Delhi Capitals Vs Sunrisers Hyderabad: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

delhi-capitals-vs-sunrisers-hyderabad:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 20.0 fazla, Sunrisers Hyderabad, bir hedefin peşinde

, 190 /8. Delhi Capitals – Sunrisers Hyderabad skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 190 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin , top yorum, Delhi Capitals – Sunrisers Hyderabad, Delhi Capitals – Sunrisers Hyderabad canlı skor, Delhi Capitals – Sunrisers Hyderabad puan kartı. Hindistan Premier Ligi’nin 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin. Canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu platformumuz üzerinden takip edebilirsiniz.

O zaman, bu oyundan elimizdeki tek şey bu. Eylem 6 Mayıs Cuma günü, Gujarat’ın Mumbai’ye karşı kafa kafaya gideceği yerde devam ediyor. O oyun 7’de başlayacak.18 pm IST (2.104182 pm GMT). Bildiğiniz gibi, kapsama alanımız çok önceden başlayacak. Aynı şey için bize katılın. O zamana kadar hoşçakalın ve şerefe!

David Warner maçın oyuncusu. Küçük kapının çok güzel olduğunu ve gerçek küçük kapı olduğu için birinin birinci veya ikinci vuruş yapmasının önemli olmadığını ve geçmişte burada bazı başarılar elde ettiğini söylüyor. Arka tarafta pişmiş olduğunu da ekliyor ve Powell’ın son vuruşlarda çok iyi vurduğunu ve bunun yardımcı olduğunu söylüyor. Fazladan bir motivasyona ihtiyacı olmadığını söyler ve hepsinin daha önce neler olduğunu bildiğini söyler ve kazanmanın güzel olduğunu söyler. Powell’ı son vuruşundan dolayı alkışlıyor. Bhuvi’ye karşı oynadığı şutla ilgili konuşuyor, bu şutu ters kepçe olarak önceden meditasyon yaptığını ve neyse ki isabet ettiğini söylüyor.

Delhi kaptanı Rishabh Pant, orada olduğunu söylüyor. geliştirmek için her zaman yer var, ancak bu mükemmel bir vuruş performansına yakınlaşıyor. Oyunu derinleştirmeye çalıştığını, ortada sakin kalmaya çalıştığını ve bowling oyuncularıyla konuşmaya devam ettiğini söyledi. Warner’ın vuruş sırası, bunun güzel bir vuruş olduğunu ve bir süredir Delhi için gördüğü en iyi vuruşlardan biri olduğunu söylüyor. Powell’da, 5 numarada vuruş yapmasını desteklediklerini ve başarılı olduğunu söylüyor. Bir seferde bir oyun aldıklarından ve 178 vermeye çalıştıklarından bahseder. yüzde. Kendi küçük kapısından bahseden Pant, evet, tam bir atış yaptığını, ancak başka bir gün bunun altı olacağını söylüyor. Onlar için önemli bir maç olduğunu söyleyerek bitiriyor.

Sunum zamanı.

Anrich Nortje sohbete geldi. Sahada olmanın rahatladığını ve oynamanın güzel olduğunu söylüyor. Gerçekçi olunması gerektiğini ve filelerde bowling oynamanın maçlardaki bowlingden farklı olduğunu ve son oyundan beri ritmi üzerinde çalıştığını ve şimdi eskisi gibi hissettiğini ekliyor. Khaleel’in turnuva boyunca iyi bowling oynadığını ve tüm bowling oyuncularının iyi bowling oynadığını söyler. Bir bowling oyuncusu olarak kişinin zihnini açık tutması ve yapmak istediği şeyi yapmaya odaklanması gerektiğinden bahseder.

Hyderabad kaptanı Kane Williamson, Delhi’nin harika bir toplamı olduğunu söylüyor. yönetim kurulu ve onlar da (Haydarabad) yarasayla harika bir başlangıç ​​yapmadılar. Küçük bir zemin ve daha az çiy ve ellerinde küçük kapılar olsaydı, kim bilir, muhtemelen farklı olabilirdi. Ama Warner ve Powell’ın ikisinin de harika olduğunu düşünüyor. Bunun Ümran Malik için bir öğrenme fırsatı olduğunu ve çok fazla öğrenmenin yapılması gerektiğini ve grup olarak baskı altında tutulduklarını ve Delhi’nin iyi oynadığını, hala birkaç maçları olduğunu ve bir şeyleri değiştirmeye çalışacaklarını belirtiyor. etrafında. Pooran ve Markram hakkında, mükemmel olduklarını ve ritimlerini bulduklarını ve bu oyunda onları kapatmalarını sağladıklarını, ancak diğer oyuncuların da adım atmasına ihtiyaçları olduğunu ve umarım her ikisinin de formlarını sürdürebileceğini söylüyor. . Bir vurucu olarak her zaman daha fazla koşu istediğini ve kendini geliştirmenin yollarını arayacağını söylüyor.

Biraz röportaj zamanı!

