Kadınlar ODI Sıralaması: Mithali Raj 4. Sıraya Düştü, Meg Lanning 2. Sıraya Yükseldi

kadinlar-odi-siralamasi:-mithali-raj-4-siraya-dustu,-meg-lanning-2.-siraya-yukseldi

Mithali Raj, ODI vuruşlarında son kadın sıralamasında dördüncü sıraya düştü. © Twitter

ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nın 2022 ilk beş maçı, ICC Bayanlar ODI Oyuncu Sıralamasının son güncellemesinde çok fazla harekete neden oldu. Avustralyalı kaptan Meg Lanning, ODI vuruşlarında son kadın sıralamasında iki sıra yükseldi. Şu anda takım arkadaşı Alyssa Healy tarafından işgal edilen en üst noktadan sadece bir ve 06 reyting puanı uzakta. . Lanning, ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nın İngiltere’ye karşı ilk maçında mükemmel bir formdaydı ve 114 yedi dörtlü ve altılı toplar, Avustralya’nın muazzam bir toplam göndermesine yardımcı oldu) . Sonunda oyunu 12 koşularla kazandılar.

Maçın oyuncusu Rachael Haynes, 131 , altı sıra tırmandı ve zirveye çıktı 06 sıralamada 7. sırada yer almak. Maçtaki diğer centurion – İngiltere’den Nat Sciver beş sıra yükselerek 6. sıraya yükseldi.

Öte yandan Mithali Raj dördüncü sıraya düştü. Batı Hint Adaları’ndan Hayley Matthews, vurucular, bowling oynayanlar ve çok yönlü oyuncular için sıralamada önemli kazanımlar elde etti. Batı Hint Adaları’nın Yeni Zelanda’ya karşı üç maçlık soygunda Maçın Oyuncusuydu – bir hedef belirlemek için harika bir gol attı 119 260 Beyaz Eğreltiler için ve daha sonra formda Amelia Kerr ve Brooke Halliday’in küçük kapılarını açıkladı.

Terfi edildi

Matthews çok yönlü oyuncular listesinde ilk 5’e girdi ve altı sıra tırmanarak 1 numara oldu. 4 ve büyük bir 12 puan yükseldi.2022 hamurlar için ve üç nokta No. 22 bowling oynayanlar için. No.6. Buna ek olarak, Hindistan’ın yedinci kalesine onları kaldırmak için 122 ekleyen Hintli Sneh Rana ve Pooja Vastrakar çifti. -6 Pakistan karşısında her ikisi de sopayla kariyerlerinin en iyi pozisyonlarına yükseldi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.