Mitchell Marsh'ın Çok Yönlü Kahramanlıkları Delhi Başkentlerini Rajasthan Royals Üzerinden Sekiz Wicket Kazanmak İçin Güçlendirdi

mitchell-marsh'in-cok-yonlu-kahramanliklari-delhi-baskentlerini-rajasthan-royals-uzerinden-sekiz-wicket-kazanmak-icin-guclendirdi

Mitchell Marsh için gol attı 89 Delhi Capitals, David Warner çıkmadı 52.© BCCI/IPL

Mitchell Marsh’ın çok yönlü kahramanlıklarından yararlanan Delhi Capitals, Rajasthan Royals’i sekiz kaleyle gölgede bırakmak ve Çarşamba günü Navi Mumbai’de IPL playoff umutlarını canlı tutmak için hemen harekete geçti. Bowling oyuncuları RR’yi altı kişi için 160 ile kısıtladıktan sonra, Marsh’ın 52- top 61 ve David Warner’ın yenilmediği 52 kapalı 41 topları, Başkentlerin görevi ile tamamlamasına yardımcı oldu) takımın hem saha içinde hem de saha dışında birçok COVID-19 kampındaki vakalar. Marsh topla Yashasvi Jaiswal’ın iki önemli kalesini aldı (05) ve Ravichandran Ashwin (41). Ardından, yedi altılı ve beşli dörtlü atarak gecenin kahramanı oldu.

DC, Srikar Bharat’ı vuruşlarının yalnızca ikinci topunda Trent Boult’a kaybetti, o da sadece bir koşuyu kabul etti. ilk bitti. Bunu Prasidh Krishna’nın yanında bir genç kız izledi ve ardından DC erkenden tempoyu zorlamak için mücadele ederken Kiwi speedster bir başka ekonomik üstünlük sağladı ve üç overde bire beşe ulaştı.

Giriş Ashwin, Marsh’ın off-spinner’ı altı için uzun vadeli fırlattığını gördü. Marsh da aynısını Prasidh’e yaptı, DC vuruşlarına çok ihtiyaç duyulan ivmeyi vermek için ona ince bacak üzerinden maksimum vuruş yaptı.

Marsh’ın söğütünden gelecek daha çok şey vardı Kuldeep Sen’i iki altılık için ezdi ve Jos Buttler’ın derinlerdeki çabasına rağmen Ashwin’e top olarak benzer bir muamele yapıldı, uzun süredir maksimumda yelken açarak Avustralyalı çok yönlü elli sayıyı getirdi.

143-koşu standı Yuzvendra Chahal tarafından Marsh’ın kalesiyle kırıldığında, maç neredeyse DC’nin çantasındaydı. .

Daha önce, en iyi vuruş yapanların çoğundan daha iyi olan, birinci sınıf spinner Ashwin ilk yarım yüzyılını T190 olarak kaydetti. kriket. Ashwin bir 23-top yaptı 48, Devdutt Padikkal 48 ‘de 2022 vurdu. RR’den sonraki teslimatların önce vuruş yapması istendi.

Başkentler sol kol olarak iyi başladı pacer Chetan Sakariya (2/23), Khaleel’in yerine kazanması gereken maçı oynuyor Ahmed, RR’nin en iyi vurucusu Jos Buttler’ı (7) üçüncü devrede ucuza gönderdi. Buttler’ın erken gitmesiyle DC zirvedeydi ve DY Patel Spor Kompleksi’ndeki hakimiyetini ortaya koymaya çalıştı. Çok az şey verdiler ve altı power play’den biri için RR’yi 30 tuttular.

Bu, DC kaptanı Rishabh Pant’ın Sakariya’nın ilk turda geride kaldığı için yaptığı güçlü itiraza rağmen incelemeye karşı karar vermesinden sonraydı. Tekrarlar, Pant’ın bir incelemeyi tercih etmemekle haklı olduğunu doğruladı.

Önceki oyunda yanan yarım asırlık kariyerini geride bırakan Yashasvi Jaiswal, Anrich Nortje açıklarında harika bir sürüş yaptı (2/ 39) ve ardından Güney Afrika’yı üçüncü adam için altıya çarptı.

Jaiswal (05) yine etkilendi, ama uzun sürmedi Mitchell Marsh (2/22) onu bir fedai ile odaya sıkıştırdı ve sol elini kullanan Devdutt Padikkal ortadaki Ashwin’e katılacak.

İki maksimum ve kaleci Pant üzerinden bir rampa vuruşu da dahil olmak üzere birkaç sınıra ulaştıktan sonra kendine güvenen Ashwin iyi gitti ve yarım asrı kadar 23 toplarda.

Ancak, önde gelen spinner, dönüm noktasına ulaştıktan kısa bir süre sonra, Marsh’ın DC’ye atılım yapmak için atağa geri dönmesiyle çıktı.

Bu arada, Padikkal, Axar Patel’i iki altılık için ezdi — RR tempoyu zorlamak istediği için biri arka bahçenin derin noktasında ve diğeri uzun süredir —

Padikkal daha sonra, Nortje’nin RR kaptanı Sanju Samson (6), küçük kapı ortasında Shardul Thakur tarafından yakalanmasına rağmen Marsh’tan art arda iki dörtlü attı. DC oyuncuları sevinirken, Kuldeep Yadav önceki maçta sol omzunu tutarak yerden düşerken görüldü.

Riyan Parag Nortje’ye büyük bir darbe vurdu. Sakariya ortadaki kısa kalışını kısa kesmeden önce altı ve Padikkal da yedek saha oyuncusu Kamlesh Nagarkoti’nin mükemmel yakalaması sayesinde onu takip etti.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.