Punjab Kings Vs Delhi Capitals Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

punjab-kings-vs-delhi-capitals-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin. 15 0’dan sonra 160 hedefini kovalayan Punjab Kings,

/9. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün Punjab Kings ve Delhi Capitals arasındaki maçı takip edin. Punjab Kings ve Delhi Capitals maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Punjab Kings – Delhi Capitals canlı skoru ile güncel kalın. Punjab Kings – Delhi Capitals puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

O zaman, bu oyundan elimizdeki tek şey bu. Eylem Mayıs Salı günü devam ediyor 14 Mumbai, Haydarabad’a karşı çıkıyor. O oyun 7’de başlıyor.15 pm IST (2 pm GMT). Bildiğiniz gibi, kapsamımız çok önceden başlıyor. Aynı şey için bize katılın. O zamana kadar, hoşçakalın ve şerefe!

Shardul Thakur, dört önemli kalesi için MAÇIN OYUNCUSU. Her zaman zor zamanlarda oynamayı sevdiğini ve bu son iki maçın önemli olduğunu ve baskı durumlarında oynamayı sevdiğini söylüyor. Powerplay’deki iki kalesinin önemli olduğunu ve bundan sonra spinner’ların oyuna girdiğini söylüyor. sonrasında çiy olduğundan bahseder. ve muhtemelen bu yüzden son raundda Kuldeep’i boğmadıklarını düşünüyor. Vuruşta çok çalıştığını ve fırsat buldukça sopayla performans sergilemek istediğini söylüyor.

Delhi kaptanı Rishabh Pant, iki maç kazanmak istediklerini söylüyor. bir satır ve sonunda oldu. Liam Livingstone’un tempo değişikliğinin Warner’a karşı iyi olduğunu da ekliyor. ve bu işten çıkarmada Warner’ı gerçekten suçlayamazsın. Küçük kapı da yavaş olduğu için sürecin oyunu derinlere götürmek olduğunu söylüyor. Önümüzdeki maçlarda kaleyi değerlendireceklerinden bahseder. Shaw’da 26-38 ve onu bir sonraki adımda öğrenecek oyun.

Sunum Zamanı…

Mitchell Marsh hızlı bir sohbet için aşağıda. Bunun harika bir galibiyet olduğunu ve iki takım da vuruncaya kadar bir küçük kapı yargılayamadığını söylüyor. İlk vuruşlarda vasatın biraz altında olduklarını düşündüğünü, ancak spinnerlerinin iyi bowling oynadığını ve bowling oyuncularına saygı gösterilmesi gerektiğini söylüyor. Dönmeye başlamadan önce Powerplay’de mümkün olduğu kadar çok sayı atmak istediğini ve Sarfaraz Khan’ın iyi vuruş yaptığını ve orta vuruşlarda bazı küçük kaleler kaybettiklerini, ancak galibiyet aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Doğru zamanda zirveye ulaştıklarını ve harika bir kadroya sahip olduklarını ve her şeyin ilerledikçe ivme kazanmakla ilgili olduğunu söylüyor.

Pencap kaptanı Mayank Agarwal, bunu başaramadıklarını söylüyor. 5- bitti ve orada maçı kaybettiler. Bunun kovalanabilir bir skor olduğunu kabul ediyor, küçük kapı göründüğü kadar kötü değildi ama küçük kapılar düzenli olarak hissedildi. İki puanın hala çok önemli olduğunu ve kazanılması gereken bir maç olduğunu, orada en iyi kriketlerini oynamaya çalışacaklarını ekliyor.

Biraz röportaj zamanı!

İplikçilerin hakim olduğu oyunda, Thakur’un dört kalesi ve çok önemli olanlarını aldı ve bu da sonunda farkı yarattı. Punjab’ın, Marsh’ın ilk vuruşlarda yaptığı gibi bir çapa rolü oynayacak birine ihtiyacı vardı ama baskı altında çöktüler. Ancak, oyunu derinleştirmek için Jitesh Sharma’ya verilen tüm krediler ve Punjab, bu Vidarbha hamurunda kesinlikle bir mücevher buldu. Delhi şimdi dördüncü sıraya yükseldi ve bu yoğun playoff yarışında işler oldukça ilginçleşiyor.

