin bir noktaya kesiyor.12.3 fazla (0 Koşu) A bu sefer yırtıcı! Dışarıda, dışarıda. Rishi Dhawan topu çizginin diğer tarafına çekmeye çalışıyor, ancak toplar kapalı direği geçerken sadece kıvrımın içinde dönüyor.

.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bir bedava ve Rishi Dhawan bunu iki eliyle kabul ediyor. Vücut çizgisinde alçak bir tam atış. Rishi Dhawan, bir sınır için orta kapıdan fırlatıyor.

.1 fazla (0 Koşu) Çok dolu, dışarısı kapalı. Rishi Dhawan topu uzaklaştırmak istiyor ama topun yakınından bile geçmiyor.10.1 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Tam uzunlukta, aşağı bacak. Rishi Dhawan onu yalnız bırakır. Geniş.

10.6 fazla (1 Koşu) Dushmantha Chameera şimdi dışarıda bir geniş york’lu yemek yapıyor kapalı. Rishi Dhawan üçüncü adama tek kişilik çalışıyor. Sadece iki koşu ve bir küçük kapı. Lucknow burada hakim..5 fazla (0 Koşu) Dışarıdan kısa bir top . Rishi Dhawan onu uzaklaştırmak istiyor ama sadece ince hava ile bağlantı kurmayı başarıyor.10.4 fazla (0 Koşu) Salıncak ve özledim! Kısa top, dışarıda. Rishi Dhawan onu kaldırmaya çalışır ama ıskalar.

.3 fazla (1 Koşu) Dokunma kısa, orta. Kagiso Rabada topu uzaklaştırmaya çalışıyor ama dış kenarı işaret ediyor. Bir tane alırlar..2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Şans ve alınan! Dushmantha Chameera, Jonny Bairstow’daki set topa vuran oyuncuyu geri gönderiyor. Dushmantha Chameera, hücuma geri döndükten hemen sonra Lucknow’a saldıran üçüncü melon oyuncu. Burası dolu, dışarısı geniş, Jonny Bairstow mutfak lavabosunu ona fırlatıyor. Top dış kenardan üçüncü adama uçuyor. Krunal Pandya hücuma geçer ve kayan keskin bir yakalama yapar. Kagiso Rabada yeni oyuncu.

.1 over (0 Run) Uzunluk top, kalça çevresinde. Jonny Bairstow dönüyor ama çekemiyor. Vücuttan kalecinin sağına gider.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

103029103026103029

Leave a Reply

Your email address will not be published.