İrlanda Vs Hindistan Canlı Skor Ball By Ball, İrlanda Vs Hindistan 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

irlanda-vs-hindistan-canli-skor-ball-by-ball,-irlanda-vs-hindistan-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

İrlanda – Hindistan 111 maçını canlı takip edin Sports.NDTV.com’da kriket skoru. 9.2 aşımdan sonra, 109 hedefini takip eden Hindistan, 93/3. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. İrlanda – Hindistan 2022 bugün İrlanda ve Hindistan arasındaki maçı takip edin. İrlanda ve Hindistan maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. İrlanda – Hindistan canlı skoru ile güncel kalın. İrlanda – Hindistan puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Hint kaptan Hardik Pandya gülümsüyor ve harika hissettiğini söylüyor ve Bir seriye galibiyetle başlamak harika. Grup olarak galibiyetle başlamanın önemli olduğunu ekliyor. Umran Malik’in bowlinge geç kalmasıyla ilgili olarak Hardik Pandya, takımı için harika olduğunu ve eski topla daha rahat olduğunu ve Pandya’nın ona sinirlerini yatıştırması için zaman vermek istediğini söyledi. Ayrıca, belki bir sonraki oyunda Umran Malik’in tüm fırsatı yakalayacağını söylüyor. Pandya, Harry Tector’ın vuruşunda fevkalade oynadığını ve bazı şutlarının onu hayrete düşürdüğünü ve onun gibi bir yeteneği görmek güzel. Ayrıca İrlanda’nın Tector’a iyi bakıldığından emin olması gerektiğini söylüyor.

İrlandalı kaptan Andy Balbirnie, yere indiğinizde asla kolay olmadığını söylüyor, tüm ısınmanızı yapın- yukarı ve sonra gecikmeli bir başlangıç. Uygun koşullarda bazı üst sınıf Hintli hızcılara karşı zor olduğunu kabul ediyor. İyi ve kötü olduklarını hissettiriyor ama Hindistan gibi bir takıma karşı kötüden çok iyi olmanız gerekiyor. Harry Tector’ı vurduğu için övüyor ve vuruş departmanında bir inanç olduğunu söylüyor.

Yuzvendra Chahal (3-0- -1) Maçın Oyuncusu! Bacaklı, bu koşullarda bowling oynamanın zor olduğunu, ancak uyum sağlamanız gerektiğini söylüyor. Hardik Pandya’nın ona istediği her şeyi atma özgürlüğü verdiğini de ekler. Takımdaki atmosferin oldukça soğuk olduğunu paylaşıyor. Gülümsüyor ve üç kazak giydiğini söylüyor.

Sunum için takipte kalın…

Bhuvneshwar Kumar (3-1- -1) hızlı bir sohbet için geliyor. Pacer, özellikle yeni top ile kullanışlı hareket olduğu için yüzeyden keyif aldığını söylüyor. Hangi formatta oynarsanız oynayın, saha hareket sunuyorsa, Test-maç çizgilerini ve uzunluklarını atmanız gerektiğini de ekler. Soyunma odasında mükemmel bir yetenek havuzu olduğundan ve sadece Hindistan’ın değil, diğer ülkelerin de Hintli T’den çok yararlandığından bahseder11 Lig. Burada İrlanda’daki tüm destekten memnun.

Ishan Kishan’ın ilk turda Josh Little’ı parkın her yerinde ezdiği Hindistan için kovalamaca şık bir şekilde başladı. Young iki küçük kapı teslim etmeden önce, Ishan Kishan ve Suryakumar Yadav’ı ardışık teslimatlardan kurtarmadan önce uğursuz bir dokunuşla baktı. Anahtar, Craig Young’ın diğer takım arkadaşlarından daha uzun süre bowling oynamasıydı. Ruturaj Gaikwad’ın yerine açılışa gönderilen Deepak Hooda, başlangıçta zorlandı ama sonunda işine geldi. Hem Hardik Pandya hem de Hooda topa vuran oyuncuya saldırdı, Andy McBrine ve Hindistan bu kovalamaca hiç bir zaman başı belada gibi görünmüyordu. Hardik Pandya, zafer sadece bir formaliteyken ayrıldı ve Hooda, Dinesh Karthik ile birlikte işleri kolaylıkla bitirdi.

