Pakistan Vs Avustralya: Pat Cummins, Avustralya'nın 2. Test İçin XI Oynadığını Duyurdu

pakistan-vs-avustralya:-pat-cummins,-avustralya'nin-2.-test-icin-xi-oynadigini-duyurdu

Pakistan – Avustralya: Pat Cummins, Avustralya’nın Karaçi’deki 2. Test için XI ile oynadığını doğruladı.© AFP

Bacak çeviren Mitchell Swepson, turistler Cumartesi günü Pakistan’a karşı yapılacak ikinci Test için iki iplikçiyi tercih ettiğinden, Avustralya için uzun zamandır beklenen Test başlangıcını yapacak. İlk Testte düz bir Rawalpindi sahasında kasvetli bir berabere kaldıktan sonra, Karaçi’nin spinnerlar aracılığıyla bir sonuç üretme itibarını yaşayacağına dair bir umut var. 21 yaşındaki Swepson, Güney Afrika’ya karşı Bryce McGain’den bu yana Avustralya için bir Test oynayan ilk uzman bacak döndürücü olacak. içinde 2009. Onun katılımı dokunaklı çünkü efsanevi Avustralyalı bacak döndürücü Shane Warne’in Tayland’da şüpheli bir kalp krizinden ölmesinden bir hafta sonra geliyor.

Swepson ikiz spinde hızlı melon Josh Hazlewood için gelecek deneyimli Nathan Lyon’un yanında hücum.

Avustralyalı kaptan Pat Cummins “O gaza bastı ve dürüst olmak gerekirse hepimiz Swepo’ya hazırız” dedi.

“Son birkaç yıldır içki içmeyeli uzun zaman oldu ama kesinlikle hazır. Oynamamasına rağmen takımın büyük bir parçası oldu.

“Bu yüzden onun bir şans elde ettiğini görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz.”

Cummins, Warne bağlantısını kabul etti.

“Bence tüm iplikçilerin bir şansı var. Warnie ile yakın bir yakınlığım var ve o herkese ilham verdi” dedi ve Karaçi sahasının iplikçilere yardımcı olacağını uman Cummins.

Pakistan, geçen yıl Karaçi’de Güney Afrika’yı yedi kaleyle yendi ve spinners 18 33 ) küçük kapılar ile düşmek Şu anki Pakistan takım üyesi Nauman Ali ilk maçında yedi galibiyet alıyor.

“Buradaki küçük kapı biraz daha kuru ve tarihsel olarak iplikçiler için biraz daha dostça, tarih, dönüşün muhtemelen burada olduğundan daha zararlı olduğunu gösteriyor. hız,” dedi Cummins.

Pakistan kaptanı Babar Azam topa vuran oyuncusunun sosyetik Swepson üzerinde ödevlerini yapacağını söylüyor.

“Görmedik çok fazla top oynuyor ama videolarını izleyecek ve buna göre plan yapacak,” dedi ve beraberliğe rağmen Pakistan’ın ilk Testte baskın taraf olduğuna inanan Azam.

Pakistan’ın ön saflara geçmesi muhtemel. Naseem Shah ve Iftikhar Ahmed’in yerine Hasan Ali ve her ikisi de ilk Testi yaralı olarak kaçıran çok yönlü Faheem Ashraf.

Ashraf Çarşamba günü Covid için pozitif test etti ancak negatif çıktı bir gün sonra takıma katılmak için.

“Bu saha sportif görünüyor ve iplikçilere yardımcı olacak” dedi Azam.

Üçüncü ve son Test Mart ayından itibaren Lahor’da 21-25.

Tanıtılan

Avustralya 1998 tarihinden beri Pakistan’daki ilk turunu gerçekleştiriyor ve daha önce güvenlik endişeleri nedeniyle ülkeyi turlamayı reddetmişti.

Avustralya XI: David Warner, Usman Khawaja, Marnus Labuschagne, Steve Smith, Travis Head, Cameron Green, Alex Carey (hafta), Mitchell Starc, Pat Cummins (ş), Nathan Lyon, Mitchell Swepson

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.