Gujarat Titans Vs Sunrisers Hyderabad: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

gujarat-titans-vs-sunrisers-hyderabad:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 10.2 fazla, Gujarat Titans, bir hedefin peşinde 143, 92/2. Gujarat Titans vs Sunrisers Hyderabad skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 190 bugünkü maçında, top top favori topa vuran oyuncularınızı ve bowling oyuncularınızı takip edin yorum, Gujarat Titans – Sunrisers Hyderabad, Gujarat Titans – Sunrisers Hyderabad canlı skor, Gujarat Titans – Sunrisers Hyderabad skor kartı. Hindistan Premier Ligi 127 heyecanını Sports.NDTV.com’dan canlı olarak takip edin. platformumuz aracılığıyla maç güncellemeleri ve canlı kriket skoru.

9.6 fazla (1 Run) Bitirmek için başka bir koşu! Pedlere bir kez daha açılı, bu bir kişi için ince bacağa kadar işlendi. Malik için başarılı bir over daha sona erdi.

9.5 over (1 Run) Pedlere açılı olarak bakan Miller, fiske vuruyor, ıskalıyor, pede çarpıyor ve bir kişilik ince bacak için arkadan yuvarlanıyor.9,4 fazla (0 Run) Orta direğe açılan Miller, kalenin ortasına kadar çalışıyor. Bu gerçekten iyi bir vuruş! Sadece melon hızını kullandım! Daha kısa ve dışarıda, Miller bekler ve sonra onu bir sınır noktası için yönlendirir. Güzel yerleştirme ve güzel zamanlama.

Sıradaki adam David Miller.

9.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Umran Malik, Hardik Pandya’yı alt ediyor. Bu devasa bir kapı, devasa, devasa bir kapı. Formdaki adamdı ama erken düşüyor. Ayrıca, mükemmel alan yerleşimi. Üçüncü adamda bir adamları vardı, yani çok iyi, o orada olmasaydı, bu kolay bir yakalama olmazdı. Bu kısa ve açık vuruşlu, Hardik çekiyor gibi görünüyor, temposu için dövülüyor, üst kenardan kalecinin üzerinden uçuyor. Marco Jansen koşuyor ve kaymayı güzel bir şekilde yakalıyor. Haydarabad şimdi zirvede. 127 içinde gerekli .

9.1 fazla (4 Tur) HATA VE DÖRT! Kumar orada daha iyisini yapmalıydı! Ortada, Pandya onu kırbaçlıyor, daha çok parmak ucundan çıkıyor ve ortasına doğru yükseliyor, kısa iniyor, Kumar geçmesine izin veriyor ve bir sınıra gidiyor.

8,6 fazla (0 Tur) Bitirmek için bir nokta! Bu ortadan ateşleniyor, Saha ofsayttan oynamaya çalışıyor, bu biraz geri dönüyor, iç yarıdan orta kapıya gidiyor.

8.5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bu nasıl bir atış! Saha yer açıyor, bu daha düz ve açık, Saha onu örtülerek tokatlıyor ve bir sınır torbalıyor. Bu, baskıyı biraz azaltacaktır.

8.4 fazla (1 Tur) Açık kapalı, bu bir için uzun kapalı olarak aşağı itilir.

8.3 fazla (1 Run) Dışarı çıkıyor ama Sundar uzunluğu kısaltıyor, bu bir için uzunluğa itiliyor.

8.2 fazla (1 Run) Sundar orada biriyle kaçar! Pedlerde, bu, yalnızca bir kez kısa ince bacağa süpürülür.8,1 fazla (1 Koşu) Daha düz ve açık kapalı, bu bir için uzun süre aşağı itilir.

7,6 fazla (4 Koşu) DÖRT! Harika zamanlanmış! Kesinlikle harika! Neredeyse ikisi arasında geçen sefer yaşananların bir aksiyon tekrarı. Pandya kafasına vurdu ve bir sonraki topa bir sınır için vurdu. Bu sefer de vücuduna çarptı ve bir sonraki topu okşadı. Uzunluk ve açık, yarasanın tam yüzünü gösterir ve bu, orta vuruştan geçer. Bitirmek için bir sınır ama Malik’ten inanılmaz bir sınır.

Hardik Pandya, Ümran Malik’in sabah saatlerinde yaptığı teslimatla gerçekten canı sıkılmış gibi görünüyor. sağ omuz ve fizyo sahaya fırlıyor. Pandya fizyoterapistini geri gönderir ve devam etmek için iyi görünüyor.

