Rajasthan Royals Vs Delhi Capitals Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

rajasthan-royals-vs-delhi-capitals-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi’ni 2022 Sports’ta canlı kriket skorunu takip edin .NDTV.com. Sonrasında 18.1 fazla, Delhi Başkentleri, hedefini takip ediyor) , 144/2’dir. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 105727 bugün Rajasthan Royals ve Delhi Capitals arasındaki maçı takip edin. Rajasthan Royals ve Delhi Capitals maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Rajasthan Royals – Delhi Capitals canlı skoru ile güncel kalın. Rajasthan Royals vs Delhi Capitals puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

O zaman, bu oyundan elimizdeki tek şey bu. Hint T’sindeki eylem10 Lig devam ediyor ve Perşembe günü El-Clasico olacak, 10 Mayıs’ta Chennai, Wankhede Stadyumu’nda Mumbai’yi ele geçirdi. O oyun 7’de başlıyor.12 IST (2:00 GMT). Yine de kapsama alanımız önceden başlayacak. Aynı şey için bize katılın. O zamana kadar, hoşçakalın ve şerefe!

Mitchell Marsh, çok yönlü performansıyla MAÇIN OYUNCUSU. Top elindeyken iki küçük kapı aldı ve ardından harika bir vuruş yaptı 64 itibaren 62 toplar. Zor bir maç olduğunu söylüyor. Yavaş toplar yapıştığı için küçük kapı zordu. 144 eşit olduğunu hissetti ama bir standa ihtiyaçları vardı ve aldılar. İlk birkaç aşırmanın çok zor olduğunu, sallandığını ve fazladan sıçrama olduğunu ve bunu atlattıktan sonra daha kolay hale geldiğini söyledi. Çok mutlu olduğunu, şimdi tüm maçlarını kazanmaları gerektiğini, form bulduğunu ve galibiyetten memnun olduğunu bildirir. Aslında topa vurduğunu düşündüğünü, bu yüzden endişelenmediğini ama bu oyunda şansa ihtiyacın olduğunu söyleyerek bitiriyor.

Delhi kaptanı Rishabh Pant, çok yakın olduğunu söylüyor. mükemmel bir oyun ama her zaman iyileştirmeye yer vardır. Bu tür küçük kapılara önce bowling oynayabileceğinizden ve vurabileceğinizden bahseder, ancak bowling önce onlara yakışır. 140’na ekler onlar için iyi bir puan olurdu ve onları bu civarda tuttular. Vermeye çalışacakları sözler 62 yüzde ve tüm oyunları kazanmaya bakın. Sahada daha iyi olmaları gerektiğini söylüyor. Shaw’ın dönmesinden umutlu ama şimdilik oldukça hasta.

Sunum zamanı.

David Warner sohbet için aşağıda. Çizgiyi aşmanın harika bir duygu olduğunu söylüyor. Marsh’a oynama şekli için teşekkür ediyor ve orada kalırsa kazanacaklarını biliyorlardı. Ayrıca bowling oynayanlara bowling oynadıkları için teşekkür eder. Zorlu bir kapı olduğunu bildirir. Bu oyundan inşa etmeyi ve bir sonraki oyunu kazanmayı umduklarını ekler. Khaleel için kaçırılmasının zor olduğunu ancak kamptaki atmosferin harika olduğunu söylüyor.

Racastan kaptanı Sanju Samson, hayal kırıklığı yaratan bir gece olduğunu söylüyor. Birkaç koşu kısa olduklarını da ekledi. İlk vuruşlarda küçük kapı biraz fazla tempoluydu ve bitti 00 ile 20 kısa sürer ve ikinci devrede şans istedikleri gibi gitmedi. Mitchell’in pedine çarptığını hiç düşünmediğini ve yarasa olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Daha güçlü bir şekilde geri dönmenin önemli olduğundan bahseder, kendilerine inanırlar ve daha güçlü bir şekilde geri dönmeyi umarlar.

Biraz röportaj zamanı!

Rajasthan onların geri döneceğini düşünecek. bu oyunda zirveye çıkmak için sadece bir küçük kapı vardı ama o küçük kapı biraz geç geldi ve Chahal o küçük kapıyı aldığında oyun gitmişti. bitti. Yine de başlangıçta harika bir şekilde bowling oynadılar ve biraz da şanssızlardı, ancak infazda daha klinik olan ve sonunda çok önemli bir zafer kazanan Delhi oldu.

Delhi bir galibiyetle çıktı. top ile planladılar ve bowling vuruşlarının ilk yarısında çok fazla küçük kapı almamışlar gibi oldukça iyi uyguladılar, işleri sıkı tutmayı başardılar. Marsh topla iki önemli kale aldı ama genel olarak Rajasthan’ı eşit puanla sınırlamalarına yardımcı olan parlak ölüm bowlingi oldu. Srikar Bharat ilk turda ayrıldığından, onlar için başlangıç ​​sopayla iyi değildi. Ancak, Warner ve Marsh’ın Aussie ikilisi bir 118- Marsh’ın saldırgan olduğu koşu standı. skoru için yola çıktı. ) ama o zamana kadar Delhi’nin sadece 64 ihtiyacı vardı. ve formaliteler Pant ve Warner tarafından tamamlandı.

