Ross Taylor, Son ODI Serisinin Öncesinde Yeni Zelanda XI Için Hollanda'ya Karşı Oynayacak

ross-taylor,-son-odi-serisinin-oncesinde-yeni-zelanda-xi-icin-hollanda'ya-karsi-oynayacak

Ross Taylor gelecek hafta Napier’de Yeni Zelanda XI için Hollanda karşısında oynayacak.© AFP

Emekli Blackcaps harikası Ross Taylor, önümüzdeki hafta Napier’de Hollanda’ya karşı Yeni Zelanda XI maçında oynayacak ve bu ayın sonlarına doğru yapacağı son One Day International serisinden biraz önce maç süresi kazanmayı planlıyor. Central Stags için bugün yapılacak Plunket Shield maçına Covid-19 ‘hane halkı teması’ olarak ekarte edilen Taylor, tur Hollandalı’ya karşı çıkacak McLean Park’ta Mart’taki ikinci bir günlük ısınma maçında 19 ve bir defaya mahsus T 21st. Taylor, NZ XI’ye katılmaktan heyecan duyduğunu ve Kiwis için son serisine biraz oyun zamanı ayırdığı için minnettar olduğunu söyledi.

“Napier’e inip oynamayı dört gözle bekliyorum. McLean Park’taki en sevdiğim yerlerden birinde,” dedi Ross Taylor.

“Plunket Shield’in son turunu kaçırdıktan sonra ortada biraz zaman geçirmek için harika bir fırsat ve ayrıca ODI serisinden önceki tur ekibine bir göz atmakta fayda var.Soyunma odasını yeni ve genç yüzlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. -Gelişen taraf ve onlar Test oynayan bir ulusla mücadele etme şansının tadını çıkaracaklar.Yeni Zelanda yerel sahnesinden birkaç tanıdık oyuncuya sahipler ve koşulları anlamak açısından onlar için değerli olacağına eminim. büyük bir gururla oynayacaklarını biliyorum ve iyi bir mücadele olmalarını bekliyorlar,” diye ekledi Taylor

Taylor’ın katılımı bir stro Formda Wellington Firebirds kaptanı Michael Bracewell’in kaptanlığını yapacağı Yeni Zelanda XI kadrosunda Blackcaps umutluları ve yükselen yıldızların karışımı.

Bracewell, Dane Cleaver ve Ben Sears çok iddialı. Kiwis beyaz top takımlarının, IPL’ye gidecek olan 12 Blackcaps müdavimlerinin bulunmaması ışığında, bu ayın sonlarında Hollanda ile karşılaşacakları

Üç kişiden, Wellington Firebirds kalp atış hızı uzmanı Sears, T11 Uluslararası ilk çıkışını yaptı bile. Eylül ayında Bangladeş’te – Firebirds takım arkadaşı Bracewell’in ilk çocuğunun doğumunu beklerken ilk Blackcaps çağrısını reddetmek zorunda kaldığı aynı tur.

Central Stags küçük kapı bekçisi Cleaver henüz bir Kiwis kadrosuna dahil edilmedi, ancak son birkaç sezondur ulusal radardaydı.

NZ XI tarafının geri kalanı Jesse Tashkoff ile geleceğe bir bakış, Jock McKenzie ve Matt Boyle, okulun yeni mezunları NZ U19 programı.

Tanıtılan

Paul Wiseman koçluk ekibine liderlik edecek ve Auckland tempolu bowling koçu Azhar Abbas ve eski Yeni Zelanda kaleciden sonra Kuzey Bölgeleri ağ koçu BJ Watling tarafından desteklenecek.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.