Delhi mükemmeldi Powerplay’de ama orta vuruşlarda oldukça zayıftı. Marsh ve Kuldeep’in beğenileri en iyi günlere sahip değildi. Bununla birlikte, ölümdeki bowling oyuncuları sinirlerini tutmak ve çizgiyi aşmak için iyi yaptılar. Khaleel Ahmed dönüşünde gerçekten iyiydi. Shardul Thakur çok etkilendi. Ancak Delhi galibiyet marjından memnun olmayacak.

Sorun muhtemelen başlangıçtı, ilk 7 over’da 3 mağlubiyet ve tahtada çok fazla seri yok. Markram ve Pooran daha sonra umutları biraz canlandıran harika bir ortaklık kurdular. Markram düştü ama Pooran devam etti, yarım tonluk güzel bir ayağa kalktı ve tarafının umutlarını canlı tuttu ama bir mucize gerekiyordu ve bu olmayacaktı.

Hyderabad’ın gerçekten iyi bir çabası. onlar kadar yaklaşırlar ama sonunda bu onlar için bir başka kayıptır. Kolayca büyük olabilirdi ama Aiden Markram ve Pooran sayesinde bir aşamada mümkün görünmeyen hedefe oldukça yakın bir şekilde bitirdiler.

00.6 over (0 Run) Başka bir kısa top, bir kez daha dışarıda. Shreyas Gopal ters süpürme için gidiyor ama yine sopa bulamıyor. Delhi kazandı 17 koşar!

14.5 fazla (0 Koşu) Dışarıda, daha kısa, dönüyor. Shreyas Gopal bunu tersine çevirmek istiyor ama ıskalıyor.

. 4 over (1 Run) Havada daha yavaş, dolu, dışarıda. Bhuvneshwar Kumar onu uzun mesafeye doğru kaldırıyor. Saha oyuncusu, topu bir sıçrama ile toplar. Tek kişi alındı!

00.3 fazla (4 koşu) DÖRT! Çekti! Orta ve bacak çevresinde daha kısa bir top. Bhuvneshwar Kumar döner ve bir sınır için derin kare bacağa doğru çeker.

.2 fazla (0 Koşu) Dış sahada, daha kısa top. Bhuvneshwar Kumar bunu kesmek istiyor ama ıskalıyor.

Sıradaki adam Bhuvneshwar Kumar.

14.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ONU ÇIKARDI! Kuldeep Yadav oyunun ilk kalesini alıyor! Daha kısa bir top, daha düz ve kütüklere saldırıyor. Kartik Tyagi raydan aşağı iniyor ve onu uzaklaştırmaya çalışıyor. Tamamen özlüyor. Top kütüklere çarpıyor ve Kartik Tyagi şimdi ayrılıyor.

12.6 fazla (1 Koşu) Bu sefer çok dolu, ortalarda. Kartik Tyagi, bir bekar için derin orta küçük kapıya doğru çalışıyor. 17 şimdi 6’ya ihtiyaç vardı..5 over (2 Run) Bir boyda, dışarıda kapalı. Kartik Tyagi, bir ayraç için derin örtüye doğru kesiyor.. 4 over (4 Run) DÖRT! Çıtır çıtır! Küçük kapıdan dışarı çıkıp tekrar açar. Kartik Tyagi, çatlama sınırı için onu doğrudan yere deler.

14.3 fazla (1 Koşu) Daha dolgun top, orta ve bacak çevresinde. Shreyas Gopal, bir tek için derin orta küçük kapıya doğru hafifçe vuruyor.

.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Arka arkaya sınırlar! Dışarıda başka bir atılan top. Shreyas Gopal bir kez daha onu bir sınır için örtünün üzerinden dilimler.

12.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Yukarı ve hemen bitti! Dışarıda daha dolgun bir top. Shreyas Gopal, orta vuruşta David Warner’ın hemen üzerinden sürüyor. Top, bir sınır için çite doğru hızla uzaklaşır.

.6 fazla (0 Koşu) Daha yavaş top, dışarıda, daha kısa. Kartik Tyagi bunu kesip atmak istiyor ama ıskalıyor. 22 gerekli toplar.

Kartik Sıradaki adam Tyagi.

.5 fazla ( 0 Koş) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Bu küçük kapı ile Delhi artık rahat bir nefes alabilir. Shardul Thakur burada kötü bir teslimatla ödüllendiriliyor! Tam bir atış, ortada. Nicholas Pooran bunu çekiyor ama top üst kenardan uzunlara doğru gidiyor. Rovman Powell öne doğru koşuyor ve iyi bir yakalama yapıyor. Hakem topun belin üstünde olup olmadığını kontrol eder, ancak iyi görünüyor. Nicholas Pooran geri dönüyor ve Haydarabad’ın burada bir mucizeye ihtiyacı var!

.4 fazla (6 Tur) ALTI! YÜKSEK VE YÜKSEK! Orta ve kapalı bir başka düşük tam atış. Nicholas Pooran bunu en fazla yere kadar içiyor.

