IPL 2022: Hardik Pandya, CSK Ile Çatışmadan Önce “Ana Adam” MS Dhoni Ile Fotoğraflarını Paylaştı

ipl-2022:-hardik-pandya,-csk-ile-catismadan-once-“ana-adam”-ms-dhoni-ile-fotograflarini-paylasti

IPL 2022: Hardik Pandya ile birkaç fotoğraf paylaştı. onun “ana adamı” MS Dhoni.© Instagram

Hardik Pandya son iki yılda kendi payına düşeni aldı ancak Hindistan’ın çok yönlü oyuncusu Gujarat Titanlarına liderlik etme zamanının tadını çıkarıyor ( GT), Hindistan Premier Ligi’ndeki (IPL) ilk sezonunda. GT, IPL puan tablosunun tepesinde oturuyor ve şu ana kadar beş maçtan birini kazanan zorlu Chennai Super Kings (CSK) ile karşı karşıya. CSK’ya karşı oynanan maç öncesinde Hardik, sosyal medyaya girerek “ana adamı” ve idolü MS Dhoni ile fotoğraflarını paylaştı.

625 Gujarat şu ana kadar oynadığı beş maçın dördünü kazanırken, CSK puan tablosunda son sıralarda yer alan Mumbai Kızılderililerinin önünde dokuzuncu sırada yer alıyor.

CSK, Robin Uthappa ve Shivam Dube ellili yıllara damgasını vuran önceki maçlarında RCB’yi yendi.

Hardik katkı sağlayarak önde gidiyor. yarasa ve ayrıca tekrarlayan bir sırt yaralanmasından kurtularak tam kotasını bovling.

Şimdiye kadar, Hardik 190, Rajasthan Royals’a karşı bir önceki maçta yenilmeyen 87 dahil olmak üzere beş maçta çalışır. Ayrıca dört kale aldı.

Terfi edildi

Hardik, Mumbai Kızılderilileri tarafından serbest bırakılan, MI ile geçirdiği süre boyunca dört IPL şampiyonluğu kazandı. Mega müzayede öncesinde GT tarafından draft edildi.

Dhoni ise sezon başlamadan önce CSK kaptanlığından istifa ederek bayrağı Ravindra Jadeja’ya verdi. .

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.