IPL 2022, KKR Vs PBKS: KKR Umesh Yadav'ı Övmek İçin Cult Bollywood Comedy'den Meme Kullanın

ipl-2022,-kkr-vs-pbks:-kkr-umesh-yadav'i-ovmek-icin-cult-bollywood-comedy'den-meme-kullanin

IPL 2022: Umesh Yadav şu anda Mor Şapkalı tutucu.© BCCI/IPL

Kalküta Knight Riders (KKR) takımı, Cuma günkü üç maçta ikinci galibiyetinin ardından Hindistan Premier Ligi (IPL) 625 puan tablosunun zirvesine yükseldi . KKR, Punjab Kings’in 138 koşu hedefini rahatça kovalamayı başardı ve beşten fazla overs ile büyük bir altı-wicket zaferi elde ettiler. Mumbai’deki Wankhede Stadyumu. Özellikle iki KKR oyuncusu, Umesh Yadav ve Andre Russell, gösterinin yıldızlarıydı. Umesh, PBKS vuruşunu dört kapılı bir vuruşla yıkarken, Russell dünya dışı bitirme becerilerini, sadece 70 sadece 70 koşularda yenilmemesi için sergiledi. toplar. Bu yıldız oyuncuların çok yönlü baskın performansına bakan KKR, Umesh’i 4/806 kaydettiği için tebrik etmek için ‘Andaaz Apna Apna’ filminden komik bir meme yayınladı. bir kızlık da dahil olmak üzere dört over.

Gönderinin başlığı “Kya khiladi hai Umesh” oldu ve film yıldızlarının beğenisine sahipti Raveena Tandon, Karishma Kapoor ve Aamir Khan, filmden Hintçe bir replikle: “Ya Jhakaas, shabas mere cheetey, shabash”.

Kya khiladi hai Umesh #KKRHaiTaiyaar #KKRvPBKS #IPL2022 pic.twitter.com/8qThMRCgEM

— KolkataKnightRiders (@KKRIders) 1 Nisan 2022Umesh PBKS kaptanı Mayank Agarwal, Liam Livingstone’u görevden aldı , Harpreet Brar ve Rahul Chahar birinci sınıf dört kalesini kaplayacak.

Umesh’in olağanüstü performansı aynı zamanda Purple Cap yarışında liderliği ele geçirmesine yardımcı oldu. Turnuvada halihazırda sekiz ihraçla, kaleciler listesinin başında.

Terfi edildi

Öte yandan, Russell’ın harika vuruşu, 95 koşularıyla Turuncu Şapkayı ele geçirmesine de yardımcı oldu.

KKR, 6 Nisan’da Pune’daki Maharashtra Cricket Association Stadyumu’nda Mumbai Indians (MI) ile karşılaşacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.