00.3 fazla (2 Tur) İPTAL! Yine de zor bir şans! Dışarıda bir tam atış daha. Nicholas Pooran onu yüksekte ve çok uzakta kaldırıyor. Lalit Yadav sağına koşuyor, bir dalış yapıyor ve elini yakalıyor ama sonunda dışarı atıyor. İki kişi alındı!.2 fazla (0 Koşu) Orta boy bir teslimat. Nicholas Pooran orta kapıya doğru fırlatıyor. Koşu yapılmadı! .1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Güzel atış! Shardul Thakur boyunu kaçırıyor ve dışarıda düşük bir tam atış yapıyor. Nicholas Pooran, onu bir sınır için derin bir ekstra koruma altına alıyor.

Shardul Thakur geri döndü.

.6 fazla (0 Koşu) Salıncak ve bir bayan! Daha kısa top, dışarıda. Shreyas Gopal bunu kesmeye çalışır ama ıskalar. 30 gerekli şimdi top..5 fazla (0 Koşu) Bir boyda, dışarıda kapalı. Shreyas Gopal bunu uzaklaştırmaya çalışıyor ama ıskalıyor.

Shreyas Gopal şimdi ortaya çıkıyor.

.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Altı ve dışarı! Khaleel Ahmed bir kez daha vurur, oyunun üçüncü kalesini alır ve Haydarabad altıncısını kaybeder. Uzun bir top, dışarıda. Sean Abbott siperin üzerinden geçmeye çalışıyor ama top bıçağın birleşme noktasından çıkıyor ve yüksek noktaya doğru uçuyor. Ripal Patel orada iyi bir yakalama yapıyor. Pooran’a şimdi daha fazla baskı!.3 fazla ( 6 Koşu) ALTI! Yukarı ve aşağı! En iyi atış! Bu Nicholas Pooran’ın üzerindeki baskıyı biraz azaltacak! Ortada bir uzunluk topu. Sean Abbott, maksimumda uzun süre yüksekte ve saha oyuncusunun hemen üzerinde tokuşturuyor.

.2 fazla (1 Koşu) Orta ve bacak çevresinde daha dolgun bir top. Nicholas Pooran, bir bekar için derin orta küçük kapıya doğru çalışıyor. Nicholas Pooran’a elli! Bu şimdiye kadar ondan müthiş bir vuruş oldu. Ama işinin henüz yarısının bittiğini bilecek.

.1 over (0 Run) Bacak tarafında tam bir atış. Nicholas Pooran bunu atmak istiyor ama ıskalıyor. Top pedlerini fırçalar ve kaleciye doğru gider. Khaleel Ahmed bununla kaçtı!

İÇKİLER! Haydarabad beş kale kaybetti ve Bu vuruştan sonra bu oyunda geride kaldılar, ama hala oyunun içindeler. Aiden Markram’dan iyi bir vuruş ve şimdi Nicholas Pooran’ın tüm aralığını göstermesine izin verin. Ancak istenilen oran hala bitmiştir ve Delhi Pooran’ı buraya getirebilirse ya da en azından bir tane sıkı atabilirse, büyük olasılıkla yapacaklardır. oyunu mühürle. Khaleel Ahmed geri dönerken bu oyunun heyecan verici son aşaması geliyor..6 over (0 Run) Bir boy gerisi, orta ve kapalı. Sean Abbott zıplıyor ve onu engelliyor. 32 gerekli 21 şimdi top..5 over (1 Run) Ortadan daha dolgun bir top. Nicholas Pooran, küçük kapıya doğru yanlış yola sapıyor ve hızlı bir tekli çekiyor.

.4 over (2 Run) Şimdi çok daha dolgun, dışarıda. Nicholas Pooran sürmek için ileri doğru bastırıyor, ancak top kısa üçüncü adamda kaleci ve Shardul Thakur arasında dış kenardan dışarı gidiyor. Elini uzatıyor ama top üçüncü adama gidiyor. İki kişi alındı!.3 fazla (6 Koşu ) ALTI! YÜKSEK VE YÜKSEK! Nicholas Pooran’a bir hediye ve o bunları kaçırmayacak! Tam bir atış, ortada. Nicholas Pooran bir biggie için derin orta küçük kapıdan yükseklere vuruyor.

.3 fazla (1 Koşu) Geniş! Geride kalanlar için büyük bir haykırış ve hakem hayır diyor! Daha geniş bir top. Nicholas Pooran sopasını atıyor ama ıskalıyor. Rishabh Pant bir ses duyduğunu düşünür ve onu yukarı çıkarır. Yeniden oynatma başlar. UltraEdge, yarasanın dahil olmadığını gösterir! Saha kararı duruyor. Geniş de aradı!

.2 fazla ( 1 Koşu) Bir uzunluk topu, açı yapan, etrafında kapalı, etrafında 64 tıklamalar. Sean Abbott kapağa doğru hafifçe vuruyor ve hızlı bir single çıkarıyor.

.1 over (1 Run) Tam bir atış, dışarıda kapalı. Nicholas Pooran tekli vuruşunu uzun bir süre için yanlış yaptı.

Maç Raporları Bu yazıda bahsedilen konular

104190104193

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.