“Gelecekte Daha Fazla Test Görmek Harika Olur”: Sophia Dunkley Star'dan NDTV'ye

“gelecekte-daha-fazla-test-gormek-harika-olur”:-sophia-dunkley-star'dan-ndtv'ye

İngiltere’nin çok yönlü oyuncusu Sophia Dunkley, bayanlar maçında daha fazla Test maçı istiyor.© AFP

İngiltere’nin çok yönlü oyuncusu Sophia Dunkley, ilk çıkışından bu yana en uzun formatta yer aldığı üç maçın hepsinin heyecan verici olduğunu söyleyerek, kadınlar maçında daha fazla Test maçı istiyor. birkaç kez sonuç. Dunkley, NDTV ile özel bir sohbette, son zamanlarda kadın Testlerinde sergilenen kriket türünün oyunun ne kadar ilerlediğini gösterdiğini ve ayrıca kadın Testlerinin dört yerine beş güne çıkarılması için mücadele ettiğini söyledi.

“Sanırım daha fazla kadın Testi görmeyi çok isterim çünkü oynadığım testler gerçekten heyecan vericiydi. Hepsi sonuç alamadı ama bence gerçekten harika kriket parçaları var. Dunkley, NDTV’ye verdiği demeçte, orada gerçekten eğlenceli seanslar var” dedi. .

“Ama bence bu sadece kadınların oyununun ne kadar ilerlediğini ve gösteri yapıp eğlenebileceğimizi gösteriyor. Yani evet, biraz daha Test maçı görmek harika olurdu. gelecek,” dedi 42 yaşındaki.

“Bence beş gün bir sonuç için daha iyi bir şans. Yağmur ve kontrol edemediğiniz şeyler gibi şeyler olduğunda, yeniden oynamak oldukça sinir bozucu Dunkley, dört gün boyunca sıkı sıkıya tutunur ve bu sonucu alamaz,” dedi Dunkley. maçlar.”

Dunkley, İngiltere’nin T42 son maçında Hindistan’ı 2-1 mağlup etmesinde büyük rol oynadı. I serisi. İlk maçta yenilmedi 61, ardından seride 190 gol attı. karar verici.

“Hintli bowling oyuncularının sahip olabileceği farklı planlardan birkaçından bahsettik. Deepti Sharma çok zeki bir bowling oyuncusu, Powerplay’de iyi bowling oynuyor. Ve Renuka da çok iyi bowling oynuyor. Yani evet, her maçta biraz daha fazla şey öğrendik ve bazı iyi planlar yaptık” dedi. spin atağı çok iyi ve bununla nasıl mücadele ediyoruz, bence bunu oldukça iyi yaptık. Bu şekilde ilerlediğimiz için oldukça mutluyum.”

Seri, kovalayan tarafın üç maçı da kazandığını gördü, ama Dunkley günün sonunda üç maçı da kazananın daha iyi takım olduğunu hissetti. biraz daha iyi, bu yüzden kovalamak daha iyi olabilir. Ama bence üç maçta da baskın taraf muhtemelen kazandı” dedi.

“İkinci maçta elimizden gelenin en iyisini yapmadık ve Hindistan bundan yararlandı ve ortaya çıktı ve gerçekten iyi oynadı. Ama bence Hindistan gibi bir takıma karşı, top 1’de olmalısın. Yani evet, geçen maça geri dönmek için oldukça iyiydik ve bence günün en iyi tarafı gerçekten kazandı” dedi. Peki ya BCCI’nın önerdiği ve önümüzdeki yıl başlayacak olan kadın IPL’si?

“Çok heyecanlıyım. Kadınların oyunu için harika, harika bir fırsat olur ve ona harika bir platform sağlar,” dedi Dunkley.

Promoted

“Erkeklerin IPL’sini ve bunun ne kadar başarılı olduğunu ve dünya çapında ne kadar takip edildiğini açıkça görüyorsanız, bence bunu kadınlar için harika ve çok heyecan verici bir zaman.”

Dunkley şu anda Hindistan’da Sony Sports Network tarafından yayınlanan Hindistan’a karşı üç maçlık ODI serisinde İngiltere adına mücadele ediyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.