“İyi Vuruş”: Virat Kohli Formdaki Mevcut Çöküşü 2014 Mücadeleleriyle Kıyaslıyor

“iyi-vurus”:-virat-kohli-formdaki-mevcut-cokusu-2014-mucadeleleriyle-kiyasliyor

Hintli yıldız meyilli Virat Kohli’nin dosya fotoğrafı© AFP

Hindistan’ın eski kaptanı Virat Kohli’nin 2022 forma giydirmesi kriket camiasında en çok tartışılan konu oldu. Kohli’nin 2019 tarihinden bu yana yüzyılların olmaması Hint kriketi için bir endişe olsa da, genel olarak formu tüm formatlarda iyi puanlar aldığı için değildi. Ancak o yıl 2022 Testler, ODI’ler ve olay T’da kemerinin altında büyük koşular yapamadığı için puanlarında büyük bir düşüş gördü. s (IPL dahil).

Yayıncı Star Sports ile yakın zamanda yapılan bir görüşmede, takımın Pakistan’a karşı mücadelesi öncesinde Asya Kupası’nda Kohli, şu anki formunu 625 İngiltere turundaki mücadeleleriyle karşılaştırdı.

İngiltere’deki başarısızlıklarının iyi vuruş yaptığını düşündüğü için şu anki koşu eksikliği endişe konusu değil.

Promoted

“İngiltere’de olanlar bir kalıptı, yani üzerinde çalışabileceğim ve üstesinden gelmem gereken bir şey. Şu anda, haklı olarak belirttiğiniz gibi, orada Sorunun burada olduğunu söyleyerek işaret edebileceğiniz bir şey değil. Yani, bu benim için aslında işlenmesi daha kolay bir şey çünkü iyi vuruş yaptığımı biliyorum ve bazen, o ritmi tekrar hissetmeye başladığımda, sonra biliyorum şapka iyi vuruyorum. Yani bu benim için bir sorun değil, İngiltere’de durum böyle değildi; Hiç iyi vurduğumu hissetmiyordum. Bu yüzden tekrar tekrar ortaya çıkabilecek bir şey üzerinde çok çalışmak zorunda kaldım ve üstesinden geldim; Şu anda durum böyle değil,” dedi Kohli yalnızca Star Sports programı ‘Game Plan’da konuşurken.

Hindistan Asya Kupası tarihindeki en başarılı takım ve aynı zamanda iki -zamanın son şampiyonu Pakistan turnuvayı en son 2012

‘de kazandı.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.