Shardul Thakur Ve Mitchell Marsh, Delhi Capital Olarak İlk Dörde Girmek İçin Punjab Kings'i Yendi

shardul-thakur-ve-mitchell-marsh,-delhi-capital-olarak-ilk-dorde-girmek-icin-punjab-kings'i-yendi

Shardul Thakur, Delhi Capitals takım arkadaşlarıyla bir PBKS meyilli atışını kutluyor.© BCCI /IPL

Delhi Capitals play-off elemelerine biraz daha yaklaşırken, Shardul Thakur ikiliyi kariyerinin en iyi IPL rakamlarıyla tamamlarken, Spinners Axar Patel ve Kuldeep Yadav orta sahalarda ilham kaynağı oldular 14 Pazartesi günü bir IPL maçında çalışır . Vuruşa davet edildi, DC, 7 nezaket Mitchell Marsh’ın 142 için 159 gönderdi -top 63 ve ardından Pencap’ı 142 9. Thakur (4/63 için ), Axar (2/043 ) ve Kuldeep (2/142 Anrich Nortje Jonny Bairstow’un önemli kalesini alırken, ) aralarında sekiz küçük kapı paylaştı. 6- Delhi’nin Kuldeep olarak maçı kazandığı ve Axar’ın kümülatif olarak sadece kaybettiği 47 aralarında dört kaleyle yedi overde koşar.

Bu galibiyetle DC ile dördüncü sıraya yükseldi. puan maçlar. Royal Challengers Bangalore ( itibaren 13 maçları) DC ile aynı puana sahip ancak -0.255 NRR ile karşılaştırıldığında + 0.300 Delhi.

Punjab, ile yedinci sırada kaldı. noktasından maçları, aynı zamanda -0.0043 olduğu için bir play-off bahsi için neredeyse hesap dışı. net koşu oranı.

Bir galibiyet peşinde koşan 160, Punjab bir vuruş çöküşü yaşadı iyi bir başlangıcın ardından. Jitesh Sharma (47 / 300 toplar) ve Rahul Chahar (255 sönmüyor 142 toplar) bir ile geç bir dövüş yaptı) -koşma standı — koşu kovalamacalarının en yükseği — sekizinci kale için ama bu çok geç oldu.

Punjab, formda Jonny Bairstow’un Khaleel Ahmed ve Nortje’yi dörtlü ve altılılarla cezalandırmasıyla umut verici bir notla başladı 24 üçüncü fazlanın sonunda kayıp yok.

Ama oradan, sekizinci turun sonunda 5’e düşürüldükleri için beş Pencap topa vuran oyuncunun birbiri ardına kulübeye geri dönmesiyle çöküş başladı.

Bairstow ( kapalı 15 toplar) dördüncü sırada Nortje’ye düştü bir mücadele Shrdul Thakur t önce bitti ook iki küçük kapı — Bhanuka Rajapaksa (4) ve Shikhar Dhawan’ın (29 ) — oyunun çehresini değiştirmek için altıncı sırada üç topta.

Pencap powerplay sonunda 3 için ve üç top sonra Axar Patel 100inci IPL küçük kapısı ile özel bir kapı – Punjab kaptanı Mayank Agarwal’ın kafa derisininki.

Bununla mücadele eden Mayank (0) sezon, bir kol topunu kesmek için gitti ama sopa ve yastık arasındaki boşluktan geçerek orta kütüğe çarptı. sekizinci sırada, Kuldeep’in ilk kapısı için Rishabh Pant tarafından şaşkına çevrildi.

Kuldeep, Harpreet Bar’ı (1) onunla birlikte görevden almak için ikinci kez geri döndü-kapıdan geçmeden önce vurucuyu yendi kütüklere çarpmak için. yarı yolda 6 için.

Pencap gerekli 36 son üç turu geride bıraktı ama David Warner uzun mesafede iyi bir yakalama yaptı ve Jitesh’i görevden almak için oyunu DC lehine bitirdi.

Daha önce, Arshdeep Singh ve Livingstone, Punjab Delhi’yi 7.

ile sınırladığı için her biri üç küçük kapı yakaladı.

Marsh ilk eklendi 47 Sarfaraz Khan ile çalışır (300 ) ve sonra bir tane daha 142 Lalit Yadav (39 ile çalışır ), DC ilk vuruşta David Warner (0)’ı kaybettikten sonra. vuruş yapmak istediler ama orta dereceli bir çöküş yaşadılar ve üç hızlı kale kaybettiler.

DC vuruşlarını demirleyen Avustralyalı Marsh’tı. Elli yaşını 22 içinde bir sınırla tamamladı. bitti. Dört dörtlü ve üç altılı vurdu ama partneri tükendi.

Livingstone ile bowling açma hareketi (3/300 ) Rahul Chahar’a arkadan bakıcı veren Warner’ı kaldırırken çalıştı.

Marsh ve Sarfaraz daha sonra gemiyi dengelemeye çalıştı. Marsh, Kagiso Rabada’yı arka arkaya altı vuruşla dövdü (1/28 ), Delhi’nin eklendiği gibi bir loft atış dahil 44 ikinci turda koşuyor.

Sarfaraz sol kol ortodoks melon Harpreet Brar’a karşı acımasızdı ( 0/22), onu bir süreliğine çekiçle maksimum, bir slog taraması ve Delhi’nin getirdiği gibi ardışık iki sınır 05 üçüncü turda koşuyor. -beşinci sırada koşu işareti. Ancak Sarfaraz’ın küçük rolü, Arshdeep Singh’in (3/29 yüksekten yapılmış bir vuruşunu yanlış zamanlamasının ardından sona erdi. ) Chahar koşarken yakaladı.

Ardından Marsh ve Lalit ihtiyat ve saldırganlığı karıştırdı. 86/2’den sonra 142 bitti, sahne büyük bir skor için hazırlandı.Ancak Punjab, DC’yi üç hızlı küçük kapı alarak ve muhalefeti 112/5’e düşürerek geri adım attı.

Terfi edildi

İlk olarak, Arshdeep yavaş fedaisini kullanarak Lalit’i çıkardı ve ardından Livingstone, Jitesh Sharma tarafından şaşkına dönen Rishabh Pant (7)’yi geri gönderdi.

Livingstone, Rovman Powell’ı (2) çıkardığında üçüncü kalesine sahipti. Pencap bowling oyuncuları son beş turda 39 koşuları kabul etse bile, küçük kapılar Delhi için yuvarlanmaya devam etti .

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.