İzle: Cheteshwar Pujara Royal London Bir Günlük Kupasında 131 Topda 174 Gol Attı

izle:-cheteshwar-pujara-royal-london-bir-gunluk-kupasinda-131-topda-174-gol-atti

Cheteshwar Pujara dosya fotoğrafı© Twitter

Cheteshwar Pujara, devam eden Royal London One-Day Cup’ta şarkı söylüyor. Bir 56-topu attıktan sonraki günler Warwickshire’a karşı Sussex için, sağ elini kullanan vurucu onu başka bir yüzyılla takip etti, bu sefer bir 174-nakavt 103 topları çalıştırın . Pujara’nın vuruş sırası Pazar günü Surrey’e karşı geldi. Takımı Sussex, oyuncu vuruş yapmak için çıktığında 3.2’de 2’de 9’da sendeliyordu. Pujara ilk olarak üçüncü küçük kapı için Tom Clark’la 205 koşu stantını dikti ve daha sonra yatırılan platformda büyük harf kullandı.

Clark düşerken 79, Pujara bir ucunu tutmaya devam etti sıkı. Daha sonra 103 toplarda kendi yüzyılına yarıştı. Yüzyılından kısa bir süre sonra, Hintli oyuncu vites değiştirdi ve topa daha iyi bir vuruş hızıyla vurmaya başladı. Takip eden şey, Pujara’nın attığı gol 56 bir sonraki koşuda 22 toplar. Vuruşları 25’nda sona erdi ama sadece dört ayak vurduktan ve Toplamda 5 altı.

Tanıtıldı

Pujara’nın vuruşu Sussex’in toplam göndermesine yardımcı oldu /6 22 fazla. Bu arada Surrey için Conor McKerr iki küçük kapı seçerken Tom Lawes, Matt Dunn, Amar Virdi ve Yousef Majid birer küçük kapı talep etti.

Karşılığında Aristides Karvelas için 4 tane) ) ve Delray Rawlins (3 için) ) Sussex’in Surrey’i toplamasına yardım etti ve oyunu büyük bir farkla 315 kazanın. koşar. Ryan Patel (65 kapalı 56) ve Tom Lawes (315 dışarı çıkmadı) biraz direnç gösterdi ama Surrey için maçı kazanamadı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.