IPL 2022: Shah Rukh Khan'ın Andre Russell Show'dan Sonra Punjab Kings'e Karşı Tweetlediği Şey

ipl-2022:-shah-rukh-khan'in-andre-russell-show'dan-sonra-punjab-kings'e-karsi-tweetledigi-sey

IPL 2022: Andre Russell forma döndüğünü açıkladı çarpıcı 31-top 70 ile .© BCCI/IPL

Batı Hint Adaları’nın çok yönlü oyuncusu Andre Russell, muhteşem bir 31-topla forma geri döndüğünü duyurdu Kalküta Şövalye Binicilerinin peşine düştüğünü gören 138 15 Cuma günü Punjab Kings’e karşı. İki sezondur Russell, kendisini Hindistan Premier Ligi’nin (IPL) en korkulan vurucularından biri yapan havai fişekleri gösteremedi, ancak PBKS’ye karşı, KKR ile vuruş yapmak için geldiğinde en iyisine geri döndü. zor bir pozisyon ve maçı takımı için kolay bir galibiyete dönüştürdü.

Takım sahibi Shah Rukh Khan, ‘Dre Russ’ı bir gösteri yaparken görmekten heyecan duyanlar arasındaydı ve bazılarını ayırdı. onun için büyük övgü.

“Arkadaşım @Russell’e hoş geldinizTopun bu kadar yükseğe uçtuğunu görmeyeli çok uzun zaman oldu!!! U ona vurduğunda kendi başına bir can alıyor Adam!” tweet attı.

625Arkadaşım @RussellTopun çok yüksekten uçtuğunu çok uzun zaman önce gördüm!!! U vurduğunda kendi başına bir can alır Adam! Ve @y_umesh vay! @ShreyasIyer15 ve takıma aferin. Mutlu geceler çocuklar.

— Shah Rukh Khan (@iamsrk) 1 Nisan 2022Umesh Yadav’ı da övdü ve tebrik etti zafer için takım. Umesh Yadav 4/23 ile geri döndü, çünkü KKR PBKS’yi için) dışarı attı. . Bunlar IPL’de geri verdiği en iyi rakamlar.

“Ve @y_umesh vay! @ShreyasIyer’e137 & takım aferin. İyi geceler çocuklar” tweetinde yazdı.

Tanıtıldı

Russell, 190 noktasında KKR ile vuruş yapmak için geldi. /4 yedi fazladan sonra. Ancak, yerleştikten sonra, kovalamacayı kısaltmak için sekiz altı ve iki sınır attı.

KKR şimdi üç maçın ikisini kazandı ve IPL’nin zirvesine yükseldi. 2022 puan tablosu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.