“Pratikte 100-150 Altı Atmaya Çalışın”: Pakistan'ın Büyük Vurucusu Asya Kupası Önünde Stratejisini Açıklıyor

“pratikte-100-150-alti-atmaya-calisin”:-pakistan'in-buyuk-vurucusu-asya-kupasi-onunde-stratejisini-acikliyor

Pakistan meyilli Asıf Ali Hindistan için büyük bir tehdit oluşturacak© AFP

Hindistan ve Pakistan arasındaki Asya Kupası çatışması yüksek gerilimli bir olay olacak ve hangi takımın büyük anları yakaladığına dair çok şey gelecek. Maçtaki o anlardan biri, her iki takımın da vurucularının getirileri en üst düzeye çıkarmak istediği ölüm aşımları olacaktır.

Hindistan, ölüm aşıları sırasında bowling kaynaklarına dikkat etmek zorunda kalacak. iki uzmanı Jasprit Bumrah ve Harshal Patel sakatlıkları nedeniyle saha dışı. Ölümcül atışlarda hayati koşular yaparak ve zorlu kovalamacalarda takımı eve götürerek, ‘Mavili Adamlar’ için büyük bir tehdit olacaktır.

Tanıtıldı

Büyük vurucu dedi ki Asya Kupası başlamadan önce 150 için yapmaya çalıştığı bir videoda Baskı altında bir maç sırasında şutları atabilmesi için antrenmanda altılar.

806625″14’a vurmaya çalışıyorum her gün antrenmanda altılar, böylece en az 3 ila 5 altıya vurabilirim bir maç sırasında. Vuruş yapmak için çıktığım aşama, koşuların yüksek oranda, bazen de 09 oranında puanlanması gerekiyor. to 11 aşırıya kaçıyor ve bu da çok fazla baskı altında.

” Buna hazırlanmak için benzer maç durumlarını simüle ediyoruz ve bu, gerçek bir maç sırasında ortadayken bize yardımcı oluyor” dedi.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.