Sonunda Delhi için çok rahat bir zafer ve önemli bir bir de bu, sezonlarını canlı tuttuğu için. Sonunda partiye gelen Mitchell Marsh oldu ve çok yönlü parlak bir performans sergileyerek daha süslü Rajasthan kadrosunu burada mağlup etti.

11.1 fazla (3 Koşu) PARAG TARAFINDAN ÜSTÜN TAAHHÜT! Hamurlar üç koştuğu için önemli değil! DELHI 8 WICKET İLE KAZANDI! Bu kısa ve ortada, orta kapıya doğru sertçe çekiliyor. Saha oyuncusu yanlış saha yapıyor. Parag peşinden koşar, dalar ve onu geri iter. Sınırı kurtarır ama vurucuların üç tane almasını engelleyemez.

.6 fazla (6 Koşar) ALTI! Şimdi tekrar çitin üzerinden! Sadece üçü gerekli. Neredeyse son biggie’nin bir aksiyon tekrarı! Pant bir kez daha dışarı çıkıyor, sahaya çıkıyor ve çitin üzerinden tüttürüyor.

10.5 fazla (0 Koşu) Tramvay yolunun hemen içinde! Onu yavaşlatır ve dışarıda iyice toplar. Yalnız bırak.

15.4 fazla (6 Tur) ALTI! Altında 10 şimdi gerekli! Harika vuruş! Pantolon dışarı çıktı, bu havaya uçtu. Pantolon ona ulaşmak için yapılmış, hala bağlanmayı başarıyor ve bir biggie için koruma çitinin üzerinden geçiyor.

.3 overs (1 Run) Dışarıda kapalı, bu bir için kapaklardan vurulur. .2 fazla (1 Koşu) Hemen Pant bir slog taraması yapıyor, bu şutu oynamak için biraz fazla dolu. Bir kişi için küçük kapı ortasından iç yarıdan çıkıyor.

Rishabh Pant sıradaki adam.

.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Bataklık düşüyor! Rajasthan için biraz geç. Ondan olağanüstü bir vuruşun sonu. Yine de bir ton severdi, bir tanesini hak etti ama on bir eksik kaldı. Ancak, kesinlikle işini yaptı. Burada bir biggie için gidiyordu! Chahal yavaşlatıyor, bacağına çarpıyor. Marsh büyük slog süpürme için gider, top yüzeyi kavrar ve ayrıca ekstra sıçrama da vardır. Üst kenardan çıkıyor ve kısa ince bacaktaki Sen kolay bir yakalama alıyor.

.6 fazla (0 Koşu) Bir nokta, yani Marsh grevde olacak! Onun ihtiyacı var 11 bir ton ve Delhi ihtiyacı için 161 kazanmak. Dışarısı kapalı, daha dolgun, bu noktaya yönlendirilir.

11.5 fazla (4 koşu) DÖRT! Warner için başka bir sınır ve yarım tonuna ulaştı! En iyi akıcılıkta değildi ama önemli olan şey, Marsh harika silahlar kullanırken ortalıkta dolanmasıydı. Sonunda en üst vitese geçti ve bu ondan bir başka güzel vuruş. Bir çatlama çekme vuruşu ile oraya gider. Kısa ve gövde üzerinde, bu bir sınır için kare bacaktan vurulur.

.4 fazla (1 Koşu) Boult’tan efor teslimatı! Kısa ve gövde üzerinde, Marsh çekme içine acele edilir, bir için kare bacak aracılığıyla ek yerinden çıkar. O şimdi bir ton eksik.

.3 fazla (6 Koşu) ALTI! Bu çok büyük! Bu bir canavar! Sopadan da nasıl bir çatırtı sesi çıkardı. DElhi şimdi bitirmek için acele ediyor. Daha kısa ve ortada, bu, orta kapı çitinin üzerinden atılır.

.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! İnme vahşisi! Çite doğru koştu! Daha kısa ve ortada olan Marsh, kare ayağını parçalıyor ve çite doğru hızla koşuyor.

00.1 fazla (0 Run) Swnig ve bir ıska! Daha kısa ve dışarıda, Marsh küçük kapıdan parçalamak istiyor ama ıskalıyor.

.6 fazla (1 Koş) Daha dolgun ve pedlere açılı, bu bir kare ayak ile işlenir.

.6 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Bacak tarafı aşağı! Geniş.

00.5 fazla (1 Koşu) Yine bir single! Kütüklerde, Warner onu köşeden dürtüyor ve diğer uca gidiyor.

00.4 fazla (1 Koş) Pedlere açılı olarak Marsh, küçük kapı boyunca çalışır ve bir tane alır.

.3 fazla (6 Koşu) ALTI! Çitin üzerinden! Bu muhtemelen oyunu tamamen Delhi’nin lehine çevirecek olan şey! Daha kısa ve ortada, bu orta kapı çitinin üzerinden çekilir. ilk üç toptan.

.2 over (1 Run) Şimdi hızlı bir single! Pedlere açılı olarak, bu bir için kare ayakla işlenir.

.1 fazla (4 koşu) DÖRT! Parçalanmış! Bu nasıl bir atış! Fena bir top değil ama Warner topu uzaklaştırdı! ayrıca, şimdi o da gitti. Daha kısa ve ortada, aslında biraz daha kısa. Warner geri sallıyor ve bir sınır için kalenin ortasından sertçe çekiyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.