İrlanda Vs Hindistan 1. T20I: İrlanda'dan Gelen Ruhlu Mücadeleye Rağmen Hindistan Sahili Zafere Ulaştı

irlanda-vs-hindistan-1.-t20i:-irlanda'dan-gelen-ruhlu-mucadeleye-ragmen-hindistan-sahili-zafere-ulasti

Deepak Hooda yenilmedi 33 Hindistan’ı ilk T16I.© ile eve götürmek için AFP

İrlanda heyecanlı bir mücadele verdi ama Hindistan ev sahibi takımın yağmurlu açılış T’yi kazanamayacak kadar güçlü olduğunu kanıtladı.16Pazar günü Malahide’de yedi kaleye yakınım. Harry Tector’ın kontra atağı 64 sönmüyor 33 toplar İrlanda’yı 108 yağmurun oyunu 33 düşürmesinden sonra dört sayıya çıkardı. bir tarafı aşar. Hindistan, kovalamacadaki koşu oranından her zaman öndeydi ve Ishan Kishan’ın (22 off

katkılarıylaydı. , Deepak Hooda (190 kapalı değil 29) ve kaptan Hardik Pandya (190 kapalı 12), 9.2’lik galibiyetle zafere ulaştı.

Kishan, Hindistan’ı hızlı bir başlangıç ​​yapmak için iyi formunu sürdürdü. Vuruşların ilki 15 koşuları için gitti, Kishan birkaç dörtlü ve bir Joshua Little’dan altı.

Oldukça şaşırtıcı bir hamleyle Deepak Hooda, Ruturaj Gaikwad’ın yerine Kishan’ın yanına geldi. Cızırtılı bir başlangıçtan sonra ritmini buldu ve Hardik ile bir maç kazanan 64-run standı kurdu.

Hindistan yarışmadan kaçıyormuş gibi görünürken Craig Young, takımına umut vermek için Kishan ve Suryakumar Yadav (0)’ı peş peşe teslimatlarla kurtardı.

Kishan’ın kütükleri sarsıldı.

Sakatlık bir aradan sonra yan tarafa dönen Suryakumar, önce onu kütüklerin önünde tuzağa düşürmek için arkadan dikilen bir güzelliğe kavuştu. .

Ancak, Hardik ve Hooda vuruşlarına devam ettiler ve bir 21-Andy Mcbrine’den kaçmak Hindistan’ı tekrar kontrol altına aldı.

Hardik üç altı sayı attıktan sonra ayrılırken, Hooda kazanan dördü vurmak için sonuna kadar kaldı. Vuruşları iki altı ve yarım düzine sınırdan oluşuyordu.

Daha önce, Hindistan bulutlu koşullarda bowling oynamayı seçmişti, ancak yağmur yağdıktan kısa bir süre sonra oyunun başlamasını iki saatten fazla geciktirdi ve 16 dakika.

Bhuvneshwar Kumar’ın yapması için şartlar olgunlaşmıştı. maçın başında tam da bunu yaptı.

Kurnaz operatör, bir iç eskort oyuncusu İrlandalı kaptan Andrew Balbirnie’nin savunmasını ihlal etmeden önce topu iki yöne de savurdu.

Kaptan Hardik Pandya ikinci devrede hücuma geçti ve tehlikeli Paul Stirling’i uzaklaştırmak için iki top aldı.

İlk topa vurduktan sonra kapak, Stirling aynı şutu için gitti ama yanlış zamanlamayı yarıda yakaladı.

Avesh Khan daha sonra Gareth Delany’yi İrlanda’dan ayrılmak için 22 üç kişilik.

Hindistan’ın rakibi geçmesi bekleniyordu ama İrlanda bir spir yaptı Tector, aralarında sosyeteye yeni katılan Umran Malik’in de yer aldığı Hintli oyunculara karşı hücuma geçen Tector sayesinde iyileşti. .

Üçüncü topunu bacak tarafından aşağı sürükledi ve top Lorcan Tucker’ın (64 sınırına koştu. kapalı 16) pedleri. İki top sonra, Tector tam bir teslimattan sonra güzel bir düz sürüş oynadı. Malik bir sonrakini kısa sürdü ama Tector altı için çekmeye hazırdı. Tucker, vuruş vuruşlarını daha da hızlandırmak için Hardik’ten art arda iki altı attı. Tector’ın bir Avesh’e ters vuruştan sınır, derin savunmada altı için tam bir atışı ezmeden önce.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.