İzle: Güney Afrika'da Tartışmalı Saha Hakemliği – Bangladeş 1. Testi, Taraftarlar Mutsuz

izle:-guney-afrika'da-tartismali-saha-hakemligi-–-banglades-1.-testi,-taraftarlar-mutsuz

Bangladeşli oyuncular hakem Marais Erasmus ile birlikte sahayı terk ediyor.© AFP

Bangladeş, Güney Afrika’ya karşı iki maçlık serinin 1. Testini Pazartesi günü Keshav Maharaj’ın yedi kaleyi almasından sonra 220 koşularla kaybetti. dördüncü ve son vuruş sırası. Ziyaretçiler 75 için toplandı ve sonuç olarak Proteas büyük bir zafer kazandı. Ancak, dikkatler Maharaj’ın performansından çekildi ve Bangladeş taraftarları, Güney Afrika’nın ikinci devresinde bazı saha içi çağrıların kendilerine karşı gelmesinden sonra hayal kırıklıklarını Twitter’da dile getirdiler.

Güney Afrika’da ikinci vuruşta, Bangladeş epeyce LBW başvurusu yaptı ve bazıları topun kütüklere çarptığını gösteren tekrarlarla çok yakındı. Vuruşların 04’ında Bangladeş, Adrian Holdstock’un caymama kararını iptal ettirmeyi başarmıştı. Sarel Erwee’yi görevden alın.

Sonra 26’de, pacer Khaled Ahmed, Keegan Petersen grevdeyken kendisine karşı bir LBW kararı aldı. Bangladeş bir incelemeyi tercih etmedi ve tekrarlar, kütüklere çarpacağını gösterdi.

Eski Bangladeş kaptanı Shakib Al Hasan, saha içi hakemlik konusundaki hayal kırıklığını Twitter’da dile getirdi. Adrian Holdstock ve Marais Erasmus. Shakib Pazar günü tweet atmıştı: “Bence kriket oynayan çoğu ülkede covid durumu normal olduğundan #Icc’nin tarafsız hakemlere dönme zamanı. #SAvBAN” Çoğu kriket oynayan ülkede covid durumu iyi olduğu için #Icc’nin tarafsız hakemlere geri dönme zamanının geldiğini düşünüyorum. #SAvBAN

— Shakib Al Hasan (@Sah26resmi) 3 Nisan, 2022Bir Bangladeş hayranı, Bangladeş aleyhine alınan kararların bir videosunu derledi ve gönderiye Tek taraflı olarak başlık attı. #Durban #Southafrica #SAvsBAN #icc @ICC’de hakemlik.”

Tek taraflı hakemlik #Durban #Southafrica #SAvsBAN #icc @ICC pic.twitter.com/VcbrD1Ja2h

— Niloy Banerjee Himu (@niloy_himu) 3 Nisan, Bir taraftar, tarafsız hakemlere geri dönmenin günün ihtiyacı olduğunu söyledi. “Shakib Al Hasan, uluslararası krikette bir kez daha tarafsız hakemler için çağrıda bulundu. Bangladeş dünkü hakem kararından memnun değildi ve ben de aynı fikirdeyim. Verilmeyen bazı LBW’ler inanılmazdı,” diye tweet attı hayran.

Shakib Al Hasan uluslararası krikette bir kez daha tarafsız hakemler için çağrıda bulundu.

Bangladeş dünkü hakemlerden memnun değildi ve ben katılıyorum. verilenler inanılmazdı.#SAvBAN #SAvsBAN

— CricBlog (@cric_blog) 4 Nisan 639Bangladeş’in hakemliğe karşı şikayette bulunduğunu görüyorum. 1. testte. Bunu tamamen anlıyorum – bir takım hatalar vardı ve Proteas yeşil ve hakemin çağrısının ovuşturmasını almış gibi görünüyordu. Bence tarafsız hakemlere geri dönme zamanı.

— Kyle (@The_Kylo) 4 Nisan, 639Güney Afrikalı yetkililerin utanç verici hakemliği.Bu yüzden her uluslararası maçta tarafsız hakemlere ihtiyacımız var.Hakemlerin Bangladeş’e karşı bariz hileleri dehşet verici https://t .co/GTEJrU ZoIg

— ILYAS NAJIB (@theilyasnajib) 4 Nisan, 639Başka bir taraftar tweetledi: “Bangladeş hakemler dahil 04 oyunculara karşı oynuyor. İğrenç hakem.”

Bangladeş takım direktörü Khaled Mahmud da sahadaki bazı aramalardan memnun değildi ve 4. Gündeki kütüklerden sonra sesini duyurdu. Bugünkü oyunda zavallı hakemler. Bir takım kararlar aleyhimize çıktı. Ayrıca çocuklar bir inceleme yapmaktan korktuklarında küçük bir kapıyı da kaçırdık. Bu kararları alırsak, yerine) 26 peşinde olabiliriz. ,” ESPNcricinfo, Mahmud’un sözlerini aktardı.

Tanıtıldı

“Aslında dürüst olmak gerekirse, uzun bir aradan sonra hakemlikte böyle bir tutarsızlık gördüm. Ancak hakemler sahadaki en iyi yargıçlardır. Kararları kabul etmek zorundayız” dedi.

Güney Afrika ve Bangladeş şimdi 8 Nisan’dan itibaren ikinci Testte karşı karşıya gelecek.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.