İlk yarıda, Delhi’nin vuruşlarını olgun bir vuruşla birlikte tutan Mitchell Marsh oldu 39 küçük kapılar diğer uçta düşmeye devam etti. Livingstone ve Chahal, Delhi vuruşlarını ve özellikle üç büyük kaleye sahip Livingstone’u sıkıntıya soktuğu için, spinner’ların bu oyunda büyük bir söz sahibi olacağı ilk vuruştan belliydi. Delhi tahtaya çıkmayı başardı 119 ve Punjab’ın iyi bir Powerplay’e ihtiyacı vardı, çünkü orta vuruşlarda vuruşlar her zaman devam ediyordu. sert olmak. Bairstow son maçta kaldığı yerden başlarken Punjab parlak başladı. Ancak, Nortje ondan kurtuldu ve ondan sonra, Thakur’dan bir çift kapı, Punjab’ın trenini rotadan çıkardı. İplikçiler ortalığı kasıp kavurunca vuruş sırası daha da raydan çıktı ve 39-1, Pencap parçalandı 82-7. Delhi büyük bir galibiyet için hazırdı, ancak Pant’ın bir spinner atmaması için yaptığı taktik bir hata ve Sharma’nın harika vuruşları maçı yaklaştırdı. Ancak, Thakur başka bir çift kaleyle geri döndü ve Punjab’ın burada kazanma umutlarını sona erdirdi.

Delhi bu önemli maçı kazandı ve önemli 2 puanı alarak büyük bir adım attı. playoff noktası. Ancak, Punjab’ı ile sınırlandırdıklarında bu oyunu daha büyük bir farkla kazanabileceklerini hissedeceklerdi. -7. Ancak, Punjab’a ve özellikle Jitesh Sharma’ya Punjab’ı buraya yaklaştırması için kredi verilmeli ve bu, net koşu oranlarının etrafa baktığı kadar kötü bir şekilde zarar görmediği anlamına geliyor . Ancak bu mağlubiyet onları yine de üzecek ve playofflara kalabilmeleri için birkaç sonuca ihtiyaçları var.

10.6 fazla (1 Koşu) Pedlerde tam bir atış. Chahar karıştırır ve tek bir bacak için kısa ince bacağa gıdıklar. Bitme şansı var ama hamurlar hızla kırışıklığın içine giriyor. Delhi kazandı 13 koşar.

19.5 over (0 Run) Açı yapar ve Chahar atışını kaçırır.

.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Uzunluk ama bacak tarafında aşağı doğru. Chahar sopasını üzerine alamıyor.14.4 fazla (1 Koşu) Düştü! Ortada daha yavaş bir tam atış. Singh kalkacak gibi görünüyor ama yarasanın altından çıkıyor ve uzun sürüyor. David Warner ileri ve sağına koşuyor ama yemek yapıyor. Shardul Thakur beş-fer’ini kaçırıyor.

17.3 fazla (1 Koşu) Tam bir atış, dışarıda kapalı. Chahar sopasını savuruyor, tek bir maça kaçıyor.

15.2 fazla (0 Koşu) Hızlı bir kısa top, kapalı . Chahar onu uzaklaştırmaya çalışır ama ıskalar. Geniş olması gerekirdi, Thakur onunla gitti.

12.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! 17 şimdi gerekli koşular! Tam bir top, dışarıda. Chahar uzun bir süre için atıyor. Saha oyuncusu soluna doğru koşuyor, dalıyor ama top sınır için onun altından geçiyor.

15.6 fazla (1 Koşu) Bir uzunluk topu, açık. Rahul, bir single için can atıyor.14.5 fazla (0 Run) Başka bir teslimat horozu, yorker ve Rahul Chahar vuruşunu melon oyuncuya geri veriyor.

15.4 fazla (0 Koşu) Bir york, dışarıda kapalı. Chahar topu dışarı atmaya çalışıyor ama kaleciye bir dip vuruşu yapıyor.14.3 over (1 Run) Uzun bir top , dışarı kapalı. Singh, bir yanlış alanın tek bir yere izin verdiği yere tokat atıyor.

14.2 fazla (0 Koşu) Tam bir top, kapalı , örtmek için itti. Chahar single istiyor ama geri gönderiliyor.15.1 fazla (1 Koşu) Düştü! Tam bir atış, dışarıda. Chahar onu yüksek sesle kesiyor ve Shardul Thakur’un almaya çalıştığı yeri işaret ediyor ama ellerinin arasından patlıyor. Bekar.

Arshdeep Singh son adam.

16.6 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ALINMIŞ! Uzun bir top, dışarıda. Rabada sopasını tekrar savuruyor ama sopa sopanın üst kısmından çıkıyor ve Rovman Powell uzun süre sonra basit bir vuruş yapıyor. Bu büyük bir kapı çünkü Kagiso Rabada çiti temizleme yeteneğine sahip ama buradan Pencap’tan oldukça zor görünüyor.

