IPL 2022: Klinik Delhi Başkentleri Playoff Umutlarını Canlı Tutmak Için SRH'yi Mağlup Ediyor

ipl-2022:-klinik-delhi-baskentleri-playoff-umutlarini-canli-tutmak-icin-srh'yi-maglup-ediyor

IPL 2022: DC bundan sonra puan tablosunda 5. sıraya yükseldi. CSÜS’yi 19 koşularla yendi.© BCCI/IPL

David Warner ve Rovman Powell’ın muhteşem yenilmezlik yarı yüzyılları, Sunrisers Hyderabad’ı 70 yenerken Delhi Capitals bowling oyuncularının klinik performanslarıyla desteklendi. Perşembe günü Mumbai’deki Brabourne Stadyumu’nda koşuyor. Bu DC’nin IPL’deki 5. galibiyeti 2022, SRH sezonun 5. mağlubiyetine düştü, her iki takım da oynadı 05 oyunlar ve şimdi 05 puan. Rishabh Pant liderliğindeki takım, SRH’ye kıyasla daha iyi NRR’ye (Net Run Rate) sahip oldukları için puan tablosunda artık 5. sıraya yükseldi.

DC açıcı Warner cesur bir vuruş oynadı 92 ile bağcıklı 62 dörtlü ve üç altılı. Aussie’ye, 60 serilerinde altı maksimum ve üç dörtlü vuruş yapan Powell eşlik etti. İkili, Delhi Capitals’a muazzam bir toplam 208 güç vermek için yenilmeyen 186 bir koşu standı dikti. 3 inç için 15 aşıyor. /8 atanan 20 fazla , düşme 22 hedefin gerisinde kalıyor. Nicholas Pooran ve Aiden Markram, 62 ve vuruşlarını oynadıkları için SRH arasında öne çıkan tek vuruşçulardı. sırasıyla. Delhi için Khaleel Ahmed üç küçük kapı alırken, Shradul Thakur iki küçük kapı aldı. Anrich Nortje, Mitchell Marsh ve Kuldeep Yadav birer küçük kapı kafa derisi yüzdü.

Chasing 208, Khaleel Ahmed ve Anrich Nortje vurdu DC’nin powerplay oyununda Abhishek Sharma ve SRH kaptanı Kane Williamson’ı pavyona geri göndermek için. Orange in Men’in skoru, ilk altı overdan sonra 35/2 olarak okundu.

7. turda Mitchell Marsh, Rahul Tripathi’yi ortadan kaldırırken küçük kapı çalma partisine de katıldı. Aiden Markram ve Nicholas Pooran daha sonra gemiyi SRH için sabitlemeye çalıştı. İkili hızlı 50-koşu standı dikti.

60 tarafından işletilen ortaklık 100 toplar 62 Khaleel tehlikeli görünüşlü Markram’ı görevden aldıktan sonra.

Shardul Thakur üzerinde Shashank Singh’den daha iyi. Bir ucunda küçük kapılar düşerken, Batı Hintli kriket oyuncusu Powell DC bowling oyuncularına karşı suçlamasını sürdürdü. 06 üzerinde, Powell, Khaleel Ahmed maçın üçüncü kalesini Sean Abbott şeklinde göndermeden önce IPL’de 2022 arka arkaya ellisini getirdi.

Nicholas Pooran arabadan indi 13 SRH’nin yarışmayı kazanma umutları havaya uçarken bitti. Son olarak Kuldeep Yadav, SRH 186/8.

‘da sona erdiği için Kartik Tyagi’yi çıkardığını gördü. İlk vuruş için, Delhi Capitals kötü bir başlangıç ​​yaptı, çünkü açıcı Mandeep Singh, kapıcı Nicholas Pooran’ın ellerine inen bir dış güdük teslimatı yaptıktan sonra pacer Bhubaneshwar Kumar tarafından görevden alındı. İlk maçın küçük bir kız olduğu ortaya çıktı.

