Gujarat Titans Vs Punjab Kings: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

gujarat-titans-vs-punjab-kings:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. .0 fazladan sonra, Punjab Kings, bir 144 hedefi, 103976 /2. Gujarat Titans vs Punjab Kings puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün maçı, top yorumu, Gujarat Titans vs Punjab Kings, en sevdiğiniz vurucu oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin, Gujarat Titans – Punjab Kings canlı skoru, Gujarat Titans – Punjab Kings skor kartı. Canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu sitemizden takip edebileceğiniz için Sports.NDTV.com’da Hindistan Premier Ligi’nin 144 heyecanını takip edin. platform.

Tam o zaman, bu oyundan elimizdeki tek şey bu. Pencap, müthiş bir galibiyetle işleri çok ilginç hale getirdi. Şimdi puan tablosunda beşinci sıraya geçiyorlar. 4 Mayıs Çarşamba günü Bangalore’un Chennai ile karşı karşıya geleceği bir crack oyunu daha bizi bekliyor. Bu oyun saat 7.30 IST (2. pm GMT) ama bildiğiniz gibi , birikimimiz önceden başlayacak. Aynı şey için bize katılın. O zamana kadar, hoşçakalın ve şerefe!

Kagiso Rabada, 4-0’lık muhteşem büyüsüyle Maçın Oyuncusu oldu-33-4! Speedster sonunda galibiyeti aldıklarını söylüyor ve turnuvada biraz tutarsız olduklarını kabul ediyor. Birkaç galibiyet elde etmek istediklerini ve bir bowling grubu olarak iyi iş çıkardıklarını düşündüğünü ve vurucuları da övdüğünü ekliyor. Pencap için iyi bir gezi diyor. Rabada sürece bağlı kalmak ve fazla açgözlü olmamak istiyor. Bunu her gün iyi yapan Arshdeep Singh’in ölüm bowlingi becerilerini övüyor. Ne üzerinde çalışmak istediğini zaten bilen Arshdeep’e çok fazla tavsiye vermediğini paylaşıyor. Bir bowling oyuncusu olarak, oyunun tüm aşamalarında bowling oynamanız ve nasıl etkili olacağınızı bulmanız gerektiğini belirtir.

Punjab’ın kazanan kaptanı Mayank Agarwal, buradan birkaç galibiyet almak istiyorum. Jonny Bairstow’dan en iyi şekilde yararlanmaya çalıştıklarını ve bu nedenle Mayank’ın orta sırayı almaya karar verdiğini ekliyor. Hedefi elden geçirme şeklini güzel buluyor. Rahat bir pozisyona girdikten sonra kovalamayı çabucak bitirmeye ve NRR’yi ele almaya karar verdiklerini paylaşıyor. Son derece iyi bowling oynadıklarından ve Gujarat’ı ortalamanın altında bir puanla sınırladıklarından bahseder. İmzalamadan önce Shikhar Dhawan ve Bhanuka Rajapaksa arasındaki standı övüyor.

Sunum zamanı…

Liam Livingstone ( kapalı toplar) sohbet etmek için geldi. Gülümsüyor ve ‘canavar altı’ hakkında gerçekten çok sert sallandığını söyleyerek bahsediyor. Shikhar Dhawan’ın vuruşunu ve Bhanuka Rajapaksa ile olan ortaklığını övüyor. Bu galibiyete ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Konuşmanın NRR ile ilgili olmadığını ekler. Mayank Agarwal’dan önce geldiğini ve konuşmanın Dhawan çıkarsa Mayank’ın gireceği, aksi takdirde onun (Liam) çıkacağı yönündeydi. Ayrıca, bir şeyler ters giderse vuruşları dengeleyebilecek Mayank olduğu için Agarwal’ın önünde vuruş yapmanın ona korkusuzca vuruş yapma lisansı verdiğini söylüyor. Her şeyin öğrenmekle ilgili olduğunu ve yeni bir ekip olarak her zaman zor olacağını belirtiyor. Yine Dhawan’ın güzel bir vuruş yaptığını ve Rashid Khan’ı geçersiz kılmak için iyi bir iş çıkardığını söylüyor.

