“İzleme Ayrıcalığı”: Cheteshwar Pujara, Sussex İçin Dördüncü İlçe Maçında Dördüncü 100 Artı Skoru Kaydeder

“izleme-ayricaligi”:-cheteshwar-pujara,-sussex-icin-dorduncu-ilce-macinda-dorduncu-100-arti-skoru-kaydeder

Cheteshwar Pujara Sussex vs Middlesex için bir ton daha attı.© Instagram

Cheteshwar Pujara, bu sezon İlçe Şampiyonaları İkinci Bölümünde dördüncü 100 rekorunu kırdığı için gerçekten bir açıklama yapıyor. artı Cumartesi günü Hove’da Middlesex’e karşı oynarken Sussex için çok sayıda maçta gol atın. Pujara, Sussex için bu oyundan önceki yüz yüz dışında iki çift asırlık gol attı. Hintli oyuncunun sınıfına bakıldığında, Sussex Cricket’in resmi sosyal medya hesapları bile dikkat çekici bir yüzyıla ulaşmak için sahada şık şutlar attığı video klibini paylaştı. Altyazıda “Dördüncü maç, dördüncü 100+ skor. İzlemek bir ayrıcalık, @cheteshwar1.”

— Sussex Cricket (@SussexCCC) 7 Mayıs, 2022Ayrıca bu yıl Middlesex için oynayan Pakistanlı şaheser Shaheen Shah Afridi’ye karşı muhteşem bir üst vuruşlu altılı gol attı.

Pujara’nın dövüş yüzü ikinci oldu için görevden alındığı ilk maçta Middlesex bowling oyuncularına karşı gidemedikten sonra vuruş sırası ) koşar.

Tom Alsop’tan (113) bir yüzyıl ve Ali’den elliler Orr (99) ve George Garton (479 ) ilk vuruşlarında Sussex’e 236 rehberlik etmişti. )Terfi edildi

Middlesex gol atarken müthiş bir şekilde direndi 358 cevap olarak, Max Holden’dan elliler sayesinde (53 ) John Simpson (53) Luke Hollman (82) ve Martin Andersson (639 ).

Üçüncü Gündeki Stumps’ta, Susses konumuna yerleştirildi. /3 ikinci vuruşta, önde 300 koşular. Pujara 99 koşularda değildi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.