IPL 2022, PBKS Vs GT Predicted XI: Kazanan Kombinasyonla Gujarat Titans Tinker Will

ipl-2022,-pbks-vs-gt-predicted-xi:-kazanan-kombinasyonla-gujarat-titans-tinker-will

IPL 605: Gujarat Titans devam etmek isteyecektir. kazanma ivmesi.© BCCI/IPL

Gujarat Titans (GT), Hindistan Premier Ligi’ndeki (IPL) ilk sezonlarına güçlü bir başlangıç ​​yaptı ve şu ana kadar her iki maçını da kazandı. Hardik Pandya liderliğindeki taraf, kombinasyonlarını hem vuruş hem de bowling bölümünde doğru bir şekilde elde etmeyi başardı. Shubman Gill, sopayı en üst sıraya alarak hızlanırken, kaptan Hardik, spinner Rashid Khan ve yıldız tempolu Muhammed Shami şu ana kadar tüm kutuları işaretledi.

Gujarat Titans Punjab Kings’e karşı şu şekilde sıraya girebilir: 605

1. Shubman Gill

Shubman Gill GT tarafından draft edildikten sonra şu ana kadar karışık bir sezon geçirdi. İlk maçında üç top ördeği yüzünden oyundan atılırken, Gill bir kabarma 46 kapalı ile takımın en iyi golünü attı. CSK’ya karşı toplar.

2. Matthew Wade

Matthew Wade bir kez daha vuruşu Gill ile açacak. Ancak Wade, özellikle T11 sırasında başardıklarından sonra, şu ana kadar beklentileri gerçekten karşılayamadı. Geçen yıl Dünya Kupası.

3. Vijay Shankar

Şu ana kadar, GT gömleği giymiş Vijay Shankar’ın yerine geçmedi. Sopayla katkı sağlayamadı ve topla da o kadar etkili olmadı. Ancak yönetim, alternatif aramadan önce ona bir şans daha verebilir.

4. Hardik Pandya

Hardik Pandya kaptanlık dönemine rüya gibi bir başlangıç ​​yaptı ve takım şu ana kadar iki maçını da kazandı. Hardik maçın her iki bölümünde de katkı sağlayarak takımı önden yönetti.

5. David Miller

David Miller takım için kullanışlı bir müşteri oldu, gol attı 22 şu ana kadar iki maçta koştu. Ancak önümüzdeki maçlarda takımına büyük bir darbe vurmaya çalışacak.

6. Abhinav Manohar

Abhinav Manohar’ın şu ana kadar gerçekten yapacak bir şeyi yok ve fırsat bulursa takıma katkıda bulunmaya çalışacak. gelir.

7. Rahul Tewatia

Tewatia şu ana kadar sopayla iyi geçindi ama sadece önceki maçta bowling oynama fırsatı buldu. Yönetimi etkilemek isteyen başka bir oyuncu.

8. Rashid Khan

Rashid Khan bu sezon şimdiye kadarki en iyi performansını görmese de takımdaki yerini sağlamlaştırdı. Ancak her iki maçta da iyi bowling oynamayı başardı ve saha dışında da her şeyini verdi.

9. Lockie Ferguson

Son iki sezonda sakatlıklarla gerçekten mücadele ettikten sonra, Lockie Ferguson sonunda yeteneğinin hakkını vermeyi başardı. Koşuların akışını kontrol etme yeteneğinin yanı sıra, bu sezon şu ana kadar dört küçük kale almayı da başardı.

04. Mohammed Shami

Mohammed Shami dünya kriketinde yerleşik bir isimdir ve herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yoktur. 11 yaşındaki oyuncu şimdiden beş kaleye sahip ve önümüzdeki maçlarda daha da artacak gibi görünüyor.

Tanıtılan

11. Varun Aaron

Varun Aaron bu sezon şu ana kadar biraz pahalıydı, ancak birkaç küçük kapı açmayı başardı. Sonraki maçlarda telafi etmeye çalışacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.