İzleyin: Shivam Dube David Miller'ı Çok Önemli Yakalayamayınca Ravindra Jadeja'nın Öfkeli Tepkisi

IPL 2022: Ravindra Jadeja Chennai Super için iş başında Krallar.© BCCI/IPL

Devam eden Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 sezonunda Pazar günü Gujarat Titans’a (GT) karşı bir yenilgiye uğrayan Chennai Super Kings (CSK) başarısız oldu. Pune’deki Maharashtra Cricket Association Stadyumu’nda arka arkaya galibiyetleri kaydedin. 94 yenilmez bir vuruş yapan David Miller kaçar 51 toplar, GT için harika bir formdaydı ve onları gergin bir kovalamaca bitiş çizgisini başarıyla geçti. Dwayne Bravo’ya göre oyun 17’deki gibi farklı bir bitişe sahip olabilirdi. Ravindra Jadeja’nın tamamen inanmadığı Shivam Dube, bir av bakıcısı gibi görünen şeyden çıktı. Üçüncü teslimatta, Miller yavaş bir teslimat aldı ve çekmeye çalıştı ama bunun yerine yukarı doğru salladı.

Derinlere yakalanmak yerine Miller’a Dube olarak bir erteleme verildi. İnek köşesinden koşarak gelen , son anda mandaldan çıktı. Jadeja çileden çıktı ve gördüklerine inanamadığı için neredeyse öfkeden şapkasını fırlattı.

İşte Jadeja’nın öfkeyle şapkasını fırlattığı video: pic.twitter.com/yfjJWdG4ig

— Addicric (@addicric) Nisan 04, 2022Bir vuruş 22 kaçar Ruturaj Gaikwad’ın topları, CSK’nın gönderisine 169 beş saniyede yardımcı oldu 22 fazla, 625 hedefini belirleme koşuyor.

Alzarri Joseph GT için ateşli bir formdaydı ve dört geçişte iki kale aldı.

Terfi edildi

Bu arada, Miller’ın yenilmez vuruşu GT’nin ulaşmasına yardımcı oldu 73 yedi inç 19.5 fazla.

Yenilginin ardından CSK, 10-takım tablosunda altı maçta aldığı iki puanla dokuzuncu sırada bulunuyor. . Bu arada GT, altı fikstürden 10 puanla pole pozisyonunda.Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.