IPL 2022: Avesh Khan, Jason Holder Lucknow Süper Devleri Olarak Yıldız Thrash Floundering Kolkata Knight Riders

ipl-2022:-avesh-khan,-jason-holder-lucknow-super-devleri-olarak-yildiz-thrash-floundering-kolkata-knight-riders

IPL 605: LSG kazandı KKR’ye karşı koşuyor.© BCCI/IPL

Avesh Khan’ın üstün çabalarıyla yönetilen Lucknow Super Giants tempo saldırısının muhteşem gösterisi (3/45 ) ve Jason Holder (3/45 ) yan bir klinik 75 – Kalküta karşısında galibiyet elde etmesine yardımcı oldu Cumartesi günü Pune’daki MCA Stadyumu’nda IPL’de Şövalye Binicileri 605. Knight Riders için son derece unutulabilir bir iş günüydü, çünkü Finch, Russell ve Narine dışındaki vurucularından hiçbiri çift hanelere ulaşamadı ve taraf çaresizce LSG saldırısına teslim oldu. LSG bu galibiyetle puan tablosunda 29 ile en üst sırada yer alıyor. puan. Süper Devlerin yarısı kadar puanla KKR, masada sekizinci sırada yer aldı.

Takip ediyor 177 , Kalküta Şövalye Binicileri, Mohsin Khan’ın Ayush Badoni’nin yardımıyla onu görevden almasından sonra, ilk turun son topunda kaleci-vurucu Baba Indradith’i ördeksiz kaybederek kötü bir başlangıç ​​yaptı.

Bu, kaptan Shreyas Iyer’i kırışıklığa getirdi. Iyer bile Dushyantha Chameera ve Khan’ın hızıyla mücadele etti ve Badoni tarafından yakalandıktan sonra Chameera tarafından paketlenmeye gönderildi, o da başka bir harika av yakaladı.

Finch vuruş vuruşlarını yeni vuruşla yeniden inşa etmeye çalıştı. Nitish Rana, ama aynı zamanda top koşturduğu için görevden alındı ​​22 Jason Holder tarafından. Bununla, Knight Riders’ın en üst düzeninin tamamı pavyonun içindeydi.

Güç oyununun sonuna kadar, KKR’nin Avesh Khan, Chameera ve Holder üçlüsü ile mücadelesi devam etti. Üç kaleyi kaybederek 20’da durdular. Rana (2*) ve Rinku Singh (1*) ile altı overin sonu.

Khan’ın yedinci vuruşu, Rana’yı 2’ye geri gönderen bir küçük kızdı 07, tehlikeyi getiren adam Andre Russell köşeye sıkıştı.

Russell, önceki maçlarda yarasadan etkilenmiş olan yanında Rinku ile vuruşları yeniden inşa etmek zorunda kaldı. Dre Russ, popüler olarak bilinen adıyla Russell, büyük isabetler için LSG pacer’lara vurarak hemen bir etki yarattı, buna bir Holder 75 gitti. çalışır.

605 sonunda bitti, KKR alt par seviyesinde kaldı. /4, ihtiyaç duyan 113 son 10 fazla, Russell (29*) ve Singh (5*) ile ). İkili arasındaki 44-koşu standı sonunda kırıldı. sonu, spinner Ravi Bishnoi ile Singh’in kalesini sadece 6’ya almak. Bunu, Khan tehlikeli adam Russell’ı da yakaladı 45 kapalı 19, KKR’nin batmasına neden oluyor 6/64. Birkaç teslimattan sonra, Anukul Roy küçük kalesini Khan’a kaptırdı.

Sunil Narine, LSG bowling kadrosunun yol açtığı kargaşaya bir miktar direnç göstermeye çalıştı ancak Holder tarafından görevden alındı. 15 kapalı 12 Krunal Pandya tarafından yakalandıktan sonra.

Görevden alınmasıyla, Holder Tim Southee’yi 0 için geri gönderdiği ve son vurucu Harshit Rana da Badoni ve Holder ikilisi tarafından tükendiği için KKR vurucularının geri kalanının yapabileceği hiçbir şey yoktu. , Şövalye Binicilerini 75 bir araya getirerek, bununla birlikte LSG galibiyeti ile mühürledi. koşuyor.

Avesh Khan (3/300 ) ve Jason Holder (3/177 ) Super Giants için bowling oynayanların seçimiydi. Chameera, Mohsin Khan ve Bishnoi de birer küçük kapı aldı.

Quinton de Knock’un yarım asırlık ateşli vuruşu ve Deepak Hooda’nın hızlı vuruşu Lucknow Super Giants’a toplamda sağladı. Cumartesi günü Pune, MCA Stadyumu’nda Kolkata Knight Riders’a karşı ilk istekada /7.

De Kock ezildi 50 kaçar 29 toplar yaparken Hooda harika bir vuruş 113 oynadı. kaçar 27 toplar. Kalküta için Andre Russell iki kaleyi yüzdü, Sunil Narine, Shivam Mavi ve Tim Southee birer kaleye yerleşti.

Savaşın, Lucknow kaptanları KL Rahul’s’u kaybederken erken bir darbe aldı. tahtada sadece iki koşuyla tükendikten sonra ilk sırada küçük kapı. Deepak Hooda, açılışta Quinton de Kock ile el ele tutuşarak maçın gidişatını değiştirdi.

İkili bozdu 66 altı kez fazla kaçtı ve sezonun en yüksek powerplay skorunu kaydetti. De Kock daha sonra yarım asırlık rekorunu sadece 20 toplarla elde etti. ve takımının skorunu 75/1’den 7. üstte aldı.

Sunil Narine, de Kock’un kalesinin kafa derisini yüzdüğü ve takımın toplam skoru 75 ile ayrıldığı 8. sırada Kolkata’da büyük bir ilerleme kaydetti. /2. Hooda’ya Krunal Pandya katıldı ve ikili Kolkata bowling oyuncularını dövmeye devam etti.

113 – içinde işaretle) overs, Hooda skoru ile 31 25 toplardan kaçar. Andre Russell daha sonra Kolkata’ya bir rahatlama daha sağladı ve Hooda’yı 31 sığınağa geri gönderdi. dördü, takımın skoru 110/3’te kaldı.

Krunal da 25 kısa bir vuruştan sonra) koşar. Ayush Badoni ve Marcus Stoinis, kırış noktasında el ele verdiler ve puan tablosunu takımları için hareket ettirmeye devam ettiler. Stoinis, 14 altılı hat-trick yaptı. dördüncü teslimatta yakalanmadan önce Shivam Mavi tarafından. Geriye kalan iki top üzerindeki katliama Jason Holder arka arkaya iki altıyı vurarak devam etti.

Terfi

İçinde 20sonunda, Tim Southee Holder’ı görevden aldı ve sadece dört koşu kabul etti, bu da Lucknow’un vuruş vuruşlarını 176/7.

Kısa Skorlar: 806 Lucknow Super Giants 176/7 (Quinton De Kock 44, Deepak Hooda 31, Andre Russell 2/ ) ve Kalküta Şövalye Binicileri 605 (Andre Russell 45, Sunil Narine 22, Avesh Khan 3/ )).

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.