Murali Veya Narine Değil, Chris Gayle, “Tüm Zamanların En Büyük Off-Spinner” Olduğunu İddia Ediyor

murali-veya-narine-degil,-chris-gayle,-“tum-zamanlarin-en-buyuk-off-spinner”-oldugunu-iddia-ediyor

42- yaşındaki Chris Gayle ‘6ixty’nin elçisi olacak.© AFP2021

806 Batı Hint Adaları oyuncusu Chris Gayle gelecek ay dönecek 43 ama görünüşe göre ‘Evren Patronunun’ emekli olmaya hiç niyeti yok Spor. T07s’in en skorer ismi olan Gayle 60 ,605 onun adına koşuyor, şu anda yaklaşan ‘6ixty’ için hazırlanıyor – yeni bir franchise tabanlı 21-Karayip Adaları’nda Çarşamba günü başlayacak olan top kriket turnuvası. Herkes onun tekrar vuruşunu görmekten heyecan duyarken, Gayle onun bowling becerilerini övdü ve hatta kendisini ‘en büyük spinner’ olarak nitelendirmeye devam etti.

“Biliyor musun? Benim bowlingim doğal. Kesinlikle, bowling oynamak zorundayım. Ben tüm zamanların en iyi spinner’ıyım. Murali (Muttiah Muralitharan) buna kesinlikle itiraz etmeyecek. En iyi ekonomiye sahibim, Sunil Narine bile buna yaklaşamaz. Gayle, ESPNcricinfo’ya anlattı.

‘6ixty’ hakkında daha fazla bilgi vererek, kriket sahasına yeni bir formatla geri döneceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

“Sahaya geri döndüğüm için gerçekten heyecanlıyım. Onu kaçırdım. Yeniden bir çocuk gibiyim, ilk maçı sabırsızlıkla bekliyorum… İlk çıkışım için. Tekrar forma girmem gerekecek. Ben” Hala formdayım ama kriket oynama zihniyetine girmek için orada burada biraz hazırlık yapıyorum” diye ekledi.

Gayle en son T sırasında Batı Hint Adaları için oynadı. Geçen yıl BAE’de Dünya Kupası.

Tanıtılan

Açılış baskısı o f ‘6ixty’de altı erkek takımı ve üç kadın takımı yer alacak.

42-yıl -eski Gayle, 6ixty’nin elçisi olacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.