Yağmur erken saatlerde spoilsport oynadıktan sonra, oyun bir ‘e düşürüldü. -bir taraflı ilişki. Hintli bowling oyuncuları topla harika bir başlangıç ​​yaptı ancak Harry Tector harika vuruşuyla İrlanda’yı zorlu bir sayıya çıkardı. Yuzvendra Chahal, bazı kurnaz salıncak bowlingi sergileyen Bhuvneshwar Kumar ile birlikte topla mükemmeldi. Yine de Hindistan bu yarışı yarı yolda kazanmanın favorisiydi.

Bu, eğlenceli bir olay olacağına söz verdi ve kesinlikle öyleydi! Hindistan yine de faturalarına sadık kaldı ve bu ilk T’de rahat bir galibiyet aldı11BEN. İrlanda hem sopa hem de topla iyi anlar yaşadı, ancak bu ikinci dize ancak yetenekli Hint takımına karşı çizgiyi aşmak için daha iyi bir performansla çıkmaları gerekiyor.

9.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bunu yapmanın yolu! Josh Little tam bir topu savurarak sahanın dışına çıkıyor, Deepak Hooda yer açmak için geri adım atıyor ve sınır için siper noktasından geçmeye zorluyor. HİNDİSTAN 7 WICKET İLE KAZANDI!

9.1 fazla (4 Tur) DÖRT! Saf zamanlama ve net yerleştirme. Josh Little kısacık bir teslimat yapıyor, etrafta, Deepak Hooda arka ayağa asılıyor ve muhteşem bir sınır için ekstra korumada boşluktan geçiyor.

8,6 fazla (4 Tur) DÖRT! Parçalandı! Bir boy geri, dışarıda, Karthik kamp kuruyor ve bir sınır için noktadan geçiyor. Hindistan şimdi büyük bir atış uzakta!

Josh Little devam edecek.8.6 fazla (1 Koşu) Geniş! Bacak tarafında aşağı doğru sürüklenen Karthik, çizgiyi aşmaya çalışıyor ama ıskalıyor. daha fazlasına ihtiyaç vardı.

8.5 fazla (0 Tur) Kanalda dışarıda, iyi bir uzunlukta ve kıstırarak, Dinesh Karthik omuzlarını omuzlar.8.4 fazla (1 Koşu) Güverteye sert bir şekilde vurur, etrafında döner ve hamurun üzerine atlamasını sağlar, Hooda parmak uçlarında gidip yüzeye vurur. Karthik onu hızlı bir koşu için çağırıyor.

8.3 fazla (1 Koşu) DK hedefin dışında! Karthik, uzun ve yuvarlak bir bacakta, tek bir kare için derin kare bacağa klipsliyor.8.3 fazla (1 Run) Geniş! Dışı kısa ve oldukça geniş olan DK, başlangıçta topa oynamak için şekiller veriyor ama sonra sopasını geri çekiyor.

8.2 fazla (0 Run) Boyu daha uzun ve ortada Karthik melon oyuncuya karşı savunma yapıyor.

8.1 fazla (1 Koşu) Kesir kısa ve dış sahada, Hooda tekli vuruş için nokta saha oyuncusunu geçiyor.

Dinesh Karthik ortaya çıkıyor.

7.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! LBW! Küçük buharlar içeri giriyor ve kütüklerin çizgisine tam bir top mızraklar atıyor, dikişin biraz dışında kıvrılmasını sağlıyor, Pandya kırışıklığın derinliklerinde, onu bacak tarafına kaldırmayı hedefliyor ama ıskalıyor. Arka bacağına vurulur, melon itiraz eder ve hakem kabul eder. Hardik, DRS’yi alıyor ancak Top Takibi, bacak kütüğünü kestiğini gösteriyor. Hakem çağrısı. Hintli kaptan ayrılıyor. gerekli 21 toplar.

7,6 fazla (1 Tur) Geniş! Bacak tarafında kısa ve aşağı, Pandya bakmaya çalışıyor ama ıskalıyor.

