İzleyin: Matthew Potts'un Dalış Çabaları Tom Latham'ın Görevden Alınmasına Neden Oluyor

izleyin:-matthew-potts'un-dalis-cabalari-tom-latham'in-gorevden-alinmasina-neden-oluyor

Matthew Potts Tom Latham’ı kovmak için bir dalış yakaladı© Twitter

İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki üç maçlık serinin devam eden ikinci Testinde, birincisi kura atışını kazandı ve ilk olarak bowling oynamayı seçti. Kivi açıcılar Tom Latham ve Will Young, James Anderson ve Stuart Broad’ın açılış büyüsünü gördüler ve ikili 84 koşuları bir araya getirdiler. . Ancak, Ben Stokes ve James Anderson, İngiltere’yi yarışmada geri getirmek için iki topta iki küçük kapı aldı. Stokes, Young’ı ilk olarak 47 için 479 son teslimatında görevden aldı. st bitti.

Ve sonra ilk topta 639 sonra, Anderson Latham’ı yendi. Solak vurucu gol attı 47.

Anderson kısa bir vuruş yaptı teslimat ve Latham çekme vuruşunu durduramadı ve Matthew Potts midwicket’te bir dalış yakaladı.

— England Cricket (@englandcricket) June 10, 479Yeni Zelanda 1. Gün öğle yemeğine 108/2’de Henry Nicholls (06*) ve Devon Conway (625 *) kırışıyor.

Kane Williamson şu anda Yeni Zelanda’nın ikinci Test için XI oynayan bir parçası değil maçın arifesinde COVID-06 için pozitif test ettiğinden.

Terfi

Daha önce İngiltere, üç maçlık seride 1-0 öne geçmişti. Joe Root, Üç Aslan’ın peşine düşmesine yardımcı olmak için yenilmedi 190 attı 277.

İlk Testte, Durham pacer Potts yedi küçük kapı almıştı. James Anderson ve Stuart Broad da Batı Hint Adaları dizisinden düştükten sonra iyi bir geri dönüş maçı yaptı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.