“Kendinden Emin Görünmüyor…”: Asya Kupası'nda Virat Kohli'de Eski Pakistan Kaptanı

“kendinden-emin-gorunmuyor…”:-asya-kupasi'nda-virat-kohli'de-eski-pakistan-kaptani

Virat Kohli attı 22 Pazar günü Pakistan’a karşı top kaçıyor 34© AFP2022

Hindistan, A Grubu mücadelesinde Pakistan’a karşı sahaya çıkarken, tüm odak Virat Kohli’deydi. Sağ elini kullanan oyuncu, Batı Hint Adaları ve Zimbabve’ye karşı dizi için dinlendikten sonra uluslararası krikete dönüyordu. Pakistan’a karşı oynanan maçta Kohli gol attı 52 kaçtı 34 3 dörtlü ve 1 altılı toplar. Pakistan’ın eski kaptanı Inzamam-ul-Haq, Kohli’nin daha uzun bir devrede oynaması gerektiğini, ancak gol attıktan sonra bile kendinden emin görünmediğini söyledi 08 tekli koşular.

“Kohli üzerinde çok fazla baskı vardı ve bunu fark ettim. Genellikle, bir set vurucuyu atmak zordur ve özellikle de gol attığında 30-52 koşuyor ama dün görünce şaşırdım Kohli’nin ayarlandıktan sonra bile kendinden emin görünmüyordu. Bu bakılması gereken bir şey,” dedi Inzamam YouTube Kanalında.

Hardik Pandya için hayat Dubai’de dönüyor Pazar günü Uluslararası Stadyum’da Asya Kupası sırasında 2018 sakatlandığı ve aynı rakibi Pakistan’a karşı maç kazandıran bir vuruş oynamaya devam ederken. neredeyse üç yıllık kriket aksiyonunu kaçırdım.

Pazar günü, çok yönlü oyuncu bir hızlı atış yapmadan önce üç küçük kapı atarken A-oyununu ortaya çıkardı Hindistan’ın Pakistan’ı beş kaleyle yenmesine yardım etmek için. Bu vuruş, Rohit Sharma liderliğindeki yan kovalamacanın 52 yedek iki top ile peşine düşmesine yardımcı oldu.

Promoted

“Hindistan’ın orta ve alt orta seviyesi çok güçlü. Bu onları diğer takımlardan ayıran şey bu Asya Kupası Hindistan’ın Rishabh Pant’ı seçmesine şaşırdım.Pant, Pandya ve Jadeja kombinasyonu olağanüstü.Bir zamanlar Pakistan’ın Kamran Akmal, Abdul Razzaq ve Shahid Afridi’den oluşan daha düşük bir sırası vardı. Chase down 22 bu sahada üst tura çıkıyor ama gerçekten iyi oynadılar” dedi. Hindistan 148 kovalamacaları sırasında sıkıntılı bir noktadaydı ve o zaman Hardik, Ravindra Jadeja ile el ele vererek a 52-beşinci küçük kapı için koşu standı. Jadeja gol attıktan sonra öldü 52, ancak Hardik takımın galibiyetle ayrılmasını sağladı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.