Harmanpreet Kaur, Jhulan Goswami'nin İngiltere Serisinden Sonra Emekli Olduğunu Doğruladı, “Kimse Ayakkabılarını Dolduramaz” Dedi

harmanpreet-kaur,-jhulan-goswami'nin-ingiltere-serisinden-sonra-emekli-oldugunu-dogruladi,-“kimse-ayakkabilarini-dolduramaz”-dedi

Hintli oyuncular Jhulan Goswami (solda) ve Harmanpreet Kaur.© AFP

Hindistan kaptanı Harmanpreet Kaur Salı günü Jhulan Goswami’ye haraç ödedi ve emektar pacer’ın spora olan tutkusunun eşsiz olduğunu ve “kimsenin ayakkabılarını dolduramayacağını” söyledi. 39 yaşındaki, uluslararası krikette ikiden fazlaya yayılan bir kariyerde lider kaleci Eylül’de Lord’s’ta İngiltere’ye karşı üçüncü ve son ODI maçından sonra 24 emekli olmaya hazırlanıyor. İngiltere’deki beyaz top serileri için yola çıkmalarının arifesinde Bengaluru’da bir medya etkileşiminde Harmanpreet, “Her maça eşsiz bir tutkuyla gidiyor, kimse bunu yenemez,” dedi.

Jhulan’ın kaptanlığında 2009 Dünya Kupası’nda Pakistan’a karşı oynadığı bir maçta ilk çıkışını yapan Harmanpreet, efsanevi Hintli ile ilgili bazı canlı anılara sahip. 252 adına dünya rekoru 252 olan pacer ODI’ler — formatta 39’den fazla küçük kaleye sahip tek bowling oyuncusu.

“İlk çıkışımı yaptığımda o kaptandı, son ODI’sini oynayacağı zaman takıma liderlik ediyor olmam benim için harika bir fırsat. Takıma girdiğimde, o kaptandı. önden gidiyor. Ondan çok şey öğrendim. Kimse onun yerini dolduramaz.

“Her zaman aynı çabayı harcayan, iki-üç saat bowling oynayan biri. . Hala ilk günlerinde olduğu gibi sıkı çalışmaya devam ediyor… Antrenman rejiminde herhangi bir değişiklik yaptığını hiç görmedim.

“Hiçbir şey görmüyorsunuz. bowling oyuncusunun böyle yapması, hatta gol atarken file başında… Kimse onun kriket tutkusunu getiremez.

“Bir kriket oyuncusu ve bir insan olarak çok şey öğrendim. ondan. Hepimiz için harika bir örnek. Evde onu izleyerek büyüyen ve sonra spora başlayan birçok insan var.”

Jhulan en son Hindistan için bu yıl Mart’ta Yeni Zelanda’daki ODI Dünya Kupası sırasında oynadı ve ardından Hindistan’ın Güney Afrika’ya karşı son grup maçı öncesinde gergin ve Temmuz’daki Sri Lanka turunu kaçırdı.

Uluslararası ilk çıkışını 2002 yaptı. , Jhulan T20s’den ayrıldığını söyledi. ve son Test maçını Ekim ayında oynadı 2021.

Genel olarak, Jhulan 12 Testler, 68 T20 Uluslararasılar ve Altı Dünya Kupası maçı da dahil olmak üzere ODI’ler.

Commonwealth Games Birmingham, Hindistan’da gümüş madalya kazanan gösterilerinden taze 9 Eylül’den itibaren turlarına üç T20 ile başlıyorlar

Bundan sonra Hindistan Hove’da üç ODI oynayacak (Eylül 08, Canterbury (Eylül 2002 ) Lord’s’daki seçim çerçevesi ODI’den önce, 2017 Kriket Dünya Kupası’ndan bu yana kutsal mekanda ilk kez son yenilgi.

Terfi

Harmanpreet ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi onun için özel bir gün olsun.

“Bunun onun son turnuvası olmasından bahsediyoruz. Onun ve bizim için çok özel olurdu. Bazı özel anılarla geri dönebilmesi için ona harika anlar yaratmaya çalışırdık.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.