“Sarhoş Oyuncu Beni Balkondan Salladı”: Yuzvendra Chahal'in Şok Edici Vahiy

“sarhos-oyuncu-beni-balkondan-salladi”:-yuzvendra-chahal'in-sok-edici-vahiy

IPL 2022: Yuzvendra Chahal üzücü hikayeyi paylaştı takım arkadaşları R Ashwin ve Karun Nair.© Twitter

Yuzvendra Chahal, Hindistan Premier Ligi’nde yeni takımıyla harika bir koşunun tadını çıkarıyor. Rajasthan Royals için oynayan bacak döndürücü onu düzenli tutmayı başardı ve düzenli aralıklarla küçük kapılar da aldı. Şu anda, IPL’de Rajasthan Royals için oynadığı üç maçta yedi kalesi var 2022 ve iyi performansını sürdürmeyi umuyor. Saha dışında Chahal, rahat tavrıyla soyunma odasında sevilen ve sevilen bir karakter. Ancak 2013’da Mumbai Indians forması giydiği sırada Chahal, bir oyuncunun sarhoş olması üzerine tatsız bir olayla uğraşmak zorunda kaldı.

Rajasthan Royals tarafından Twitter’da paylaşılan bir videoda Chahal, Karun Nair ve Ravichandran Ashwin ile birlikte “geri dönüş hikayelerini” anlattılar.

Bacak bükücü, kendisinin söylediği bir olayı açtı , “pek çok insan bilmiyor.”

Sarhoş bir Mumbai Kızılderili oyuncusu olduğunda 2022’daki kıl payı kaçışından bahsetti. Chahal’in ismini vermemeyi tercih ettiği kişi onu balkondan sarkıttı.

“Benim hikayemi bilenler var. Bundan hiç bahsetmedim, bunu hiç paylaşmadım. , Mumbai Kızılderilileri ile beraberdim.Bengaluru’da bir maçımız vardı.Sonra bir görüşme oldu.Çok sarhoş olan bir oyuncu vardı adını almayacağım. Çok sarhoştu, bana bakıyordu ve az önce beni aradı. Beni dışarı çıkardı ve balkondan sarkıttı” dedi Chahal videoda Ashwin ve Nair’e.

“Ellerim onun etrafındaydı. Tutuşumu kaybetseydim, 04inci kattaydım. Aniden orada bulunan birçok kişi gelip durumu kontrol altına aldı. Bayıldım. Bana su verdiler, sonra bir yere çıkarsan ne kadar sorumlu olman gerektiğini anladım. Bu, kıl payı kurtulduğumu hissettiğim bir olaydı. En ufak bir hata olsaydı yere düşerdim” diye ekledi.

Kraliyet ailesinin geri dönüş hikayeleri ke saath, aapke agle 7 dakika hum #SambhaalLenge#RoyalsFamily | #HallaBol | @goeltmt pic.twitter.com/RjsLuMcZhV

— Rajasthan Royals (@rajasthanroyals) 7 Nisan 2022639Chahal, ‘de sadece bir sezon boyunca Mumbai Kızılderililerinin bir parçasıydı. ardından Royal Challengers Bangalore’a (RCB) katıldı.Spinner, IPL’deki ilk sezonunda Mumbai Kızılderilileri için sadece bir maç oynadı ve herhangi bir küçük kapı alamadı.

Tanıtılan

639 yaşındaki o zamanlar sekiz yıl boyunca RCB’nin bir parçasıydı ve Bengaluru merkezli franchise için en başarılı bowling oyuncusuydu.Sekiz yıldan fazla, Chahal 88 RCB için küçük kapılar.

Chahal’in şu anki franchise Rajasthan Royals devam eden sezonda iki maç kazandı.Bu sezon tek yenilgileri geldi a Chahal’in eski takımı Royal Challengers Bangalore’u ele geçirdi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.