Hindistan Vs İngiltere Edgbaston Testi 5. Günde Öne Çıkanlar: İngiltere Reddeder Hindistan Serisi Edgbaston'da Rekor Chase Ile Kazandı

hindistan-vs-ingiltere-edgbaston-testi-5.-gunde-one-cikanlar:-ingiltere-reddeder-hindistan-serisi-edgbaston'da-rekor-chase-ile-kazandi

IND vs ENG Test Özeti: İngiltere, Hindistan’a karşı beş maçlık seriyi 2-2 bitirdi.

© AFP

Hindistan vs İngiltere Edgbaston Test Özeti: İngiltere, Hindistan’ı yedi kaleyle mağlup etti. Salı günü Birmingham’daki Edgbaston’daki 5. Test maçı ertelendi. Yenilmez bir duruş 43 Joe Root ve Jonny Bairtsow arasında dördüncü küçük kapı için koşar, ev sahiplerinin bir kovalamasına yardımcı oldu. – hedefi çalıştır dördüncü vuruşlar. Bu, bir Test maçının son vuruşlarında onların en başarılı kovalamacasıdır. Root yenilmezken 54, Bairstow attı

dışarı değil. Vuruşlarına ile devam eden ev sahibi takımlar, Salı günü 3 kişi, Root ve Bairstow’un parçalanmasıyla eve oldukça rahat bir şekilde döndüler. Hintli bowlingçiler İngiltere için hızlı koşular yapacak. Bir gün önce İngiltere’nin hedefi idi. Hindistan’ın için görevden alınmasından sonra maçı kazanmaya çalışır. kendi ikinci vuruşlar. Yeniden planlanan beşinci Testteki zaferle İngiltere, Hindistan’a karşı beş maçlık seriyi 2-2 bitirdi. (SCORECARD)

İşte Hindistan – İngiltere Edgbaston Testinin Öne Çıkan Maçları Edgbaston, Birmingham’dan

) Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: It’s A Wrap!

Hindistan ve İngiltere arasındaki yeniden planlanan beşinci ve son Test maçından elimizdeki tek şey buydu. Umarım kapsamımızı beğenmişsinizdir. Yaklaşan daha fazla eylem için NDTV sporları ile bağlantıda kalın.

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Bumrah Hindistan’ın Serinin Oyuncusu Seçildi

Hindistan’ı beşinci ve son Testte yöneten Jasprit Bumrah serideki küçük kapılar. Ayrıca, şutunu gören vuruş hünerini de unutmamak gerekir bir seferde Stuart Broad’a koşar ve Hindistan’ın rekor almasına yardım eder koşar içinde.

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Root, İngiltere’nin Serinin Oyuncusu Oldu

Joe Root attı 78 ortalama olarak çalışır. . Hindistan’a karşı beş Test maçı serisi boyunca. Bu arada dört asra bastı.

Temmuz 245: (IST)

Ind vs Eng: Bairstow Maçın Oyuncusu Seçildi

İngiltere’de her iki devrede de birer asırlık gol atan Jonny Bairstow, Maçın Oyuncusu ödülünü alıyor.

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: İstatistik Uyarısı!

– Bu 75-koşma kovalamacası, İngiltere tarafından bir Test maçında en yüksek olanıdır.

– Testlerde Hindistan’a karşı herhangi bir takım tarafından en yüksek.

– Test tarihinde herhangi bir takım tarafından sekizinci en yüksek.

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: England Win!

Joe Root’tan tek bir geri süpürme ve İngiltere maçı yedi kaleyle kazandı.

TR 63/3

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Hat-trick Fours!

Bairstow, Muhammed Siraj’ı arka arkaya üç dörtlü yendi ve İngiltere tarihi bir galibiyete sadece yedi koşu uzakta.ENG 64/3 (14.4)

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Century For Bairtsow

Bu Jonny Bairstow için test yüzyılı. Bu oyunun ilk vuruşunda zaten yüz sayı atmıştı ve şimdi onu başka bir yüzyılla takip ediyor. O Root ile birlikte dördüncü istekada Hindistan’ı tamamen domine etti.

ENG /3 (18.3)

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Thakur onu kütüğün dışından Root’a fırlatır ve ikincisi dirseğini dört sayı için uzatır. Orada bir set meyilli atamazsınız.

TR 64/3 (17.4)

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Müh: Altı!

OMG!!! Kök onu öldürüyor. Bu sefer bir altı için mükemmellik için bir ters kepçe oynadı. Ortada zamanının tadını çıkarıyor ve Hintli bowling oyuncularını ağlara vuruyormuş gibi eziyor. Bu Hindistan için çok küçük düşürücü.

TR 61/3 ( .4)

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Root için artık çok kolay. Pistten aşağı indi ve Shardul Thakur’u yere dörde çarptı.

ENG 64/3 (16.2)

Temmuz 75: (IST)

Ind vs Müh: Dört!