Gujarat kaptanı Hardik Pandya, bir puan bile koymadıklarını söylüyor ve hissediyor 170 ideal bir puan olabilirdi. Küçük kapıları kaybetmeye devam ettiklerini ekler. Takımının konfor alanından çıkmasını istediği için önce vuruş yapma kararını destekliyor. Denemek istedikleri bir egzersiz olduğunu söyler. Küçük kapıları kaybetmeye devam ettiklerini ve ritmi bulamadıklarını hissediyor. Bu kaybı bir öğrenme eğrisi olarak almak istiyor. Kazandıklarında bile konuşmanın her zaman daha iyiye gitmek olduğundan bahseder. Yeniden bir araya geleceklerini ve bu kayıp için endişelenmelerine gerek olmadığını belirtiyor.

Biraz röportaj zamanı!

Düşük bir toplamın peşinde koşan Punjab, göndermeye karar verdi. Jonny Bairstow, Shikhar Dhawan ile sıralamanın zirvesinde. Ancak, Bairstow erken ayrıldığı için hareket işe yaramadı. Bhanuka Rajapaksa 3 numaradan geldi ve o ve Shikhar Dhawan, bir 144 bir araya getirirken büyük etki için ihtiyatla saldırganlığı karıştırdı. -ortaklık çalıştırın. Rajapaksa ayrıldığında Punjab’ın neredeyse top koşturması gerekiyordu ve ondan sonra Dhawan ve Livingstone 139 bitirdi. Liam Livingstone’un sona doğru tüm gücünü gösterdiği gibi.

Daha önce, Hardik Pandya zor işi yapmaya karar verdi ve kurayı kazandıktan sonra toplamı savun. Ancak, vuruş grubu, Punjab bowling oyuncuları iyi çizgiler ve uzunluklarla bowling oynadığı için beklentilerini karşılamadı. Gujarat’ı saygın bir sayıya çıkaran genç Sai Sudharsan’ın vuruş vuruşlarıydı ama yine de vasatın altındaydı. Kagiso Rabada, bu sezon 4 küçük kapılı bir transfer daha alarak yine olağanüstüydü.

VAY! Punjab’dan bir klinik gösterimin üstünü örtmek için Livingstone’dan bazı güçlü vuruşlar ve eğlenceler! Pencap bugünkü genel çabalarından oldukça memnun olacak, kamplarında gülümsüyor ve haklı olarak. Son dört maçta sadece bir galibiyetle ve durdurulamaz bir takıma karşı bu oyuna gelirken gerçek bir baskı altındaydılar. Ancak bu akşam güçlü bir açıklama yaptılar ve bundan sonra güçlenmeye çalışacaklar. Öte yandan Gujarat, ofiste izinli bir gün geçirdi ve bu onlar için kötü bir şey olmayabilir, çünkü bu onlara kendilerini daha da geliştirmeleri için biraz motivasyon verir.

.6 fazla (4 Koşar) DÖRT! Liam Livingstone bu konudaki kovalamayı kendi başına bitirdi! İngiliz tarafından ne olağanüstü bir parıldayan vuruş gösterisi. Shami onu tam ve yakın bir yere indirir, Livingstone tüm gücüyle onu bacak tarafına kaldırmaya çalışır, ancak kısa üçüncü adama çarpar. Çiti geçmeden önce bir kez düşer. Pencap, 24 yedek toplarla 8 kaleyle kazandı!

.5 fazla (2 Koşu) Çok dolu, ortalarda. Liam Livingstone, bir destek için küçük kapı ortasından deliyor. Şimdi sadece 3 tane!

.4 fazla (4 Tur) DÖRT! Çekti! Bir başka boydan boya teslimat, ortada, Liam Livingstone döner ve bir sınır için derin kare ayak ile derin orta küçük kapı arasındaki boşluğa çeker.

06.3 fazla (6 Tur) ALTI! Bunu arka arkaya üç yapın! Mohammad Shami şimdi kalenin etrafında dönüyor, daha kısa bir topa servis veriyor, kapalı. Liam Livingstone bunu başaracak gibi görünüyor ama top üst kenardan üçüncü adamın üzerine çıkıyor ve bir biggie için. Bu işi bitirebilir mi?

16.2 fazla (6 Tur) ALTI! Arka arkaya altılar! Liam Livingstone’un acelesi var! Ortada düşük bir tam atış. Liam Livingstone, bunu bu sefer bir başka maksimum için derin orta küçük kapı üzerinde içiyor.

15.1 fazla (6 Tur) ALTI! Bu bir canavar! 117 radardayım! Liam gülümsüyor, Shami’nin de bir gülümsemesi var. Sığınaktaki Mayank, topun stadyumun dışında kaybolduğunu görünce şok olur. Bu biraz kısa ve ortada, Liam Livingstone bir biggie için bu yüksek, derin kare ayağı piyasaya sürüyor.

Maç Raporları103979Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.