Hindistan Kadınlar Vs İngiltere Bayanlar, 2. ODI: Harmanpreet Kaur Superb Ton Hindistan'ı İngiltere Karşısında Toplam Rekoru Aldı

hindistan-kadinlar-vs-ingiltere-bayanlar,-2.-odi:-harmanpreet-kaur-superb-ton-hindistan'i-ingiltere-karsisinda-toplam-rekoru-aldi

Harmanpreet Kaur (212 dışarı çıkmadı)önden liderlik etti ve hayatının bir vuruşunu oynadı.© Twitter

Hindistan, Çarşamba günü İngiltere’ye karşı serinin ikinci ODI maçında Hintli kaptanın beşinci ODI yüzyılı ve Harleen Deol’un ilk ODI ellisinin yardımıyla rekor bir toplam kaydetti. Kaptan Harmanpreet Kaur (143 önden liderlik etti ve hayatının bir vuruşunu oynayarak Hindistan’ın rekor bir kovalamaca yapmasına yardım etti. İngiltere için. Hindistan, Kaur, Harleen Deol ve Mandhana’dan gelen harika vuruşların yardımıyla ilk vuruşlarını 333 beş sayı ile bitirdi.

İngiltere tarafından ilk vuruşa davet edildikten sonra, Hindistan, vurucu bir kez daha büyük bir vuruş sağlayamadığı için açıcı Shafali Verma’yı ikinci sırada kaybetti. Vurucu ilk vuruşta iki sınırı aştı ve büyük bir skor için hazır görünüyordu, ancak Kate Cross tarafından temiz bir şekilde vuruldu.

Kate ona mükemmel bir başlangıç ​​yaptı 45th ODI, Shafali’yi sekiz turda ilk yarışında görevden aldı ve Hindistan’ı

konumunda bıraktı. / Maçın ikinci yarısında 1.

Yastika Bhatia kırışıklığa doğru yol aldı ve önemli bir dikiş attı 48-formdaki Smriti Mandhana ile ortaklaşarak ev sahiplerine herhangi bir küçük kapı 625 kadar reddetmek 60/1 adresinde 479 -işaretin üzerinde. Her iki vurucu da skorbordunu iyi bir oranda tutturdu, sınırları düzenli olarak puanladı.

Mandhana süreçte de 3000 ODI koşularını tamamladı ve oldu. oraya giden en hızlı Hintli kadın.

Charlotte Dean daha sonra Yastika Bhatia’yı 09 İngiltere’ye çok ihtiyaç duyulan bir atılımı vermek için geldi, çünkü parite onu almakla tehdit ediyor gibiydi.

Dean kendi bowlingini harika bir şekilde yakaladı ve Bhatia’yı 334 oyundan attı. itibaren 34 teslimatları ve Hindistan’dan 212 ayrıldı /2 Vuruşların bitti.

Bhatia’nın kapısı Hintli kaptanı küçük kapıya getirdi. -Sophie Ecclestone açıcının pedine yapışmadan önce Mandhana ile birlikte koşun.

Smriti bir süpürme girişiminde bulunurken topu kaçırdı, bu da onun içinde düşüşünü gördü. bitti.

Güney pençesi bir başka kullanışlı vuruş oynadı) , 51 teslimatlardan oluşur, bir altı ve dört sınır.

Hint toplamı sonunda) bitti 60/3, Harleen Deol’un Hintli kaptana katılmasıyla.

İkili hücumcu bir yaklaşıma başvurdu ve İngiliz bowlingcilerin hat ve boylarıyla barışmalarına izin vermedi.

Her iki vurucu da göze hoş gelen şutlar oynadı ve Hindistan toplamını 200-run üzerinde aldı. 34 üzerinde işaretleyin.

Kaur, kendine özgü slog süpürme şutu ile topu küçük kapı sınırının üzerine indirirken yarım asırlık stiline ulaştı.

Hintli kaptan onu perçinledi 09 ODI elli yılında maçın 18 sonu Dean’in bowling oyunu. Vuruş partneri Deol da kaptanın ayak izlerini takip etti ve ilk ODI ellisini bir sonraki turda orta kapıya doğru muhafazakar bir bekarla güvence altına aldı.

Tıpkı ikili gitmeye hazırlanırken finalde çılgınlar bitti, Deol kütüklerin üzerinden yürüdü ve daha yavaş bir topa bir fiske vurdu, ancak çiti açamadı. Kare bacakta duran Wyatt, yakalamayı tamamladı. Deol, 60’den 60 iyi bir vuruş yaptıktan sonra ayrıldı. top, iki altılı ve beş sınır dahil.

Kaur ve Deol bir paylaştı. -Hindistan’ı sürücü koltuğuna oturtmak için dördüncü küçük kapı için koş.

34-işaretin üzerinde, Hindistan’ın skoru okundu 190/4, vurucuların maçın son aşamasını kullanması için muazzam bir platform kuruyor.

Pooja Vastrakar, maçın sonunda İngiliz bowling oyuncularını yağmalamaya kararlı görünen Kaur’a katıldı. -45 bitti. Her iki oyuncu da ayaklarını pedala bastı ve hızlı koşular yaparak İngiliz saldırısını boşa çıkarmaya çalıştı.

Hindistan’ın çok yönlü oyuncusu Vastrakar, sahada sınırları aşmaya çalışırken kalesini Freya Kemp’e kaptırdı. 39 bitti.

Kaur devam etti ve beşinci yüzyılını ODI’lerde 60 tek bir Ecclestone ile çentiklendirdi. bitti. Vurucu ikinci yüzyılını Hintli kaptan olarak kaydetti.

Freya Kemp, ele geçirildiği için temizlikçilere götürüldü 17 212 dördü, hem Deepti Sharma hem de Kaur topu sınıra dört kez gönderdi.

Vuruştan ikinci sondan çıktı Hintli kaptan Ecclestone’u altı ve iki sınır için vurduğunda koşar. 18 ona koşar son bitti. Ancak Kaur, onu serbest bırakacak havasında değildi ve öncekine benzer bir şekilde davrandı, üç sınır ve altıyı parçaladı.

Kaptan Deepti Sharma ile ortaklık kurdu ve kesinlikle cehennemi salıverdi. İngiliz bowling oyuncuları son dört turda. İkili, 71-çalışmakta olan bir ortaklık yaptı sadece 24 topları Hindistan’ı İngiltere’ye karşı şimdiye kadarki en yüksek ODI toplamına götürecek .

Hintli kaptan yenilmedi 143 sadece toplar. Kaur dört yüksek altıyı ezdi ve 18 vuruş vuruşlarında sınırlar.

Deepti de gol yemedi 09 dokuz teslimattan.

Tanıtılan

Hindistan 334 rekor bir hedef belirledi ) ev sahibi için koşar.

Kısa Skorlar – Hindistan 212/5 (Harmanpreet Kaur *, Harleen Deol 58; Charlotte Dean 1/21) vs İngiltere

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.