İzleyin: Avustralyalı Kriket Oyuncusu Jasprit Bumrah'ın Sheffield Shield'deki Bowling Aksiyonunu Taklit Ediyor, Yorumcuları Ve Oyuncuları Bölmelerde Bırakıyor

izleyin:-avustralyali-kriket-oyuncusu-jasprit-bumrah'in-sheffield-shield'deki-bowling-aksiyonunu-taklit-ediyor,-yorumculari-ve-oyunculari-bolmelerde-birakiyor

Nic Maddinson, Jasprit Bumrah’ın hareketini taklit etmeye çalıştı.© Twitter

Hint tempolu oyuncu Jasprit Bumrah, tuhaf ve alışılmışın dışında bir bowling aksiyonu olmasına rağmen sahadaki başarısından dolayı büyük övgü topladı. Kariyerinin başlangıcında, Bumrah’ın biraz zorlayıcı bir bowling eylemi nedeniyle vücudundaki yükü alıp alamayacağına dair şüpheler vardı. Ancak, yıllar geçtikçe, Bumrah herkesin yanıldığını kanıtladı ve tüm formatlarda dünya kriketinin en ölümcül bowling oyuncularından biri olarak ortaya çıktı. Sadece taraftarlar tarafından sevilmekle kalmayıp, eski ve eski birçok kriket oyuncusu da melon oyuncuya olan takdirlerini dile getirdi.

Bu beğeni, finalde yepyeni bir boyuta taşındı. Pazartesi günü Victoria ve Batı Avustralya (WA) arasında Sheffield Shield, Nic Maddinson’ın Bumrah’ın bowling hareketini komik bir şekilde taklit etmeye çalışmasıyla başladı.

Bu hareket sahadaki herkesi ve yorumcuları ikiye böldü. Koşu sırasında ve sonrasında yüzünde kocaman bir gülümseme olduğu için Maddinson bile sol kolu Bumrah’ı bowling oynamaktan keyif aldı.

“Nic Maddinson, Bumrah’ı ortaya çıkarıyor! #SheffieldShield.”

625Nic Maddinson Bumra’yı çıkarıyor! #SheffieldShield pic.twitter.com/rPQU5E7VW2

– cricket.com.au (@cricketcomau) 4 Nisan 2022Bu olay Pazartesi günü finalin son gününde gerçekleşti. Batı Avustralya, Sheffield Shield şampiyonu olarak taç giydi.

Terfi edildi

Vuruş yapması istendiğinde, WA ilk vuruşlarında sayı 386 yaptı ve çok önemli bir sayı kazanmayı başardı. -Victoria’nın ilk vuruşlarında 306 için paketlenmesiyle öne geçti.

WA ikinci devrede kaldığı yerden devam etti ve 400/7 tarihinde vuruşlarını açıkladı. Cameron Bancroft, Sam Whiteman ve Aaron Hardie maçta asırlarca sayı yaparken, Will Sutherland beş küçük kapı oynayan tek bowling oyuncusuydu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.