Gujarat Titans Vs Sunrisers Hyderabad Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

gujarat-titans-vs-sunrisers-hyderabad-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin. 5.1 aşımdan sonra, 196 hedefini kovalayan Gujarat Titanları, 35/0. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün Gujarat Titans ve Sunrisers Hyderabad arasındaki maçı takip edin. Gujarat Titans ve Sunrisers Hyderabad maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Gujarat Titans – Sunrisers Hyderabad canlı skoru ile güncel kalın. Gujarat Titans vs Sunrisers Hyderabad puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

4,6 fazla (1 Koşu) İyi koşu. Üst vuruşlarda, hızlı bir tekli vuruş için küçük kapıya doğru saklandı.

4,5 fazla (1 Koşu) Kısa bu sefer, gövde üzerinde ve bu bir için ince bacak için aşağı çekilir.

4.4 over (4 Run) DÖRT ! Wriddhiman Saha, burada sahaya çıkma kısıtlamalarından tam olarak yararlanıyor. Jansen’den başka bir kesici ama çok dolu ve yuvasında. Saha dimdik ayakta duruyor ve bir sınır için onu ortadan kaldırıyor.

4,3 fazla (1 Tur) Yine dolu, kapalı.

4.2 fazla (0 Run) İyi bowled. Jansen’den bu sefer daha yavaş teslimat, daha uzun ve kapalı. Gill ona vurmaya çalışıyor ama top kayıyor ve dış kenarı geçiyor.

4.1 fazla (0 Run) Tam teslimat, kapalı. Gill onu ortasına doğru itiyor.

Değiştir! Marco Jansen için yer değişikliği!

3.6 fazla (4 Tur) DÖRT! Yukarı ve aşağı! Açılır, dışarı çıkar ve Wriddhiman Saha, başka bir sınır için ekstra koruma üzerinden içeri girer.

3,5 fazla (0 Tur) Bu seferki tempo. Bacak kütüğü etrafında bir dokunuş daha dolgun. Saha onu uzaklaştırmaya çalışıyor ama pedlere vuruyor.

3.4 fazla (0 Run) Natarajan’dan güzel değişiklik . Bu daha yavaş top, direğin dışına itildi ve Saha yenildi.

3.3 fazla (1 Run) Bu sefer uzunluk, meyilli boyunca kayar. Gill, bir koşu için kapaklar arasında çalışır.

3.2 fazla (4 Tur) DÖRT! Shubman Gill’den Wristy ve sınırlar burada akıyor. Küçük kapıdan tam ve düz, klas bir sürüş ve Gill bir sınır seçiyor.

3.1 fazla (0 Tur) Shubman Gill’den erken ‘hayır’ çağrısı. Ortada yükselen Gill, doğrudan küçük kalenin ortasına vuruyor.

2,6 fazla (4 Koşu) DÖRT! Kolayca yapılır! Bu bacak tarafında, Saha sadece geriye doğru kare bacaktaki adam üzerinde çalışıyor ve başka bir sınır daha alıyor. Gujarat burada harika bir başlangıç ​​yapıyor.

2,5 fazla (1 Tur) Gill, sadece vuruşu döndürerek burada iyi bir rol oynuyor. Dışarıda ve Gill, kapaklara doğru salıncakla vuruyor. , tek bir vuruş için bacak tarafında karenin arkasına fiske attı. Wriddhiman Saha bowlingin peşinden gidiyor ve şimdiye kadar onun için çıkıyor. Daha kısa olan Saha, raydan aşağı iner ve onu bir sınır için kare ayağın yanından çeker.

2,2 fazla (1 Tur) Bu sefer uzunluk, kapalı. Gill, yumuşak elleriyle ofsayt tarafından dışarı atıyor ve bir tek alıyor.

2.1 fazla (0 Run) Güzel bu vesileyle uzakta şekil. Daha dolgun ve dışarıda, Gill bir yarasa alamıyor.1.6 atış (1 Koşu) uzunluk, ortanın üzerinde. Gill, bir kişi için orta kapıya doğru çalışıyor. 19 kaçıyor!

)1.6 over (5 Run) BEŞ GENİŞLİK! Daha geçen maç, Marco Jansen ilk maçında top oynuyordu ve bu gece şu ana kadar tam bir felaketti. Jansen ekstra çaba harcıyor ama sonunda bunu bacak tarafına döküyor. Nicholas Pooran atışı yapıyor ama top kaçarak ince bacaklı çitlere kaçıyor.1.5 fazla (0 Koş) Güzel ! Jansen çizgisini sıkılaştırıyor ve sağ elini kullanan oyuncuya doğru açı yapıyor. Shubman Gill bir dürtme yapıyor gibi görünüyor, ancak top dış kenarı geçiyor.

1.4 fazla (1 Koşu) Jansen’den bu sefer uzun bir geri, bacak kütüğünde. Saha zıplıyor ve bir tekli için bacak tarafına bastırıyor. Ondan akıllı vuruş. Bu sefer daha da iyi! Marco Jansen çizgide hata yapıyor ve pedlere yarım vole veriyor. Wriddhiman Saha onu alır ve maksimum için arkadaki kare bacaklı çitin üzerinden gönderir.

1.2 fazla (4 Tur) DÖRT! İşte vuruş vuruşlarının ilk sınırı geliyor. Açık, kapalı. Wriddhiman Saha onu alır ve çiti bulmak için kare bacağın üzerinden kırbaçlar.

1.1 fazla (1 Tur) Jansen kütüğün çevresinden bir uzunluk topuyla başlıyor. Gill hızlı bir single için onu yukarı ve ortasına doğru çalıyor.

O zaman diğer uçtan kim atacak? Marco Jansen öyle. O da Haydarabad için harika bir topa sahip.

0,6 (1 Run) Gill de çizgiyi aştı . Bu biraz kısa ve geniş, Gill bir koşu için derin noktaya doğru kolaylaştırıyor. Bhuvi’den düzenli bir başlangıç, ilk turda sadece 2 tur bitti.

0.5 fazla (0 Run) Bhuvi. Tam teslimat, orta ve bacak şeklinde şekillendirme. Shubman Gill onu sağlam bir şekilde savunuyor.

0.4 fazla (1 Run) Wriddhiman Saha çizgiden çıkıyor ve Gujarat devam ediyor. Bir boy kısa, kapalı. Saha, orta vuruşun sağına bilek atıyor ve hızlı bir single için yola çıkıyor.

0.3 fazla (0 Run) şimdi iç içe. Çevreden sert bir şekil alıyor ve Saha blok yapmak için top çizgisinin hemen arkasına geçiyor.

0.2 fazla (0 Run) Uzun bir yolu şekillendiren daha dolgun ve geniş bir dokunuş. Saha, kordonu geçmek için ona rehberlik etmeye çalışıyor ama hareket tarafından dövülüyor.

0,1 fazla (0 Run) Bhuvneshwar Kumar hemen işaretleniyor. Topun etrafında bir uzunluk topuyla başlar. Üzerinde de biraz şekil var. Wriddhiman Saha, onu kapak noktasına doğru dürtüyor.

Bu makalede bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.