Mumbai Indians Vs Lucknow Super Giants Canlı Skor Topu Top, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

mumbai-indians-vs-lucknow-super-giants-canli-skor-topu-top,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin. .1 fazladan sonra, Mumbai Kızılderilileri, 114 hedefini kovalarken, 101233 /3. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 101232 bugün Mumbai Indians ve Lucknow Super Giants arasındaki maçı takip edin. Mumbai Indians ve Lucknow Super Giants maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Mumbai Indians – Lucknow Super Giants canlı skoru ile güncel kalın. Mumbai Indians vs Lucknow Super Giants puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

9.6 fazla (1 Koşu) 6 üzerinden kaçar! Krunal Pandya’dan bir iyilik! Daha düz top, ortada ve Suryakumar Yadav, uzun bir koşu için onu matkapla çalıştırıyor. Yarı yolda, Mumbai 57/3. 114 için gerekli olan 101232 toplar.9.5 fazla (1 Run) başka bir single için.

9.4 fazla (1 Run) Pedler üzerinde yukarı doğru yüzer. Suryakumar Yadav, tek bir vuruş için derin orta küçük kapıya kadar çalışır.9.3 fazla (1 Koşu) orta. Tilak Varma topu uzaklaştırmayı başaramadı ve sadece tek bir kare bacak için çalıştırabildi.

9.2 fazla (1 Koşu) Daha düz, ortada.

9.1 fazla (1 Run) Daha düz top, bacakta, Tilak Varma gerisini kaçırıyor . Top pedlerden çıkarak ince bacak kısa devre yapmak için bay bay.8.6 fazla (1 Run) Tam ve orta, sağ blok deliğine. Tilak Varma, tekli için kapaklara doğru sıkıyor.

8.5 fazla (1 Run) Ortada düşük bir tam atış . Suryakumar Yadav, kolay bir tekli için derin orta küçük kapıya vuruyor.

8.4 fazla (1 Koşu) Çok kısa! Uzunluk topu, ortada. Tilak Varma onu derin kare ayağa çekiyor. Avesh Khan topu almak için ileri atılıyor ama top onun hemen altına düşüyor. Sadece tek!

8.3 fazla (0 Koşu) Bir uzunlukta, etrafında kapalı. Noktaya yönlendirilir.

8.2 fazla (1 Run) Uzun top, dışarıda kapalı. Suryakumar Yadav onu üçüncü adama yönlendiriyor.

8.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Vay! Daha dolgun, açık dokunun. Suryakumar Yadav dimdik duruyor ve bir sınır için küçük kapı ortasından kamçılıyor. SKY’den klas bir kare!

7,6 fazla (1 Tur) Boyu kısa, ortada. Suryakumar Yadav, uzun bir tek vuruş için yumruk atıyor.

7,6 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Bacak tarafında tekrar kısa olan Suryakumar Yadav onu yakalamaya çalışıyor ama bağlanamıyor. Çok aradı.

7,5 fazla (2 Run) Tam ve dışarıda, Suryakumar Yadav birkaç kez daha kapaklardan geçiriyor .

7.4 fazla (2 Run) Bir boy gerisi, açık kapalı. Suryakumar Yadav, bir destek için derin kapağına yumruk atıyor.7,4 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Kısa top aşağı bacak, Suryakumar Yadav onu yalnız bırakıyor. Geniş.

7,3 fazla (2 Tur) Çok dolu, dışarısı kapalı. Suryakumar Yadav, bir koşu için süpürücü kapağına sürüyor. Top Quinton de Kock’un üzerinden geçtiğinde ve vuruş yapanlar bir tur atarak devirirken, atış derinden biraz ters oluyor.

7.2 over (1 Run) Bir boy arkası, ortada. Tilak Varma dürtmeye çalışıyor gibi görünüyor, ancak geriye doğru bir ön avantaj elde ediyor. Suryakumar Yadav tek istiyor ve yarı yolda ama Tilak Varma hala topu arıyor. Koşusuna geç başlıyor ama diğer uca kolayca geçiyor.

