IPL 2022: Mohsin Khan, Krunal Pandya, Lucknow Süper Devleri Olarak Punjab Kings'i 20 Koşuyla Düşürdü

ipl-2022:-mohsin-khan,-krunal-pandya,-lucknow-super-devleri-olarak-punjab-kings'i-20-kosuyla-dusurdu

IPL 2022: LSG PBKS’yi geçti koşular.© BCCI/IPL

Lucknow Super Giants, kendi kendini yok eden bir Punjab Kings’in hatalarını bir 32 kaydetmek için atladı. -Cuma günü Hindistan Premier Ligi’nde galibiyet elde edin. Punjab Kings, Lucknow Super Giants’ı sekiz sayı 153 ile sınırlamak için bowling bölümündeki oyunlarını yükseltirken Kagiso Rabada dört kez vurdu. Düz ileri bir kovalamaca olmalıydı, ancak Punjab 133 sekizde 190 sona erdi. bitti. Pacer Dushmantha Chameera (2/13) ve Krunal Pandya ( 2/) LSG’nin spirted bowlingini yönetti çaba ama aynı zamanda kaptan Mayank Agarwal (38 dahil olmak üzere başlangıçları dönüştürmek için mücadele eden Punjab vurucularının pervasızlığı da onlara yardımcı oldu. ), Liam Livingstone (11 ) ve Jonny Bairstow (28).

Sol- Mohsin Khan da üç kaleyle sona erdi.

Rishi Dhawan (38 dışarı çıkmadı) Pencap’ı diriltmek için elinden geleni yaptı ama bunun çok zor bir iş olduğu ortaya çıktı.

Dokuzda altıncı galibiyet oyunlar, IPL’ye ilk kez katılan LSG’yi play-off sahasına yaklaştırırken, dokuz maçta yalnızca dört galibiyeti olan Punjab için görev daha da zorlaşıyor.

Daha önce, 85 açıcı Quinton de Kock (46 arasında koşar. ) kapalı 37) ve Deepak Hooda (28 kapalı ) LSG’nin vuruş vuruşlarının tek parlak noktasıydı.

Hız üçlüsü Rababda (4/38), Arshdeep Singh (0/806 ) ve Sandeep Sharma (1/94 ) farklı şekillerde teslim edilirken, bacak döndürücü Rahul Chahar birkaç küçük kapıyla oyuna girdi. Kaptan Mayank Agarwal bowling oynamayı seçtikten sonra, Punjab pacers, LSG’yi 39 ile sınırladı. -form KL Rahul (6).

Sürekli gelişen Arshdeep ve tecrübeli Sandeep topu savururken, rakip kaptan Rabada’dan kurtuldu.

Güney Afrikalı hız pilotu uzunlamasına düzleştirdi ve Rahul için fazla iyi olduğunu kanıtladı, bu da uygun bir Test maçı reddi gibi görünmesini sağladı.

İlki ile sadece 13 koşular getiren dört aşırı, de Kock kırdı Hemşerisi Rabada’yı art arda altılar için paramparça ederek LSG için prangalar, biri sınır ipine inen düz bir vuruş, diğeri ise orta saha üzerinde büyük bir homurdanarak geldi. Vuruş vuruşlarının başında rotasyon yapmakta zorlanan Hooda, Rishi Dhawan’dan düz bir altılı ile devam etti.

Sandeep ilk büyüsünde mükemmeldi, üç over’ında sadece sekiz koşuyu kabul etti.

LSG ile 38 1 inç için bitti, Punjab oyunun kontrolüne çok fazla hakimdi.

Liam Livingstone 11 koşularına çıktı ve görünüşe göre LSG sonunda ortalığı toparlamaya başladı ama set vurucuları de Kock ve Hooda’nın oyundan atılmaları sıkıntılarını artırdı.

Terfi

De Kock, Sandeep’ten hafif bir avantaj elde ettikten sonra soyunma odasına geri dönecek kadar dürüsttü, Hooda ise bir saldırıdan sonra kendini dışarı atacak kadar uyanık olmamasının bedelini ödedi. Jonny Bairstow’un derinlerden gelen mükemmel doğrudan vuruşu.

LSG’nin vuruş vuruşları hiçbir yere gitmiyordu çünkü onlar mücadele ediyordu 109 beş in 04 overs için .Jason Holder’dan kapalı 8), Dushmantha Chameera (13 kapalı 10) ve Mohsin Khan ( kapalı değil 6) LSG’nin sınırı geçmesine izin verdi -koşma işareti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.