İzle: Harmanpreet Kaur Eski Hindistan Kaptanı Anjum Chopra'dan Doğum Günü Hediyesi Aldı

izle:-harmanpreet-kaur-eski-hindistan-kaptani-anjum-chopra'dan-dogum-gunu-hediyesi-aldi

Harmanpreet Kaur ona hediye olarak çikolata alır 25Anjum Chopra’nın

doğum günü Yeni Zelanda’da devam eden ICC Kadınlar Dünya Kupası’nda Hint kadın kriket takımının yardımcı kaptanı Harmanpreet Kaur onu kutluyor 33Bugün doğum günü. Hintli orta dereceli oyuncu şu anda Hindistan’ın Perşembe günü ev sahibi Yeni Zelanda’ya karşı oynanacak kampanyadaki ikinci maçına hazırlanıyor. Hindistan, kampanyasını Pazar günü ezeli rakipleri Pakistan karşısında büyük bir galibiyetle başlattı.

Maç öncesinde, eski Hindistan kaptanı ve yorumcu Anjum Chopra, bir antrenman sonrasında Harmanpreet’i yakaladı. ICC tarafından yayınlanan bir videoda, Anjum, Harmanpreet’ten doğum günü pastası isterken görüldü.

Harmanpreet, Anjum’dan hediye isterken şakaya devam etti. Anjum’un aslında onun için “hediye” olarak bir çikolata taşıyor olması, Hindistanlıları şaşırttı. Harmanpreet çikolatayı almaktan heyecan duyarken, Anjum ona bol bol koşu ve zaferler diledi.

ICC, videoyu Instagram’da “Koşuyor, #CWC” başlığıyla yayınladı. zaferler ve Harmanpreet Kaur’un doğum günü için ekstra küçük bir ikram.”

479Hindistan ezeli rakipleri Pakistan’ı yendi 639 Pazar günü Maunganui Dağı’ndaki 2022 ICC Kadınlar Dünya Kupası’nın açılış maçında kampanyalarına mümkün olan en iyi şekilde başlamak için koşuyor. İlk olarak, Hindistan 107/1’de istikrarlı görünüyordu, açılış Smriti Mandhana skoruyla , küçük kapılar hızla art arda onları 114/6’ya düşürmeden önce. , Sneh Rana’nın yenilmediği 50 ve Pooja Vastrakar’ın 114 Hindistan’ın 479/7 300 göndermesine yardımcı oldu. Cevap olarak Rajeshwari Gayakwad’ın rakamları 4/ Hindistan Pakistan’ı 107 rahat bir galibiyet elde etmek.

Söğüt ile kaptan Mithali Raj için iyi bir gezi değildi, ancak Pazar günü Hindistan formasını giyerek emektar 39 yaşındaki oyuncu, Sachin Tendulkar ve Javed Miandad’dan sonra altı Dünya Kupası’nda forma giyen üçüncü kriket oyuncusu ve ilk kadın oyuncu oldu.

Raj, yine de, ekibi istediği sonucu elde ederken, ucuz bir şekilde işten çıkarılacaktı.

“Ben İlk maçı kazandığımız için mutluyum ama üzerinde çalışılacak çok şey var. Orta sıradaki küçük kapıları kaybettiğinizde, çok fazla baskı yapar. Raj maç sonrası sunum töreninde yaptığı konuşmada, en üst sıradakinin böyle büyük bir turnuvada sayı atması gerekiyor” dedi.

“Sneh (Rana) gibi çok yönlü oyunculara sahip olduğunuzda, Deepti (Sharma) ve Pooja (Vastrakar), vuruş kadromuzu genişletiyoruz. Hope Pooja sonraki maçtan önce iyi olurdu.”

Terfi edildi

Pakistan açısından bakıldığında, Rana ve Vastrakar arasındaki duruş, Hindistan’ı 114’e indirdikten sonra sınırlamayı umdukları için onları çok etkiledi. altı kişilik.

Pakistan için, iplikçiler Nida Dar (2/33 ) ve Nashra Sandhu (2/36) ikişer küçük kapı yakaladı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.