Kriket Oyuncusu, Mamata Banerjee'nin Bakanı, Ranji Kupasında Yüzyılı Puanladı

kriket-oyuncusu,-mamata-banerjee'nin-bakani,-ranji-kupasinda-yuzyili-puanladi

Manoj Tiwary, Bengal’in
olduğu 5. günde vuruş yapmak için çıktı. /4 ikinci devrede.© BCCI/Twitter

Hindistan kriket oyuncusu Manoj Tiwary Cuma günü Bengaluru’da Jharkhand’a karşı Ranji Trophy çeyrek final çatışmasının ikinci vuruşunda Bengal için bir asır attı. Aynı zamanda Batı Bengal Gençlik İşleri ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı olan Tiwary, 152 toplarda üçlü rakamlara ulaştı, 14 sınırlarına ve bir altıya vuruyor. Tiwary, Bengal’in ikinci vuruşta dördü 72 olduğu 5. Günde vuruş yapmak için çıktı. O ve Abhishek Porel daha sonra 72 beşinci küçük kapı için koşuları eklediler ve ikincisi 14 yazan Shahbaz Nadeem.

Tiwari sonunda bitti 136.

Bengal sonunda () ilan edildi. /7 Şahbaz Ahmed’in rağbet ettiği son kale 300 . Maçın açıklanmasının ardından berabere bitmesine rağmen, Bengal, ilk vuruş sırası farkıyla yarı final rıhtımını mühürledi.

Daha önce, Bengal, önce vuruş yapması istendikten sonra, önce bir mamut yayınladı. ilan edilen yedi kişi için toplam vuruş sayısı 806. , her biri elli puan almıştı.

Abhishek Raman (72 ) ve kaptan Abhimanyu Easwaran (65) Bengal’e uçmayı teklif etmişti. ilk küçük kapı için 72 koşuları ekleyerek başlayın.

Easwaran ayrılan ilk vurucu, kalesini Sushant Mishra’ya kaptırdı.

Ancak, Raman büyük bir olaya karıştığı için Bengal hakim olmaya devam etti 152-117 tarihinde görevden alınan Majumdar ile ortak olun Yazan: Anukul Roy.

Gharami daha fazla cimrilik yapmak için harika 136 attı Jharkhand’da.

İşten ihraç edildikten sonra, Tiwary, Abhishek Porel, Shahbaz Ahmed, Sayan Mondal ve Akash Deep, Bengal’i devasa bir toplamda yarım asırlık skorlarla iktidara taşıdı.

Terfi edildi

Jharkhand için Mishra üç küçük kapı alırken, Nadeem iki küçük kapı aldı.

Cevap olarak, Jharkhand 298 için elendi ve Virat Singh yenilmedi. 117-koş vuruşu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.