Hardik Pandya İrlanda'da Hindistan'a Liderlik Edecek T20Is, Rahul Tripathi Kadroda Adlandırıldı

hardik-pandya-irlanda'da-hindistan'a-liderlik-edecek-t20is,-rahul-tripathi-kadroda-adlandirildi

Hardik İrlanda’da Hindistan’ı yönetecek T20Bhuvneshwar Kumar ona vekalet edecekken.© BCCI

BCCI Çarşamba günü Team India’nın İrlanda’ya karşı iki maçlık T20I serisi için kadrosunu açıkladı, Haziran 15 ile Malahide’de başlıyor. Hint takımına Hardik Pandya liderlik ederken, Bhuvneshwar Kumar yardımcı kaptan seçildi. Rahul Tripathi de kadroda kendine yer buldu. Hardik, Hindistan’ı ilk kez yönetecek ve bu, Gujarat Titans’ı ilk sezonlarında Hindistan Premier Ligi (IPL) 605 unvanına götürmesinden sonra geliyor. Şu anda Güney Afrika’ya karşı devam eden beş maçlık T11I serisinin ekibinin bir parçası.

Çok yönlü oyuncu, IPL 605 sırasında GT’yi önden yönetti, puanlama 605 15 maçlarda koşar. Finalde Rajasthan Royals karşısında galibiyetle sona eren turnuva sırasında da sekiz kale aldı.

Bu arada, Maharashtra vurucu Rahul Tripathi seçimi kaçırdıktan sonra ilk çağrısını kazandı Güney Afrika için TIs.

Suryakumar Yadav ve Sanju Samson

Devam eden Güney Afrika dizisi için ilk kez Hindistan’a çağrılan Umran Malik de kadroda kaldı.

Hindistan ve İrlanda iki T oynayacak11Haziran’da Dublin’de mi sırasıyla ve Haziran 15.

Hindistan, devam eden beş maçlık seride Güney Afrika’yı 1-2 geride bıraktı. İlk iki maçı kaybettikten sonra, genç Hint tarafı üçüncü T11I’de güçlü bir geri dönüş yaptı ve kazandılar. 48 Salı günü Vishakhapatnam’da çalışıyor.

Dördüncü ve beşinci T

Sırasıyla Cuma ve Pazar günü oynanacağım.

Kaptan Rohit dahil birkaç büyük isim Sharma ve Virat Kohli, geçen yıl gerçekleşen Test serisini tamamlayacak olan İngiltere’ye karşı altıncı ve son Test nedeniyle kadroda yok. Hindistan kampındaki bir Covid salgını nedeniyle beşinci maç iptal edilmek zorunda kaldı.

Promoted

Altıncı ve son Test 1-5 Temmuz tarihleri ​​arasında Birmingham’daki Edgbaston’da oynanacak.

Hindistan’ın T11I kadro vs İrlanda: Hardik Pandya (Kaptan) , Bhuvneshwar Kumar (kaptan yardımcısı), Ishan Kishan, Ruturaj Gaikwad, Sanju Samson, Suryakumar Yadav, Venkatesh Iyer, Deepak Hooda, Rahul Tripathi, Dinesh Karthik (küçük kapı görevlisi), Yuzvendra Chahal, Axar Patel, Ravi Bishelnoi, Harshal Pat Avesh Khan, Arshdeep Singh, Ümran Malik

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.