15.5 fazla (6 koşu) ALTI! FÜME! Bu oyun hala hayatta! Kısa, daha yavaş ve açık. Kagiso Rabada bir biggie için derin orta küçük kapıdan iyi çekiyor.

13.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Bu bacak tarafında olduğu için tekrar geniş. Rabada filmini özlüyor. Pantolon onu almak için tam boyda dalar.

10.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Daha kısa ve kapalı. Rabada yakalamaya çalışıyor ama ıskalıyor. Boy için verilen genişlik.

Kagiso Rabada sıradaki adam.

.4 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ALINMIŞ! David Warner’dan mükemmel şeyler! Bir mafsal topu, dolu ve dışarıda. Sharma uzun mesafeyi temizlemeye çalışır, ancak üzerinde fazla yükseklik elde edemez. David Warner ileri koşuyor, dalıyor ve onu yerden koparıyor. Warner’dan harika bir çalışma ve Jitesh Sharma geri dönerken bu Delhi’nin oyunu olmalı.14.3 fazla (1 Koşu) Bu dışarıda. Chahar üst tek bir derin kapak için keser.

15.2 fazla (0 Koşu) Uzunluk ve dış kapalı. Chahar sallanır ve ıskalar..1 fazla (1 Koşu) Derinlerde Powell’dan müthiş iş! Tam ve ortada. Sharma, Powell’ın soluna koştuğu yere uzun uzun vuruyor, sıçramasını mükemmel bir şekilde ayarlıyor ve ivmesi onu geri alırken, topu yere vuruyor ve altılı kurtarıyor. Rovman Powell’dan kesinlikle mükemmel bir çalışma! Temyiz başvurusu da bitti ama Chahar içeride.

16.6 Over (2 Koşu) Uzunluk ve olta atışı karşısında. Chahar onu derin bir şekilde parçalıyor ve ikincisi için geri geliyor. üzerinden kaçar. Jitesh Sharma şimdi grevde olacak. 39 içinde

gereken koşular toplar.

10.5 fazla (6 Tur) ALTI! BANG! Rahul Chahar nokta topları telafi ediyor! Bir uzunlukta kısa ve kapalı. Chahar tekrar sallanıyor ama bu sefer onu iyi birleştiriyor ve inek köşesine vuruyor.

10.4 fazla (4 koşu) DÖRT! Çok gerekli! Bir uzunlukta ve dışarıda. Chahar, bir sınır için ortasından iyi bir şekilde tokatlıyor.

.3 fazla (0 Koşu) Arka arkaya üç nokta ve Rahul Chahar için olmuyor! Boyu kısa, dışa açılı. Rahul çekişini kaçırıyor..2 fazla (0 Koşu) Bir vuruş daha ve bir ıska! Noktalar şu anda altın tozu! Burası dolu ve dışarıda. Chahar sopasını üzerine alamıyor..1 over (0 Run) Çapraz açı yapan bir uzunluk topu, dışarıda kapalı. Chahar sallanır ve ıskalar. Chahar’ın sadece Sharma’ya saldırması gerekiyor.

Khaleel Ahmed devam edecek.

.6 fazla (0 Koş) Ortada ve bacakta olta atan mükemmel bir yorkçu. Jitesh Sharma hafifçe vurmaya çalışırken yere düşer. O özlüyor ve pedlere biniyor. Bu açıkça aşağı doğru bir açıydı ama Shardul Thakur’dan bir biggie için gittikten sonra iyi bir geri dönüş oldu.

16.5 fazla (1 Koşu) Pedlere olta atarak, Rahul onu bir tek için orta kapıya kadar çalıştırır.

12.4 fazla (0 Koşu) Uzun bir top, dışarıda, daha yavaş. Chahar strai tokatladı orta saha oyuncusuyla dövüş.15.3 over (1 Run) Bir uzun top, dışarıda kapalı, bu bir single için derin bir kapak için vuruldu..2 fazla (0 Koşu) Daha kısa top, iyi yönlendirilmiş orta. Sharma çekişini kaçırır. Orada geniş istiyor ama verilmiyor..1 fazla (6 Tur) ALTI! Jitesh Sharma henüz pes etmedi ve bunu hedef alacak gibi görünüyor! Ortada uzun bir top. Sharma aşağı iner ve geri çekilir. Bir biggie için uzun süre çeker.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

107635

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.