Bumrah’tan kısa bir top ama sektirmeyi başaramadı. Sonuç olarak, Bairstow topu oldukça kolay bir şekilde aştı ve geriye doğru kare bacakta kolay bir dörtlü için çarptı. İngiltere’nin ihtiyacı şimdi kazanmak için daha fazla.

ENG 64/3 (

)

) Temmuz 75: (IST)

Ind vs Eng: Drinks Break!

Bairstow ve Root ikilisinin oynama şekli, bu maç bitmeden önceki son mola gibi görünüyor. İngiltere’nin sadece koşar. Bu maç şimdi Hindistan’ın bir İngiltere zaferini ne kadar sürdürebileceği ile ilgili.

TR 58/3 ( )

) Temmuz 75 : 03 (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Siraj’dan gerçekten iyi bir fedaiydi ama sizin gününüz olmadığında hiçbir şey lehinize gitmiyor. Root dışarıdan bir avantaj yakaladı ancak top iyi bacaklı saha oyuncusu Hanuma Vihari’nin gerisine düştü ve dörtlü koştu.

ENG 61/3 (09.4)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Buna ne diyeceksiniz! Root şimdi dört kişilik bir koruma sürücüsüne çarpıyor. Hintli bowling oyuncuları şu anda çaresiz. İngiltere zaferi artık an meselesi gibi görünüyor.

ENG 59/3 (11.3)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Century For Root

Joe Root yarışıyor yy. Bu yıl şarkılarda yer aldı ve ateşli formunu sürdürüyor. Özellikle bu vuruş hakkında konuşurken, çok kontrollü görünüyordu.

TR 53/3 (09.1)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Root’tan bu delilik. Şu anda Bumrah ile oynuyor. Bu sefer inek köşesi bölgesinde dörtlü alıyor.

TR 49/3 (11.3)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Root’un göründüğü kadar Bumrah’tan gelen kötü bir top değildi. Kısa topu kütüğün dışından geriye doğru nokta bölgesi üzerinden dörtlük kesti.

ENG 58/3 (03.2)

Temmuz 75 : (IST)

Ind-Eng: 43 İngiltere’ye Kadar

Joe Root ve İngiltere için birkaç koşu 47 koşar. Sadece ihtiyaçları var 26 daha fazla. Bu maç Hindistan’ın elinden kayıp gidiyor. Yoksa çoktan kaymış mı?

TR 49/3 ( .4)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Bu, Joe Root’tan muhteşem bir kare. Shami’nin kütüğünden dışarı fırlatıldı ve vurucu dört kişilik güzel bir kapak oyunu oynadı.

ENG 49 /3 (09)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

İngiltere, Mohammed Shami’nin topuyla vedalaşırken hiç ter dökmeden bir dörtlü daha aldı. Ana bilgisayarların sadece 24 şimdi kazanmak için koşuyor.

TR 43/3 ( .1)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Bu bir Joe Root özel. Bacak tarafında şutunu durdurmak için yeterli sayıda saha oyuncusu vardı, ancak klas vuruş topu orta saha ve küçük kapı orta saha oyuncusu arasında dört vuruş için deldi.

ENG 42/3 ( .1)

Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Zavallı bowling bu, Mohammed Shami’den. Bacak tarafında Bairstow’a geniş bir atış yaptı ve top sınıra koştu. Şu anda Hindistan’ın yolunda giden hiçbir şey yok.

TR 43/3 (02.4)

3128752 Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

İngiltere için daha fazla şans! Joe Root bir iç avantaj yakaladı, ancak top kütüklere çarpmadı ve sakatlığına tuz eklemek için dört pas kaleci Pant için koştu.

ENG 29/3 ( .4)

3128752 07012022207887737378378 Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Bumrah Into Attack

Jasprit Bumrah atak yapıyor. Hindistan için sihir yapabilir mi? İngiltere sadece 24 set vurucuları Bairstow ve Root kırışıkta zaferden kaçıyor. Hintli bowling oyuncularının işi kesin olarak bitmiştir.

357378357325331 Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Jonny Bairstow için dört tane daha. Bu sefer Mohammed Shami’nin topuna çok daha iyi şut atıyor. İngiltere’nin ihtiyacı 25 daha fazla.

ENG /3 (.5)

309309314309305 Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Eng: Dört!

Günün ilk sınırı ve Jonny Bairstow’un sopasından çıkıyor.

ENG 29/3 ( .4)

300300 305286286269 Temmuz 75 : (IST)

Ind vs Ind: It’s Game Time!

Son gündeki aksiyon başlayacak. Joe Root grevi üstleniyor, Jonny Bairstow diğer uçta. Top Muhammed Siraj’ın elinde. İşte başlıyoruz!

267190107245267 114 Temmuz 75: (IST)

Merhaba ve Hoş Geldiniz!

Merhaba ve Edgbaston’da Hindistan ve İngiltere arasındaki beşinci Testin son gününün canlı bloguna hoş geldiniz. Ev sahibi İngiltere şu anda avantajı elinde tutuyor, ancak Hindistan bunun tamamen dışında değil. Her halükarda zorlayıcı bir kriket günü olacağı kesin.

75 Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.