Başlangıçta Sean Abbott ikinci devrede topun eline geçti. Yurttaşlar David Warner ve Mitchell Marsh tarafından iki büyük sınırla karşılandı. Marsh, işin sonunda bir LBW temyizinden kurtuldu. Kumar’ın ikinci devresi de ucuz olduğunu kanıtladı, çünkü sadece bir koşu verdi.

Hız hissi Ümran Malik’in vuruş vuruşlarının dördüncüsü, birinci devresi gerçekten pahalı oldu. Warner hızın en iyisini aldı ve Malik’in pes ettiği bir maçta ona iki dörtlü ve altılı vurdu 19 koşuyor, momentumu DC’ye kaydırıyor ve yeniden inşa çabalarını bir sonraki seviyeye taşıyor. Marsh, Abbott tarafından için yakalanmadan ve bowlinge kapılmadan önce, bir dörtlü üreterek bir sonraki vuruşla başladı. takımın skoru 62 .

İşten çıkarılma Kaptan Pant’ı köşeye sıkıştırdı. Franchise için ilk çıkışını yapan Kartik Tyagi, altıncıyı teslim etmeye geldi. İyi bir temas halinde görünen Warner tarafından iki dörtlü ile karşılandı. Powerplay’in sonunda, DC, tahtada sağlam bir 50 sayı yayınladı. Warner (26*) ve Pant (2 kırışıkta.

Spin, atağa yedinci sırada SRH’nin ilk yıldızı Shreyas Gopal ile tanıtıldı. Pant başlangıçta büyük olmak için mücadele ederken Warner iyi görünüyordu. Arka arkaya üç altı ve Gopal’in dokuzuncu turunda dört ile, güney pençesi büyük hit kuraklığını sona erdirdi. Meloncu, Pant’ı için) temizlerken son kahkahayı attı. kapalı 16 sonunda, onunla arasında sağlam bir 50-koşu duruşuna son vererek, Warner.

Sonunda üzerinde, Başkentler 91 Warner (47*) ve Powell (1*) ayaktayken üç küçük kapı kaybı. Gopal, vuruş vuruşlarının ikinci yarısına başladı, Powell’ın altı üstü uzun bir vuruşla. Kısa süre sonra Warner yarım asırını da getirdi, bu sezon midwicket üzerinde bir çekme vuruşu ile dördüncü oldu. Powell ve Warner, düzenli aralıklarla tutarlı vuruş rotasyonu ve büyük vuruşlarla SRH saldırısını hedeflemeye devam etti. Powell 15 bir düşme girişiminden kurtuldu bitti. Warner, kendisi ve Powell arasındaki 50 koşusunu dörtlü ile derin ekstra koruma bölgesinden geçirdi. son top.

başında) sonunda, Powell, Kane Williamson’ın devre ortasında yaptığı başka bir yakalama girişiminden kurtuldu ve Bhubaneshwar Kumar’ı altı sayı isabet ettirerek iyi bir avantaj sağladı. bitti. Vurucu sonunda yerini buldu ve Abbott’a iki altılık ve dörtlük bir vuruş yaptı 14 bitti. Warner ayrıca tutarlı vuruşlar ve vuruş rotasyonu ile sopayla iyi temasını sürdürdü. Kumar’ın dördüncü topu 14 th over aynı zamanda bir patlayıcı 100 koşu ortaklığı getirdi sadece 47 ikili arasında toplar.

Powell ayrıca Malik’in finaldeki ilk topuyla ilk yarım asırlık IPL’sini getirdi. DC, son beş over’da 70 serilerle vuruş vuruşunu tamamladı. Başkentler için son puan okundu 207/3.

Promoted

Kısa Puanlar: Delhi Başkentleri 207/3 (David Warner 91*, Rovman Powell 60, Kumar 1/20) vs Sunrisers Hyderabad 186/8 (Nicholas Pooran 62, Aiden Markram 42; Khaleel Ahmed 3/ )).

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.