Mitchell Marsh Negatif Testler Yaparken Delhi Capital'in Punjab Kings'e Karşı Maçı: Rapor

IPL 605: Mitchell Marsh’ın RT-PCR test sonucu negatif çıktı© BCCI/IPL

Avustralyalı çok yönlü Mitchell Marsh, Hızlı Antijen Testi (RAT) pozitif çıktıktan sonra zorunlu RT-PCR testinde negatif test etti; bu, Çarşamba günü Delhi Capitals ve Punjab Kings arasındaki IPL maçının planlandığı gibi devam edeceği anlamına geliyor. Testi pozitif çıktıktan sonra tecritte olan fizikçi Patrick Farhart’ın diğer tüm RT-PCR raporlarının negatif çıktığı da doğrulanabilir. “Mitchell Marsh’ın RT-PCR raporu olumsuz geldi. RT-PCR raporunun kesin kanıt olması gerekiyordu ve diğer tüm üyelerin de RT-PCR testlerinde negatif çıktı. Çarşamba günkü DC ve PBKS arasındaki maça yönelik bir tehdit yok.” BCCI yetkilisi Pazartesi günü PTI’ye verdiği demeçte.

Avustralyalı çok yönlü bir sporcunun bazı semptomlar gösterdiği ve Hızlı Antijen Testi yapıldığı ve bunun pozitif çıktığı anlaşıldı.

Bunun nedeni Farhart’ın rehberliğinde rehabilitasyon görmesi ve endişe verici olmayan hafif semptomlar alması olabilir.

“DC’nin seyahat etmesi gerekiyordu. Bugün Pune’a ama tüm ekip üyelerine kendi odalarına çekilmeleri söylendi ve protokole göre kampta bir salgın olup olmadığını veya Patrick Farhart gibi izole bir vaka olup olmadığını belirlemek için RT PCR yapılıyor”, bir BCCI kaynağı daha önce söylemişti.

Bir takım masörü de görünüşe göre bazı belirtiler göstermiş, ancak testin negatif çıktığı da bildirildi.

)”Bütün ekipler, BCCI’nin bir biyo-kabarcık oluşturduğu Pune’deki Conrad Otel’de kalıyor. Seyahat etmeleri gerekiyordu ama şimdi ertelendi. Açıkça, sonuçları olumsuz olan herkes yarın ileriye dönük yolculuğa devam edecek,” dedi kaynak.

BCCI’nin test protokollerine göre, bir ekip balonundaki bir IPL ekibinin her üyesi test edilir. Geçen sezonun aksine her beş günde bir, her üç günde bir.Ancak franchise kendi başına üyelerin test edilmesini istiyorsa, memnuniyetle karşılanırlar.

Gelişme, takım fiziğinden sonra gelir. Geçen hafta Farhart’ın testi pozitif çıktı. Bir ekip kaynağı, “Bugün ayrılmamız gerekiyordu, ancak bir sonraki duyuruya kadar odada kalmamız söylendi” dedi. -kabarcık, korunan ortam içindeki virüs tehdidi de arttı.

Tanıtıldı

Geçen sezon, turnuva BAE’de Eylül-Ekim aylarında tamamlanabilmesi için ikinci dalga nedeniyle yarıda ertelenmek zorunda kaldı.PTI KHS BS KHS BS BS

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve otomatik olarak oluşturulmuştur. ortak bir yayında.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.