7,5 fazla (0 Run) Bu güvenli iniş! Bu bir horlayıcı! Pandya’yı karşılamak için ne büyük bir teslimat. Ağrısı var ama şimdi iyi görünüyor. İkili arasındaki son maçta Ümran onu kaskına vurdu ve şimdi de omzuna vurdu. Bu kısa, inişten sonra havalanıyor. Pandya savunmaya çalışıyor ama ıskalıyor, omzundan vuruluyor. Hardik kendine biraz zaman ayırıyor, şimdi yine de şarjlı görünüyor, kırışıklığa geri dönmenin çok niyeti vardı.

Kaptan, Hardik Pandya 3. sırada 7,4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! KERESTE! Buradaki kalabalık bundan keyif aldı, biz bundan keyif aldık! Kütük kökünden söküldü! Ümran Malik gelir ve üzerine düşeni yapar. BİR WICKET ALIN! Görevden alınan ikinci keman oynayan Gill’dir. Gill gaza basmaya çalışıyor. Yer açar ve Malik bunu uzunlamasına ve kapalı bir şekilde toplar, Gill kesecek gibi görünür, ancak temposu için dövülür ve off direği geri savrulur. Bu, Haydarabad’ın umutsuzca ihtiyaç duyduğu küçük kapı. 127 gerekli .

7,3 fazla (0 Tur) Boşluğu bulmaz! Daha kısa ve ortada, Gill onu orta kapıya çekiyor. Her iki oyuncu da arka ayakta beklerken görülüyor.

7.2 fazla (1 Run) Şimdi kısa ve ortada gidiyor, Saha çekiyor ama iç yarıyı bir için orta kapıya doğru gidiyor.

7.1 fazla (0 Run) A 92 KPH teslimatı ile başlamak için! Uzun ve pedlere açılı olan Saha, fiske atıyor gibi görünüyor ama pedlere vurmayı ıskalıyor.

İÇKİLER! Gujarat’ın sopasıyla bu ne muhteşem bir başlangıç. Wriddhiman Saha şimdiye kadar bowlingi temizlikçilere götürdü ve Shubman Gill de güzel bir şekilde oynuyor. Bu Haydarabad için tehlikeli bir işaret ama oynanacak çok fazla kriket var ve birkaç hızlı küçük kapı, Haydarabad’ın olmasını istediği yerde talep oranını artıracak. Büyüleyici bir oyun pasajı sizi bekliyor. Ayrıca, Umran Malik şimdi hücuma dahil oldu.

6.6 fazla (1 Run) Saha yer açıyor! Bu daha kısa ve dışarıda kapalı, Saha bir için uzun süre tokatlıyor.

6.5 fazla (1 Run) Bu sefer kolay bir koşu! Ortada, bu bir için uzun süre aşağı itilir.

6.4 fazla (0 Run) Ortada tekrar ateşler , Gill orta kapıya kadar oynuyor. Saha bir koşu istiyor ama geri gönderiliyor.

6.3 fazla (6 Koşu) ALTI! Bu büyük bir isabet! Bu havaya fırlatılıyor, Gill ona doğru eğiliyor ve dönüşle birlikte küçük kapı çitinin üzerinden atıyor. Ne atış.

6,2 fazla (0 Koşu) Daha düz ve açık, Gill orta kapıya kadar çalışır.6.1 fazla (1 Koşu) Çok dolu ve açık, bu bir için long off’a vuruldu.

Washington Sundar bowlinge gelirken ilk kez spin. Bowling oynamadan önce parmaklarını bantlıyor. Birkaç maç önce ağ örgüsünü ikiye böldü.

5.6 fazla (0 Koşu) Bir noktadan sona! Ortada, uzunluk, Gill melon oyuncuya geri oynuyor.

5.5 fazla (1 Run) Bir york şimdi ortada , bu bir için uzun süre sıkıştı.

5.4 tekrar (4 Tur) DÖRT! Saha oyunu buradan alıyor! Harika bir atış daha! Daha kısa ve vücutta, Saha dışarı çıkıyor ve başka bir sınır için bacak tarafında karenin arkasına çekiyor.

5.3 fazla (4 Tur ) DÖRT! Bu kötü bir teslimat ve bir kenara koy! Küçük kapı çevresinden, bu, pedlere açılıdır, Saha iyi çalışır ve bu, çite doğru koşar, bir sınır için ince bacak çiti.

5,2 fazla (1 Koş) İyi bir uzunluk ve açık, Gill onu nokta boyunca yönlendirir ve bir tane alır. 19 Gujarat’a gittiler ve bir pilota gittiler.

5.1 fazla (2 Tur) İki tane daha! Ortada, bu, bir çift için orta küçük kapı aracılığıyla yapılır.

102737Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

102736

Leave a Reply

Your email address will not be published.