7,1 fazla (0 Koşu) İyi bir uzunlukta, dışarıda kapalı. Tilak Varma onu geriye doğru kesiyor. Manish Pandey soluna dalıyor ve topu durduruyor. Pandey’den mükemmel saha vuruşu!

Jason Holder tekrar hücuma geçti.

6.6 fazla (2 Tur) Uzunluk, aşağı bacak. Suryakumar Yadav onu ince bacağına klipsliyor. Krunal Pandya ve Ayush Badoni arasında bir çarpışma var ama iyi olan şu ki ikisi de iyi. Vurucular bundan yararlanır ve iki tane alır.

6.5 over (1 Run) Orta ve bacakta, Tilak Varma gerilir

6,4 fazla (0 Koşu) Bir boyun gerisi, üstüne üst üste . Tilak Varma çizginin arkasına geçiyor ve onu dışarıda tutuyor.

6.3 üst (2 Run) Pedlerde, Tilak Varma klipsler

Tilak Varma ortaya çıkıyor.

6.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! KERESTE! Marcus Stoinis ilk vuruşunu yaptı ve Lucknow şu anda zirvede. Mumbai’nin en üst sırası pavyona geri gönderildi ve şimdi iyi vuruş yapmak için bir kez daha orta sıraya çıktı. Dış sahada Stoinis’ten bir boy arkası top. Ishan Kishan zıplıyor ve bacak tarafında çalışmak istiyor ama iç köşeye gidiyor ve top kütükleri rahatsız etmeye devam ediyor. Ishan Kishan geri yürürken kendinden kıpkırmızıdır. Mumbai için üçüncü kale!

6.1 fazla (0 Tur) Bir uzunlukta arka, ortada. Ishan Kishan onu melon oyuncuya geri gönderiyor.

İçecekler! Lucknow, ortalığı kasıp kavuran Dewald Brevis’ten kurtuldu ve şimdi sadece işleri yavaşlatmaya çalışacak. Mumbai iyi bir başlangıç ​​yaptı ve şimdi bu oyunu derinleştirmek için bir kez daha Yadav’a güvenecekler. Marcus Stoinis hücumda.

5.6 fazla (0 Koşu) Uzun top, dışarıda. Suryakumar Yadav onu siperlere doğru kesiyor. Powerplay’in sonu, Mumbai 57/2.

5.5 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Avesh Khan başka bir kapı alır ve bu tehlikeli Dewald Brevis’tir. Her topun sınırına vurmak istiyordu ve çok tehlikeli görünüyordu ama bu sefer delik deşikti. Avesh Khan bacakta tam bir atış yapıyor. Dewald Brevis yer açıyor ve tek dizinin üstüne oturuyor. Bunu siperlerden kırmak istiyor ama top hızlı hareket ederken iyi bir yakalama yapan ekstra korumada doğrudan Deepak Hooda’ya vuruyor. Lucknow gaza gelir ve Brevis’in kısa ama ateşli vuruşları sona erer. Suryakumar Yadav yeni topa vuran oyuncu.

5.4 fazla (0 Koşu) Boyu kısa, dışarıda, 87.2 km/s . Dewald Brevis çekilmek istiyor ama bunu kaçırıyor.

5.3 üst (4 Tur) DÖRT! Bir diğeri! 30’lara doğru hareket ediyor teslim edilir. Bir boy geri, dışarısı kapalı. Dewald Brevis dimdik ayakta ve bir sınır için hakemi geçti. Bu bir kurşun gibi gitti. Brevis burada ısıyı artırıyor. Bu en yüksek kalitede vuruştur.

5,2 fazla (4 Tur) DÖRT! Dewald Brevis iş demektir! O sadece sınırlarla uğraşıyor. Daha dolgun, açık dokunun. Dewald Brevis, çatlama sınırı için derin bir orta kapıya vuruyor.

5.1 fazla (1 Tur) İyi bir uzunlukta, açık. Ishan Kishan bir single için kapaklara doğru itiyor.

Maç RaporlarıBu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.