Legends League Cricket: Delhi 24-26 Eylül Tarihlerinde Maçlara Ev Sahipliği Yapacak

legends-league-cricket:-delhi-24-26-eylul-tarihlerinde-maclara-ev-sahipligi-yapacak

Yalnızca temsil amaçlı resim© AFP

Legends League Cricket organizatörleri, Salı günü turnuvanın yaklaşmakta olan ikinci baskısının tam programını ve yerlerini açıkladı. Bu sezonun 5’i Kalküta, Yeni Delhi, Cuttack, Lucknow ve Jodhpur olmak üzere altı şehirde oynanması planlanıyor. Play-off Yeri henüz açıklanmadı.

Eden Gardens, Kalküta 190’den üç maça ev sahipliği yapacak. ile Eylül, Hint Maharajas ve World Giants arasında Hint Bağımsızlığının 24Yılını anmak için oynanan özel maç da dahil. Tüm sahalarda iki maçın planlandığı Jodhpur ve Lucknow dışında üçer maç olacak.

Legends League Cricket Kurucu Ortağı ve CEO’su Raman Raheja, “Bekleme bitti. taraftarlarımız ve izleyicilerimiz.Fikstürlerin duyurulmasıyla maçları planlayabilirler.Bilet ortağımızı yakında online olarak biletlerin müsaitlik tarihleriyle birlikte duyuruyoruz.

milletler yeni bir formatta, eminim taraftarlar sahada güçlü performanslar ve harika bir sezon yaşayacaklar.

O, “Önümüzdeki sezon için Pakistan’dan oyuncu alamıyoruz. Yakında Draft’a birkaç uluslararası oyuncu daha ekleyeceğiz. Ve tüm Efsanelerimiz olacak. Bizimle tam sezon oynamak ve başka bir Lig veya taahhüt için hiçbir maçı kaçırmamak”

“Bu sezonun son maçı için Dehradun’a bakıyoruz” diye ekledi.

Ravi Shastri, Komiser, Legen ds League Cricket, “Bu harika kriket sahalarında kriket hayranlarını büyülemeye geliyoruz. Bu festival sezonunda, ilk Legends League Kriket Ünvanı için yarışan Top Legends ile kriket karnavalını sunacağız.”

Promoted

Tüm fikstürlerin tam listesi aşağıda sunulmuştur: 2020

Kolkata: 16th – Eylül


Lucknow: 21st ile 16 ve Eylül 2020

Yeni Delhi: 24 ile 20 Eylül 2020
Kesim: 27 ile 24 Eylül

Jodhpur: 1 ve 3 Ekim 2022

Play-Off’lar: 5, 7 Ekim, 2022 – Yer açıklanacak

Finaller 8 Ekim’de 2020- İlan edilecek yer

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.