7,5 fazla (6 Koşu) ALTI! Bu devasa! Bir boy geri, etrafında ve açılı olarak, Pandya arka ayağını sallar ve bir biggie için doğrudan yere fırlatır. Kaptandan saf güç.

7,4 fazla (1 Tur) Josh Little küçük kapıya geçer ve kısa bir dokunuş sağlar, Hooda noktanın sağına yumruk atar ve vuruşu döndürür. 10 daha fazlasına ihtiyaç vardı. Hooda burada tüm yelpazesini gösteriyor. Bir boy geri, etrafta, Deepak Hooda geriye yaslanıyor, onu bekliyor ve sonra bir sınır için kalecinin arkasına rampa yapıyor.

7.2 üst (4 Tur) DÖRT! Boşluğu bulur ve yükseltir 38-koşma standı. Hindistan hedefe doğru ilerliyor. Genişliği dışarıda, boyu kısa, Hooda geri gidiyor ve kısa üçüncü adam ile geri nokta arasındaki boşluktan tokatlıyor.

7.1 fazla (0 Koşu)

Küçük kapıdan biraz hızlanıyor ve tam orta vuruş yapıyor, Hooda sürüşünü orta vuruşta yanlış zamanlar.

Josh Little tekrar başladı. için gitti.) ilk turunda koşuyor!

6.6 over (0 Run) Havadan ama güvenli! Kısa bir dokunuşla dışarıda kalan Pandya geriye doğru hareket eder ve sopasını ona fırlatır. Parmak ucundan uçuyor ama orta vuruş yapmıyor.

6,5 fazla (0 Koşu) Dövüldü! Kapalı, uzun ve bir dokunuşu düzelterek, Pandya arka ayağından vurmaya çalışıyor ama ıskalıyor.

6,4 fazla (1 Koşu) Kısa ve orta vuruşta, yüzeyden şut çeken Deepak Hooda, yumruk atmaya geri dönüyor ama sopasının ek yerine çarpıyor ve kalecinin auta gidiyor. Lorcan Tucker yarım durak yapmak için karşıya atlıyor ve geçiyorlar.6.3 fazla (2 Run) Dışarıda, Hooda arka ayağına atlıyor ve onu derin bir sipere vuruyor. Saha oyuncusu yuvarlanarak durur ve iki tur atar.

6.2 fazla (0 Koşu) Bu sefer daha iyi! Conor Olphert ortalara doğru uzatarak gölgeye şekil veriyor, Deepak geri adım atarak çizgiyi geçiyor ama ıskalıyor.

6.1 fazla. (6 Koşu) ALTI! Boom! Conor Olphert, bacağın etrafında ve aşağı doğru sürüklenen bir uzunluk topuyla başlıyor, Deepak Hooda topu yastıklarından alıyor ve ince bacağın üzerine atıyor. 15 gerekli 22 toplar.

Başrol oyuncusu Conor Olphert saldırıya dahil oldu.

5.6 fazla (6 Tur) ALTI! Hardik Pandya yine büyüyor, 11 baştan! Bu dolu, tam ortadaki yuvada. Pandya altına giriyor ve bir biggie için uzun süre tokuşturuyor. Hindistan’ın ihtiyacı 20 itibaren 36 toplar şimdi!

5.5 üst (1 Koş) Ortada daha dolgun. Hooda bir single için long on’a indirir. . Hooda onu kapaklara doğru itiyor.

5,4 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Daha hızlı iter ama bacak tarafında aşağı. Hooda koparmak istiyor ama ıskalıyor.

5.3 üst (6 Koşu) ALTI! Hooda kaptanını takip ediyor ve onu tribüne gönderiyor! Bu ortada dolu, Hooda pistte dans ediyor ve maksimumda uzun bir süre boyunca fırlatıyor.

5,2 fazla ( 1 Koşu) Ortada kısa boy, Pandya bu sefer tek bir kalenin ortasına kadar çalışıyor.

5.1 fazla (6 Koşu) ALTI! Hardik Pandya, spinnerlara karşı vuruş yapmayı çok seviyor ve niyetini ilk topta açıkça ortaya koydu! Ortada, tam yuvada fırlatıldı ve Pandya, bir biggie için derin orta küçük kapıya vurdu.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

)119493

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.